Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę zrozumieć osoby które obgadują, wyśmiewają, są tu takie?

Polecane posty

Gość gość

Nie mogę zrozumieć takich osób, dlaczego psują atmosferę, robią kwasy w miejscu pracy, na studiach? Co ich do tego pcha? To jest po prostu plaga! Wyśmiewanie wyglądu, wyśmiewanie nieśmiałego zachowania, wysmiewanie niemodnych ciuchów, wysmiewanie wszystkiego! Czy wynieśliście to z domu? Np matka was gnębiła? Albo nie gnębiła was tylko nauczyła takiego sposobu poprawiania sobie humoru (widziałam raz dziewczynę 20 letnią ze starszą matką i kogoś wysmiewały, wyglądały na mało inteligentne, ale to i tak jest przykre, sytuacja miała miejsce na ulicy). Naprawde chcę zrozumieć takie osoby bo to chyba niemozliwe by były do szpiku kości złe? A może są? wiem. Bardzo mnie ten temat męczy bo dowody na nieżyczliwość widzę dość często. Nie wiem czy to specyfika mojego miasta czy tego, że ludzie mało zarabiają i chcą wylać gdzieś złość? Najbardziej mi zależy by wypowiedziały sie takie osoby, które wyśmiewają, tworzą plotki...Czy dla was to nic takiego? Czy macie świadomość, że robicie źle? Dlaczego to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*A może są? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu jest do rozumienia jestem lepszy - ty jestes moim zdaniem gorszy wiec jak sie nad toba poznecam to poczuje sie silny tak to dziala a ze jest dowodem na glupote i slabosc tego sie nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to była jakaś mniejszość to aż bym się nie interesowała tematem, ale bardzo dużo ludzi to robi i mnie to przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np gdy ktos odstaje wyglądem od reszty, ma np blizny na twarzy, bardzo duży nos, jakakolwiek deformacje na twarzy to niestety bywaja wyśmiewani i to nawet przez z pozoru "normalnych" studiujących, pracujących, majacych znajomych. Zauważyłam coś takiego, że te osoby dla swoich znajomych moga być miłe i nawet im pomagać co im nie przeszkadza śmiać się z jakiejś obcej osoby która kompletnie nic im nie zrobiła, po prostu wygląda inaczej. Ludzie w Polsce nie są nauczeni kultury, trzymaja sie "ze swoimi" a resztę bezkarnie obgadują, wyśmiewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trudno sie domysleć, że sprawiaja tym komuś przykrość?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, którzy obgadują nie uważają, że obgadują, może inni ale oni to na 100% nie, więc kogo tu pytasz. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w sumie racja, za dużo samoświadomości od nich wymagam, oni pewnie myslą, że sobie tylko rozmawiaja, żartują, i śmiech to zdrowie, nawet z osoby oszpeconej, chorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to katolicy tak postępują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie katolicy tylko "katolicy", a takimi jest 95 % polskich katolików. Polski katolik to parodia katolicyzmu,taki "katol"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację.... Wracając z kościoła usłyszalam jak 2 baby obrabiały tę trzecią, a przed chwilą przyjmowały komunię.... to trochę nie tak , mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tutaj są sami dobrzy ludzie, uff :) :) ;) Najwyżej w internecie są niegrzeczni ale w zyciu są ok :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×