Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sądzicie o cichodajkach

Polecane posty

Gość gość

bardzo wkurzają mnie takie cichodajki gimnazjalistki które dają d**y na imprezech a przed swoimi chłopakami udają cnotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decybel
cichociemni cichodajki cichosza nie słychać to uszy nie bolą a więc mają swoje zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co? któraś dała twojemu facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivelator
Cichodajka... To niekoniecznie "kobieta",ktora daje za kase. Znalem taka. W rodzinnej okolicy IDEAL! Tak tez mi sie sprzedala. Potem sie okazalo...W swojej pracy dawala na lewo i prawo. Ale ten ktos musial byc conajmniej kierownikiem. Mi wciskala,ze wazne sa pieniadze,ale nie najwazniejsze. Najwazniejsze sa uczucia. Cichodajki nie posiadaja uczuc. Mam wielki szacun do k... Place I nara. Cichodajka udaje pozadna,ale tak naprawde zawsze bedzie szukac goscia z kasa. I zawsze bedzie jej malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super dziewczyna nie jęczy , nie wyje cicha jest , można zmęczonym będąc po stosunku się kimnąć na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ty nie wiem czy kierownik w urzędzie zarobi 3 k na rękę nie wiem, to to jest śmieszna kasa. Uważam że jest społeczne przyzwolenie na to. Faceci chętnie korzystają, kobiety chętnie przymykaja oko na to, bo radę że stary wyprozni wora na mieście i wróci rad do domu, im już nie chce się ze swoim starym kopulowac ale ciesza się że on dzięki temu wentylowi bezpieczeństwa nie odchodzi od nich i dalej daje do domowej skarbonki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ty nie wiem czy kierownik w urzędzie zarobi 3 k na rękę nie wiem, to to jest śmieszna kasa. Uważam że jest społeczne przyzwolenie na to. Faceci chętnie korzystają, kobiety chętnie przymykaja oko na to, bo radę że stary wyprozni wora na mieście i wróci rad do domu, im już nie chce się ze swoim starym kopulowac ale ciesza się że on dzięki temu wentylowi bezpieczeństwa nie odchodzi od nich i dalej daje do domowej skarbonki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt. Bzyka sie zaje... Tylko,ze wszystko potoczylo sie inaczej. Pomyslalem,zakrece sie kolo niej,bo taka nieosiagalna. Zaczelismy sie spotykac... Bylem w separacji. Miesiac,dwa i sie kur..zakochalem. Zaufalem. Gadki o wspolnym zyciu,wakacje... Dobrze zarabialem za granica. Zasugerowala bym rzucil tam prace I pracowal w kraju. Oczywiscie kochanie! Bedziemy tworzyc prawdziwa rodzine. Pierwsza wyplata. Zonk! Za co bedziemy zyc? Ale przeciez Ty tez zarabiasz. Ale to moje pieniadze... Taka cichodajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×