Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytajnik_

Co sadzicie o groupon ?

Polecane posty

Gość zapytajnik_

Ktos korzystal w Krakowie i moze powiedziec jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajnik_
Ja polecam, korzystam sama ale bon jest na okaziciela wiec nadaje sie tez na prezent. Dla niezdecydowanych opis dzialania i porady na stronie chyba: groupon.bestdomena.pl A w Krakowie jest sporo znizek na restauracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by nie ...
Nie ma jak autoreklama :D a tak powaznie to ktos korzystal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chodzi o krakow
Dzis w krakowie rabat 50% do Cafe Oranżeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jest w tym cafe
był ktoś w tym lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie żoneczka
a może ktoś powiedzieć jak to działa tak po krótce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie żoneczka
jak masz kupon za 60zł np w restauracji a warty 130zł to wybierasz w menu za 130 zł a płacisz 60/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie żoneczka
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie_tak
Opis jest na przykład na linku w 1 poście. Działa to dokładnie tak, że płacisz jak dzisiaj 25zł a menu wybierasz za 50zł (najczęściej za napoje płaci się normalnie) ale nic nie stoi na przeszkodzi iść w dwie osoby. Uwaga czasem trudno przejeść jakieś droższe kupony za jednym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.tak
kupiłam sobie z tego depilację laserową, 5 wizyt, 90%taniej:D oby zadziałała:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja
napisz proszę czy z tą depilacją to prawda i jak efekt, bo tez sie zastanawiam nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramaramarammaa
Mój chlopak kupił dla nas weekend w górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka z innej bajki
polecam. Korzystalam z gru w skłosza oraz z lekcji tanca....- bez zadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moligaga
Nie polecam! Nie mogę oczywiście powiedzieć o wszystkich ale z ilu ofert skorzystałam na tylu się nacięłam. Głównie chodzi o wykorzystywanie wielu możliwości wielu interpretacji oferty. I nagle się okazuje, że nie spełniasz warunków, że jesteś czymś ograniczony, albo, że musisz mnóstwo dopłacić. Natomiast ze słów koleżanki dowiedziałam się, że ceny podawane przez groupon jako "oryginalne" są mocno zawyżone i tak naprawdę kupujesz za tyle, za ile byś kupił normalnie. Sprawdzcie blog na stronie grouponu. Niewielu tam zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaxoxo
Zastanawiam sie... bo wlasnie kupilam sobie kupon na okazik.pl do pubu na tiramisu z lodami i kawa. chce zabrac tam mojego chlopaka. juz za pozno, kupilam. ale zastanawiam sie - ja zanosze ten bon i to koniec? nie place nic? czy jeszcze cos place przy barze? mnie sie wydaje ze nie ale czytam niektore opinie ze mozna sie naciac... dlatego sie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie rewelacyjnie
wyczyścili samochód w środku za 130 zł (łącznie z praniem tapicerki i podsufitki). inna firma za to samo chciał 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba czytac dokladnie warunki oferty! wtedy zadna z was sie nie "natnie". a jak cos sie nie zgadza to firmy "naciagajce" placa olbrzymie kary za oszukiwanie, jesli czegos nie ma w "warunkach". ja uwielbiam groupon. zrobilam juz sobie cala depilacje nog. 7 zabiegow i nie mam w ogole wlosow :) calosc za 800 zl. (normalnie 1 zabieg tyle kosztuje) chodze tez na silownie duzo taniej na manicure hybrydowy (polecam, za 39 zl) na oksybrazje (czyszczenie twarzy tlenem i sola fizjologiczna), tez za 39 :) i najnowszy deal, 12 par soczewek miesiecznych za 30 zl na www.twojesoczewki.pl jakos tak. :) na knajpy nic nie probowalam a jak ktoras z firm was oszukala wystarczy to zglosic, naewno dostaniecie odszkodowanie/zwrot itd. naprawde