Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćrheg

Co jest nie tak?

Polecane posty

Gość gośćrheg

Hej. Mam 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny. Nie przez to, że jestem brzydki czy jakiś chory, a wsumie ostatnio od 2 lat jak się wyrobiłem przez... wybredność. Jak mi dziewczyna nie pasuje z wyglądu ( wiem, że nie patrzy się na wygląd, ale jak kobieta nie jest w moim guście to nie jestem z taką wstanie być w związku ) czy charakteru. Zawsze coś było nie tak. Mam powodzenie, bo sporo dziewczyn mówi, że jestem fajny chłopak, dobrze tańczę czy jestem dobrze zbudowany. Wiem, że nie znajdę ideału, sam nie jestem, ale chce chociaż aby spełniała jakieś tam moje kryteria "idealnej" dziewczyny. Nigdy nie byłem zdesperowany na związek aby po prostu być. Fajne mam życia singla, ale fakt przyznam, że brakuje mi partnerki u boku. Wiem, że dzięki niej nie będę nagle najszczęśliwszym facetem na świecie, ale może wnieść wiele szczęścia do mojego życia jak i ja do niej. Gdzie poznawać takie "normalne" dziewczyny? Obecnie to same imprezowiczki poznaję. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te mlode to same dziffki w 99,99%, ja sie juz poddalem albo wredne, albo puszczalskie, albo totalnie tepe, albo na maksa leniwe, itp itd pijaczki, materialistki, cpunki, zdradzajace, roszczeniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrheg
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty gosciu z 22.51 za to pewnie ideał...ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×