Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona Wkurzonna

CO MAM Robic, Prosze Doradzzcie

Polecane posty

Gość Ona Wkurzonna

Chodzi o moego nowego wspolokatora,mieszka miesiac czasu . Mamy jedna wspolna kuchnie,wracajac z pracyo 18:4o siedzi caly czas gotuje do okolo 22h ,czasami dluzej.. wkurza mnie to,bo wtedy ja nie moge nic gotowac ,bo nie lubie jak ktos mi sie kreci,a ja gotuje tylko 1h max..i nie siedze caly czas w kuchni w wekend,sobota,niedziela,siedzzi w kuchni,gotuje od rana,prawie do wieczora,straszny to dyskomfort...zamiast siedziec w pokojju ktory wynamuje to,siedzi w kuchni...:_( ok niech sobie gotuje,ale tyle godzin? okupuje kuchnie??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos doradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz gościowi, żeby wypierdalał albo zostawił swoje gary na godzinę, bo też chcesz gotować i ma nad tobą nie tkwić, tylko spierdalać do siebie albo wypierdalać z domu, a jak raz na tydzień albo kilka dni zje na mieście, też mu się nic nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady ze mam sie tak na niego wydrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu ze mu wp********z jak sie nie podzieli pedal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady,poprosze o powazne odp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co bez przesady ?! Musisz mu pokazac kto tu rzadzi na domu. Jak sie cykasz wywal mu z plaskacza i juz bedzie cichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bedzie go bila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialas z nim o tym? Ustalcie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ustalcie, że połowa kuchenki jest twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mu nie wyjeb... to jestes c**a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozmawialam,bo nie wiem co mu powidziec,co,jak sie do tego wziasc,bo powie mi ze placi,ze ma prawo korzystac z kuchni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TixTom
Tyle, że kuchnia jest wspólna, to chyba mówi samo za siebie,a on jak twierdzisz siedzi tam cały czas, to już nie jest tak jak powinno być, tylko trzeba coś ustalić. Zrób tak w weekend wstań rano i gotuj do wieczora, a zobaczysz co on na to, jak nic, to na drugi dzień poprawka. Jak coś zabełkota, to powiedz, że no właśnie trzeba to ustalić jak i w weekendy, tak i w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to straszny dyskomfort,.. tak samo z pokojem jego prawie nigdy nie zamyka drzwi od swojego pokoju, a juz zwarcalam mu uwage,zeby zamyklal pokoj za kazdym razem .. jak ide do salonu,albo do lazienki to wszystko widac,bo pokoj na oscierz otwarty:( nie lubie tego,czueje sie malo komfortowo wtedy,bo niec hce zeby za kazdym razem widzial jak ide do lazienki itp Mieszkamy w Belgi on ma 24lata,Ja 30 i dopiero odmiesiaca ze mna mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TixTom
Może ma na ciebie oko, tylko nie wie jak zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TixTom dziś Przestan,nawet mnie nie denerwuj Ja polka 30 lat,on francuz 24lat ...bez przesady,szkoda mi go ochrzaniac,bo jest mily,spokojny,taki chlopczyk.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna jesteś. Wynajęłaś komuś pokuj nie uzasadniając reguł a teraz pitolisz jak mała dziewczynka. Drzwi do pokoju może mieć otwarte bo może jest tam duszno. Gdyby otwierał okno to byś się czepiała że ogrzewanie marnuje... Weź normalnie porozmawiaj z nim jak człowiek a nie wybiegaj co lokator powie albo pomyśli. On może nie widzieć co Ci przeszkadza. W Twojej głowie nie siedzi. Ustal godziny gotowania , srania, sprzątania i czego tam jeszcze chcesz. Dzisiaj się urodziłaś czy jak?! Nie bądź upierdliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad ona mogla wiedziec ze on tyle godzin w kuchni bedzie siedzial!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TixTom
Czyli wszystko jasne. Ja myśle, że to on się tobie podoba, tylko ty się obawiasz tego, że masz 30-tke, a on 24. Jest miły, taki chłopczyk itp itd a temat założyłaś, ale w innym celu, bo ty w ogóle teraz nie wiesz i nie jesteś pewna jak zaeraguje na twoje ewentualne zaloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A skad ona mogla wiedziec ze on tyle godzin w kuchni bedzie siedzial!! Nie bredź. Po to się spisuje umowy. Równie dobrze może siedzieć godzinami w łazience albo dłubać w nosie. Jak kupujesz coś na kredyt to nie płacisz bo skąd mogłaś wiedzieć że raty trzeba płacić w określonym czasie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż za ckliwy melodramat wkurzona ona ;) pisz dalej z miłą chęcią pośledzę temat może nawet napiszę coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwarcalam mu uwage zeby zamykal pokoj,bo przeciag jest,juz dwa razy,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest w moim typie abolutnie...jesli o to chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest przeciąg to i jest świeże powietrze i zapachy ze smażenia i gotowania są wywiane więc się nie wkurzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie lubie jak widzi co robie itp,to jest dyskomfort!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TixTom
Coś mi się przypomniało z jakiegoś filmu, że niektórzy Francuzi uwielbiają gotować i tym samym tak przesiadywać w kuchni. Wyjście jest takie nadmień jemu, żeby też dla ciebie gotował, bo ty nie masz dostępu do kuchni, lub, że długo pracujesz, a on skoro jak piszesz jest miły itd to napewno będzie z tego zadowolony, w ten sposób będzie wilk syty i owca cała. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę przewrażliwiona jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×