Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sądzicie o facetach,kupujących swoim kobietom tanie pierścionki zaręczynowe?

Polecane posty

Gość gość

takie poniżej 500 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że pensje mają nieduże i tylko na takie ich stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że te kobiety chcą związać się z biedakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że ani na ślub ani na wspólne życie nie będzie ich stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaka maja sytuację materialną. Nie wymagajmy od faceta, który zarabia najniższą krajową, że kupi pierścionek za 5k-oczywiscie mógłby odkładac na niego długie miesiace, zeby zadowolić materialistyczną księzniczke, ale jesli kobieta wie, jaką ma sytuację fins. to na pewno by takiego piersionka nie wymagała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha mojej koleżance facet kupił pierścionek zaręczynowy najgorszej próby 333 na allegro za 199 zł, ważył chyba z niecały gram, wstydziła się go znajomym w pracy pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyjelabym zareczyn faceta, ktory mi kupuje pierscionek na allegro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na E-bayu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelikaKatra
Marzyły mi się zawsze takie kobiece pierścionki delikatne np z kolekcji Apartu jak ta z Anją http://luxusportal.pl/pl/bizuteria-i-zegarki/prezentacje/apart Mój facet oświadcyzł mi się pół roku temu i dostałam niestety to, co mi się w ogóle nie podoba. Nie było drogie, pierścionek za 400 zł max, ale już bym wolała dostać tańszy a ładniejszy niż taki złoty z czerwonym oczkiem :( najgorszy na swiecie ale muszę go nosić niestety choć często udaję że palce mi w pierścionku puchną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki jest sens pakować się w koszta związane ze wspólnym życiem, ślubem, albo dla wyjątkowo głupich - dziećmi jeżeli nawet na pierścionek Cię nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie możecie obejść się bez pierścionka zaręczynowego? Ja np wolałabym taką kasę przeznaczyć na coś innego Aczkolwiek nie lubie nosić pierścionków więc to chyba po części dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo lubimy pierścionki, a odmawianie sobie wszystkiego całe życie mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odmawianie sobie, po prostu nie chcę pierścionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zaargumentowałaś, że przeznaczyłabyś pieniądze na coś innego. Ok, rozumiem, po co Ci coś czego nie chcesz, ale tutaj wychodzimy z założenia, że kobieta jednak CHCE ten pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic.To indywidualna sprawa każdego.Poza tym wolę tą kasę przeznaczyć na jakiś wyjazd czy coś do domu a nie głupią błyskotkę aby się chwalić przed znajomymi.A może same kupicie swoim facetom zegarek zaręczynowy za 6 tysi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie zaręczyn bez pierścionka, mimo że na co dzień nie noszę biżuterii, pierścionek jest symbolem i pamiatką z tego dnia, kiedy to postanawiamy spędzić razem resztę życia, przecież to nie ty swoją kasę na to przeznaczasz tylko twój facet, nie musi on kosztować 10 tyś zł, ale chciałabym by nie był najtańszy i tandetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, już się nie wtrącam w dyskusje bo masz trochę racji ; ) Jeszcze tylko jedno pytanie. Jeżeli faceta nie stać na drogi pierścionek to co? Bo chyba nie każdy może sobie pozwolić na duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co, jakby facet raz w życiu chciał złoty zegarek to też powiesz, że taki wał bo jedziemy na wycieczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co znaczy drogi? dla mnie drogi to taki za około 10 tyś, a nawet jeśli facet nie zarabia dużo, to przecież planuje zaręczyny jakiś czas, więc przez kilka miesięcy chyba może odłożyć ten tysiąc czy półtora tysiąca na pierścionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście zarówno ja jak i mój narzeczony jesteśmy normalni i takie pierdoły nas nie dotyczą.Poza tym gdy dostałam pierścionek nie leciałam zaraz na google aby sprawdzić jego cenę bo to jest śmieszne. Liczą się dla nas uczucia,codzienne życie i to,że możemy na siebie zawsze liczyć a nie to k****,że jak pierścionek nie kosztował kilku tysięcy to mam faceta do d**y,który jest biedakiem i mnie nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierścionek za 199zł :D kto sie na to godzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
thineczka - nie trzeba sprawdzać ceny żeby wiedzieć kiedy pierścionek jest tani i tandetny. Nie chodzi o cenę tylko o to czy to wytrzyma otwieranie słoika czy się zaraz wygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla faceta lepiej zeby pierscionek nie byl drogi, bo np moja znajoma wziela pierscionek po czym wrocila do swojego amigo na boku. Eks pierscionka ani jej juz nie zobaczyl, w koncu mu nie ukradla, sam dal. Widzialam wlasnie podobny watek, to nawet czesto sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam cudny pierścionek z białego złota, bo nie cierpię żółtego! Kosztował sporo, ale mam cudnego faceta, co tu dużo mówić:))))) Nie obraziłabym się jakbym dostała tani, bo nie o pierścionek a o miłość chodzi!!!!! Nie miałam żadnych wymagań co do pierścionka i pewnie dlatego dostałam takie cudo:))) A na miejscu facetów kobiet, które liczą na drogie pierścionki, to ładnie bym się pożegnała z nimi i szukała prawdziwej kobiety, a nie materialnej suczki, która patrzy na wszystko przez pryzmat kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziała ta która na samym początku postu zaznaczyła, że dostała drogi pierścionek...z kogo idiotę chcesz zrobić? I co jakby dał ci żółte złoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena nie zawsze oznacza jakoś.Jakoś moja przyjaciółka dostała drogi pierścionek z wystającym oczkiem bo sobie taki wymarzyła i po kilku dniach oczko wypadło jak myła szklanki po herbacie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla faceta lepiej zeby pierscionek nie byl drogi, bo np moja znajoma wziela pierscionek po czym wrocila do swojego amigo na boku. Eks pierscionka ani jej juz nie zobaczyl, w koncu mu nie ukradla, sam dal. Widzialam wlasnie podobny watek, to nawet czesto sie zdarza. x też słyszałam o takiej akcji, beka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jednak bardzo tani pierścionek będzie gorszej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż mi kupił na zaręczyny właśnie taki ok. 500 zł... Byliśmy jeszcze na studiach, on pracował dorywczo, więc kasy nie mieliśmy. Gdybym oczekiwała od faceta pierścionka za kilka tys, poszukałabym bogatego. Tylko ja nie pochodzę z bogatej rodziny, a z przeciętnej, więc przy bogaczu czułabym się jak kopciuszek... Uważam, że w związku ludzie powinni być mniej więcej tak samo zamożni. Bo inaczej będą zgrzyty i pojawią się właśnie takie tematy- dlaczego on mi nie kupił pierścionka za 5 tys, a to przepraszam nie wiedziałyście, ile Wasz facet zarabia? Chyba, że facet bogaty, a skąpy, to wówczas inna sprawa i pretensje uzasadnione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×