Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak kolega nalega na seks

Polecane posty

Gość gość

Jestem w bliskich relacjach z pewnym kolega od dwóch miesięcy z o ogromnymi przerwami, właściwie razem byliśmy tylko 3tygodnie, mam wrażenie, że pragnie mnie tylko fizycznie.. Nie jestem gotowa na seks, krótko go znam i panicznie boje się ciąży, masakra co robić? Nie chce wyjść na jakąś cnotke, on już miał za sobą pierwszy raz ja mam 18 lat on 21. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu mu obciągnij - wtedy nie będzie ryzyka ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij znajomość. To nie koleś dla ciebie. On chce tylko spuścić z krzyża, nie kocha cię. A potem jeszcze bedzie ci 'opinie' robił przy innych że jesteś łatwa i dajesz na prawo i lewo. Pomyśl, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mloda16
W trudnej sytuacji się znalazłaś, też nie wiedziałabym co robić może ktoś życzliwy coś dobrego ci doradzi i też będę wiedziała w przyszłości co robić w takich sytuacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dojdzie do sytuacji w ktorej bedzie chcail cos wiecej to mu poprostu powiesz puki sie nie dobiera do Ciebie nie sciaga ubran nie masz co sie przejmowac. a jezeli twierdzisz ze chce on tylko fizycznosci to sie zastnow.. pojdziesz z nim do lozka bedzie cudownie pknie znajac zycie sie zakochsz bo on bedzie "ten pierwszy" a on zaliczy i bedzie szukal dalej szczescia.my kobiety tego nie zrozumiemy bo faceci maja inny poped seksualny on musi sobie ulzyc bo im to przeszkadza w zyciu codziennym my tak nie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się zgodziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×