Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna...167

Co mam zrobic by ktos mnie pokochał??????

Polecane posty

Gość smutna...167

Właśnie co? jest jeden facet... zalezało mu kiedys na mnie teraz niby jestesmy tylko znajomymi ale spedzamy sporo czasu razem, przytulamy sie... ale mnie nie kocha... co mam zrobic by zaoważył we mnie to co kiedyś? by zaczelo mu na mnie zależeć? wiem ze fizycznie bardzo mu sie podobam... gorzej jakos psychicznie. zastanawiam sie czy np. oddalenie tzn to ze wiedziałby ze jakos moze mnie staracic badz stracil bo np.zakochalam sie w kims innym... i fakt ze juz by nie mógł ot tak sie do mnie przytulic czy ten fakt mógłby spowodować to że znowu by mu zaczeło zależec na mnie??? jak myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to proste
pokochaj najpierw siebie, a reszta sama przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJCOBÓJCZYNI
Nic nie warto odkopywać starych fekalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna...167
myślisz?? ;)) ale czy powinnam sie z nim spotykać? przytulać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wujkiem fe
kalem? nie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to proste
zajmij się sobą, zrób się na bóstwo....sam przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna...167
bardziej otwarta? tzn? mówić więcej o sobie? ale co z tym przytulaniem bo nie wiem jak powinnam sie wobec niego zachowywać? postawić granice ze jak kumple to kuple i nie ma mowy o przytulaniu? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na miłość nie ma mocnych. Albo jest, albo jej nie ma..... Możesz sprawić, że się zauroczy, ale nie na tym Ci zależy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna...167
w sumie nie... a niby zeby zauroczył sie to co bym musiaął zrobic?? ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do--se da.
Czekaj jesli to ma być ten samo przyjdzie milość i kochanie , jeśli nie to nic ztego musisz zrobic zalotne polowanie na inną zdobycz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna...167
ale sęk w tym że ja nie umiem podrywać facetow ;((nie robiłam tego nigdy i nie wiem jak to sie robi ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna...167
odnawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Jeśli on traktuje Cię tylko jak znajomą to ja na Twoim miejscu nie pozwoliłabym na żadne przytulanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 167
odnawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szalona.
nic nie rób dziewczyno. nie kocha to nie jego strata ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogac znaleźć sobie faceta zamowil rytual przyciągający milosc, po niedlugim czasie bylam w związku ze swietnym facetem:) i dalej ze sobą jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonamalutka
a gdzie zamawialas ten rytual?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swego czasu zostałam sama po 4 latach związku z mężczyzną którego wciąż kochałam. Czułam ogromną pustkę. Jestem dojrzałą kobietą. Samotność mnie przerażała. Zamówiłam na niego urok miłosny na stronie http://urokmilosny24.pl – wrócił, a wraz z nim moje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może inaczej zrób, nie zadręczaj się i staraj się szczerze pogadać, musisz podejść do tego tematu inaczej, zapytaj go wprost czy jest szansa na coś więcej między Wami, zapytaj czy nie chciałby się spotykać z Tobą, ale tak by traktował Cię jak kobietę, swoją dziewczynę, poznanie jego zdania da Ci pełną odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia micia56y
uwaga na faceta który podaje sie za wrozbite, nazywa się Samael a jego strona to magicznerytualy.pl..kupiłam u niego rytuał miłosny aby mój partner wrócił, wg Samaela miał wrócić za trzy miesiące, ten czas minął a on nie wócił i nie zamierza, stwierdził tzn napisal że nie kocha i nie chce być ze mna. Samael karze czekać kolejne 3 miesiące. To ścieminacz i sam sobie dobre komentarze pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob mu pare razy loda ,daj zamoczyć. Zacznie sie za toba uganiac jak sie mu zachce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczucie naturalne
albo kocha bez powodu, albo nie. nie można nikogo zmusić, i nie powinno się próbować kogoś do tego przekonać, bo to powinno być uczucie naturalne i odwzajemniane bez niczego. Jak jest to ok, jak nie jest, to nic nie można zrobić tylko szukać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_ustup
No nie wiem, mnie Samael bardzo pomógł, od razu powiedział, że rytuał ma małe szanse na powodzenie (dawał jakieś 30% szans), czym bardzo mnie zasmucił ale postanowiłam zamówić wróżbę miłosną na najbliższy rok. Póki co niemal wszystko się spełniło, a minęło 7 miesięcy. Jak dla mnie to uczciwy gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Anna_ustup: powiedział Ci przed czy od razu po wykonaniu rytuału? Zamówiłam u Samaela rytuał i czekam na wykonanie i jestem ciekawa jak to wygląda z oszacowaniem szans. Mówi od razu, czy po jakimś czasie jak nie ma efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_ustup
Poprosiłam żeby sprawdził jakie są szanse powodzenia rytuału w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_ustup
zamówiłam tylko wróżbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina1a195
Na szczęście nie mam już takich zmartwień. Odzyskałam ukochanego dzięki wspaniałej wróżce jaka jest Pani Sigita. Jakby ktoś potrzebował, to na http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/ jest kontakt do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×