sa duze kary dla firm oferujacych sie w grouponie. polecam tez gruper.pl taka sama zasada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o hotele z gruponu to można się naciąc bo kupujesz bon a później się okazuje że w terminie w którym chcesz jechac nie ma wolnych miejsc. Tak samo z kosmetyką czy fryzjerstwem, ktoś pracuje a salon daje termin np w środę o 12. Jeśli chodzi o depilacje - przeszłam 5 profesjonalnych zabiegów, a kłaki jak byly tak są dalej.... I z hotelami jest przekręt piszą np 3 dni za tyle i tyle, ale to na prawdę są 2 dni a dokładniej 2 doby - to taki zabieg marketingowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy sprzedaja jednego dnia 300 bonow na trawala ondulacje to nie dziwne ze terminy sa odlegle lub niedogodne, wiec trzeba szybko dzwonic zeby zaklepac sobie najabardziej nam pasujacy. proste co do depilacji, nie widzisz zadnej a zadnej roznicy? mialas IPL czy light sheer? bo LS jest duzo skuteczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaxoxo
no to w koncu nie wiem bo nikt mi nie odpowiedzial... jak juz kupilam kupon na groupon to jeszcze cos potem place w lokalu czy nie? to mnie zastanawia. nie mam znizki w procentach tylko mam kupon na kawe i teiraisu za 9.90. Nie muszę już płaicić tak? Idę do baru, pokazuję kupon i dostaję to co chcę, tak? Bez dodatkowych kosztów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaxoxo
no to w koncu nie wiem bo nikt mi nie odpowiedzial... jak juz kupilam kupon na groupon to jeszcze cos potem place w lokalu czy nie? to mnie zastanawia. nie mam znizki w procentach tylko mam kupon na kawe i teiraisu za 9.90. Nie muszę już płaicić tak? Idę do baru, pokazuję kupon i dostaję to co chcę, tak? Bez dodatkowych kosztów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli twoj kupon mowi mowi " 9.9 za kawe i tiramisu" to nic nie placisz w barze. idziesz, pokazujesz kupon i bierzesz kawe i tiramisu (chyba ze np zazyczysz sobie kawe z dodatkowa porcja mleka smietany i syropu, to musisz za dodatki doplacic) jesli twoj kupon mowi ze kupilas kupon na 9 zl na zakupy w kawiarni XYZ, to wtedy mozesz kupic sobie cos za 9 zl KUPONEM, i nie placisz, albo cos np. za 15 zl i placisz tylko 4 zl + kupon. jasne? nie wiem dokladnie co twoj kupon mowi :) ale najpewniej to ta pierwsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ie pamiętam jak nazywała się ta depilacja. Robiła mi ją z resztą koleżanka, właścicielka profesjonalnego salonu kosmetycznego na super sprzęcie... Nie przepłaciłam więc. Ale z początku włosy zniknęły po pierwszym czy drugim zabiegu było coraz mniej koło 4 prawie wcale a po 5 się pokazały i są normalne jak były. Codziennie się golę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaxoxo
dzięki ivaa:) juz sie balam... to moj pierwszy zakup i chcialabym by wszystko poszlo super :) dzieki dzieki jeszcze raz dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaxoxo
a i na wszelki wypadek wyslalam meila do tej restauracji, dalam im link do tej strony... wole sie upewnic niz robic z siebie idiotke przed pracownikami baru. mam nadzieje ze uda mi sie wypad z chlopakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupkowa
Dobrze, że takie serwisy istnieją, bo ludzie, którzy chca skorzystać z usługi, z której wczesniej nie korzystali mogą przetestować usługe i ewentualnie kupic w normalnej cenie - przeciez firma nie bedzie ciagle ponawiac akcji promocyjnych -50%. Ze swojej strony to polecam groupona - chocby za ilosc ofert, a także fastdeal.pl - nieco mniej znany, ale serwis dzialający nieco sprawniej - nie trzeba czekac na zebranie sie odpowiedniej liczby chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami znajdzie się cos ciekawego, ale na samym grouponie nie poprzestaję, dlatego wolę serwis http://www.godealla.pl bo tam jest zbiór wszystkich rodzajów ofert z róznych portali. I spamu mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×