Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ukz mi Panie swa twarz

Chce kupić laptopa. Jaka firme polecacie? HP, Asus, Acer?

Polecane posty

Gość Ukz mi Panie swa twarz

Jaka firme polecacie? Chce kupic laptopa tak za ok 2,5tysiaca. Ktora firma ma najlepszy laptopy jezeli chodzi o zywotnosc, i nie psucie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często komputery różnych marek mają de facto podzespoły tych samych firm. Ja ze swojej strony mogę póki co polecić TOSHIBĘ serie satellite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka z powołaniaa
ja tez polecam Toshibę , srebrną lub czarną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez plecam
Toshibe i takze Satellite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno HP i do niego się przymierzam. Ale tak naprawdę nie znajdziesz idealnego pod każdym względem produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna od C++ ...
Asusa sobie kup. Wizualnie szału nie ma, ale za to one są naprawdę dobre i wytrzymałe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalanananaa
polecam LENOVO :) mam i jestem bardzo zadowlona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalanananaa
a jesli chodzi o cene to płaciłam 2,4 tys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie sie powtórze
acer raczej nie asus i toshiba raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acery są bardzo awaryjne, HP to tragedia moim zdaniem, Toshiby też nie polecam, za to Asusa przede wszystkim - testowałam wszystkie i ten jako jedyny przez ponad rok nie budzi zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna262
Odradzam Fujitsu Siemens- mnie padła płyta główna po 2,5 roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrrrek
dawniej przez parę lat serwisowałem lapki, i niestety - ale nie polecam Acerów, Asusów i koreańskiego badziewia - często wewnętrzne połączenia są na klej, niska jakość elektroniki, pękające zawiasy - to szczególnie w Acerach. Jeżeli laptop ma Tobie służyć do tego, do czego jest zaprojektowany, czyli pisania i pracy, poszukaj na All poleasingowego Panasonica lub Sony, ewentualnie starszej Toshiby Tecry. Linii Satelite nie polecam, ładne wzornictwo ale niska jakość ABSu. Wiadomo - jeśli chcesz grać, to grafa musi być standard, jeśli praca - to zintegorwany intel, który bierze dużo mniej prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doswiadczenia: Acer najczesciej wracal na serwis jak pracowalem w kompach Toshiba nic specjalnego Asus - jebaka nie zawiodl mnie nawet jak mu sie rdzenie (penryn) grzaly do 108 stopni i swoim znajomym sprzedalem 30 sztuk roznych modeli co do HP i IBM nie bede sie wypowiadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noootak
IBM nie robi już laptopów pod tą marką teraz są lenovo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noootak
specjaliści chwalą delle, toshiby i lenovo, niektórzy też hp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle nie HP, moim zdaniem Asusy są najlepsze, HP Pavilony się przegrzewają, wpisz sobie w google reklamacja HP i oczy wyjdą na wierzch :o Sama mam takiego i grzeje jak cholera, głośno chodzi, kilkukrotne 'naprawianie' i wykłucanie w serwisie nic nie dało. I z tego co widzę w necie to w każdym Hpku są te same problemy, lepiej nie ryzykować. Ja osobiście z tej firmy już nic nie kupię :o Naprawiają i odsyłają szybko, ale co z tego jak się psuje znowu? :o Nawet na kafe ostatnio dziewczyna pisala o przegrzewaniu HP i się kilkanaście osób odezwało że to samo u nich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noootak
Ja mam lenovo r61i już 2,5 roku, a ja mam ciężką łapkę do sprzętu elektronicznego ;) i jestem zadowolona, zlądował ze 3 razy na podłodze i nic się nie stało, na moje potrzeby jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A - w Acerze mi siadła matryca po 13 miesiącach, koszt naprawy 1500 bo nie był już na gwarancji (był na firmę więc tylko 12 mcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edel szajs
Za tą cenę masz do wyboru Samsung R580 - 15,6"; Acer Aspire 7741G - 17,2 " (mam go i jestem zadowolony, tylko powłoka monitora za bardzo odbija światło); Sony Vaio 15,6". Ważne są parametry: Procesor I3. NIe ładuj w i5, bo ten do laptopów jest taki sam jak i3 tylko droższy. Karta grafiki GeForce 330 lub ATI 5650. ATI 5650 jest lepsza. 4GB RAM DDR3, dysk 500GB. WIFI N, HDMI - jeśli chcesz podłączać pod TV. Marka na laptopie jest najmniej ważna. W cenie poniżej 3 tys, nawet nie ma różnic w ekranach lcd. Dopiero w laptopach za 4 tys, widać te różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na niekorzyść HP przemawia jeszcze to że do pavUlonów mają osobną infolinię do reklamowania tych kompów, nie wyrabiali na normalnej i na normalnej Cię kierują na specjalną do pavilonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noootak
Poza tym zależy co się robi na tym laptopie, czy się często przewodzi, nosi go, używa, bo wtedy trzeba brać różne parametry pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam maca
śmiga jak strzała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noootak
mac są chyba najlepsze, ale też najdroższe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na laptopie nie bedzie gierek itp, to nie ma sensu inwestowac w takiego z dobra karta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
ja dobijam laptop po synu firmy ACER działa bez problemu 4 lata , a bateria dalej trzyma 2 godziny , ale uwaga !! tu ciekawostka ! system na nim to winda XP . Syn do swego nowego laptopa zainstalował inny system niz xp i jemu bateria po roku trzyma 7 minut ! tyle , ze zainteresowany doszukał sie info , ze to winny jest system chyba winda profesional - ale tu mogę sie mylic , dam znac pózniej - tam jest bład w systemi ktory powoduje pzreładowanie bateri co ja niszczy - wiec uwazajcie jaki system macie załadowany , albo jaki ładujecie do swych laptopów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×