Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co czytać po greyu jakie książki polecacie

Polecane posty

Gość gość

Czytałam Crossa cała serię, proś mnie o co chcesz, ten mężczyzna, ze mną w Seattle, serię rosmery beach, pulse, collide, amber, raze, I wiele książek o tej tematyce może ktoś coś polecić, ogólnie mam za sobą ponad 200 książek ale nadal czegoś szukam do czytania w nudne jesienne wieczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz jestes przy tak wybitnej literaturze choc w sumie o gustach sie niby nie dyskutuje tylko je ma, tyle, ze to naprawde jest tak debilne , ze az boli.....a o klimatach ...osmiele sie stwierdzic , cos wiem :D to proponuje normana cykl "gor" ale to chyba po polsku nie bylo wydane wiec bedziesz sie musiala meczyc z angielskim ale doskonale pasuje do poprzednich wyborow ten sam kretynizm tylko w sztafazu niby fantasy milego czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 ksiazek, a takie durne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synus blysnal jak zwykle celna i bezkompromisowa opinia :D niby racje ma...problem polega tylko na tym, ze nawet przez dzieci z bulerbyn nie przebrnal ...bo za duzo trudnych literek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby która tak mnie źle ocenia mam za sobą polskie klasyki literatury Adama Mickiewicza Bolesława Prusa Wisława Szymborska i wiele innych ale teraz interesuje mnie inne światowe klasyki, dla mnie książka w języku oryginału nie jest problemem wiele czytałam w języku angielskim niemieckim czy francuskim wiec nie oceniaj mnie bo g****o wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze polskich książek przeczytałam wiele nie licząc lektur szkolnych których nie którzy nawet na oczy nie widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×