Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chyba nic w tym kraju

Polecane posty

Gość gość

nie przeraza mnie, nie doluj***ardziej od tej skali manipulacji rzeczywistoscia, sprawy ogromnych rozmiaru w skali calego kraju, sa zamiatane pod dywan i potem blisko polowa wyborcow oddaje swoj glos na kryminaliste, na zdrajce, rosyjskiego szpiega. https://youtu.be/QinKXARwmVE tutaj film, pierwszy z brzegu..ukazujace skale zepsucia 'elit' tego kraju. ten kraj cierpi na deficyt madrych i przyzwoitych ludzi. naprawde ciezko jest mi sobie wyobrazic co by musialo sie wydarzyc zeby spoleczenstwo zrozumialo kto tym krajem rzadzi, w jakim bagnie Polska sie znajduje. smutno mi bo kocham kraj, ktory umiera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraj umiera bo społeczeństwo jest za leniwe aby dowiedzić się prawdy. Czekają aż inni to za nich zrobią co nie zawsze jest zgodne z prawdą. Polacy są jak owce. Jedna pójdzie w lewo to i reszta podąża w lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boicie się, że agentura się was czepi za oglądanie takich filmików? niedługo będzie u nas cenzura jak w korei , w ogole nasz kraj już jest drugą koreą . takich machloi i wyzysku obywateli jak u nas nie ma nigdzie w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się dlaczego ludzie tak dają się manipulować? czy to naprawdę lenistwo czy są tak zapracowani, zabiegani, że już nie starcza im po prostu czasu na sięgnięcie po jakieś inne źródła niż TVN czy Wyborczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może chodzi o strach? tu a propos Leppera macie reportaż https://www.youtube.com/watch?v=ECUB5IzyuPQ pokazują tu jawnie i dobitnie, że każdy kto będzie chciał wystąpić przeciwko systemowi skończy marnie Leppera media przedstawiały jako prostego człowieka, niepoważnego do tego jako kobieciarza itp. bardzo żałuję, że tak oceniałam go, ale wtedy byłam nastolatką, nie znałam się na polityce, teraz uważam , że to był wartościowy człowiek , którego zniszczono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim kraju ty piszesz chyba nie o polsce bo jej nie ma ;( Zostala rozgrabiona i zadluzona od zaczetych rzadow mazowiecki,balcerowicz ,suchocka,belka,tusek i PO.Tylko bilionowe dlugi w dolarach zostaly a nie kraj.Za komuny bylo 90% majatku Narodowego teraz moze 10 % ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×