Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katerinka

co robicie w weekendy?

Polecane posty

jak spedzacie weekend z waszym mezczyzna? a moze spedzacie go samotnie? hmm? czy zawsze robicie to samo? hmm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę sobie...
- wylegujemy się w łóżku - chodzimy w góry - jeździmy na nartach (zimą) - oglądamy filmy w domu i obżeramy się goframi - spotykamy się ze znajomymi - idziemy na spacer - idziemy na piwo - siedzimy i rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tkwie przy kompie (caly weekend) nad projektami (taki profil studiow), lecze chore ucho, ogladam TV i gadam do siebie, bo meiszkam sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleno
kazdy weekend spedzam z chlopakiem...chyba ze mam jakies szkolenie z pracy to nie:/ lezymy sobie, rozmawiamy i takie tam;) jezdzimy na zakupy. ogladamy filmy. chodzimy z psami na spacery. spotykamy sie ze znajomymi. czasami chodzimy na dyskoteki. w lecie jezdzimy nad morze albo jezioro. i to by bylo na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_siedemnascie
nie mam od niedawna faceta, wiec w weekendy sie zaczelam troche nudzic....... ostatnio z tych nudow nawet wyszlo cos fajnego, tzn znalazlam w necie taka w porzo stronke - www.mydziewczyny.pl mialam co czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on24
grey to podaj jakiś namiar to sie będziemy razem gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spedzam weekedy przewaznie z mezczyzna. I tu bywa roznie: czasami gdzies wychodzimy (spacer, kawiarnia itd) czasami spotykamy sie ze znajomymi lub wychodzimy na jakas impreze albo siedzimy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździmy do domku na wsi
żeby się kot wybiegał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A my
isadamy wygodnie w fotelach i dlubiemy w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co lubicie
najbardziej robic w weekendy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtcghh
Ja lubie w piatek wieczorkiem isc na 2 piwka na miasto. W sobote jechac ma caly dzien w gory. W niedziele spac do oporu. Zjesc pyszne sniadanko. Zrobic sobie domowe SPA i pranie. Troche podprzatac jechac do babci na pyszny obiadek i deser a wieczorem wylegiwac sie przed telewizorem i isc wczesnie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy kilka dni po powrocie z Zatora i było świetnie. Niby mała miejscowość a jest co robić. Nocleg mieliśmy kupiony w Western Camp czyli prawdziwej wiosce jak z Dzikiego Zachodu. Można było spać albo w domku, albo w specjalnych wozach lub namiotach Indian. Na miejscu łowisko, pola ogniskowe, a nawet kino w plenerze – nawet fajne filmy puszczali, większości jeszcze nie widziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbabuch
A to różnie bywa :) Ale póki co razem z mężem chcemy się wyszumieć i przeważnie soboty spędzamy ze znajomymi w klubie A1 u nas w Wieńcu. Tak więc drinki, tańce i szaleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boicie się że mogą was zgwałcić i poćwiartować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćella
ja z moim mamy taki projekt, że bierzemy mapę dolnośląskiego, w necie szukamy nietypowych rozrywek w okolicy i jak zaliczymy to przypinamy na mapę pinezkę. jak było fajnie to zieloną, jak słabo to czerwoną. w ostatni weekend pojechaliśmy do Mirosławic gdzie jest speedfy i lataliśmy w tamtejszym tunelu aerodynamicznym. i jest zielone pinezka xD mam lęk wysokości, ale tak latać to ja mogę :) polecam skorzystać z podobnych rozrywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba

w ten weekend w ramach prezentu na Dzień Kobiet jadę w góry na Bachledówka Salsation® Camp 2019...  Jestem przygotowana na dobrą zabawę w świetnym towarzystwie z najlepszymi tancerzami. Polecam, bo są jeszcze wolne miejsca www.facebook.com/events/696879480694111/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram w tenisa, lub pływam albo biegam. w niektóre soboty mam też korepetycje. Wieczorem gdzieś wychodzę spotkać się z koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta612

Polecam wypad na kajki - jeśli jesteście z okolic Poznania serdecznie polecam kajakirogalinek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×