Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytajnik_

Co sadzicie o groupon ?

Polecane posty

Gość zaczarowany olowek1000
ja tam nigdzie nie widze 356zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witoria22
Myślę, że nie trzeba mieć firmy, wystarczy zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ij aa
jedyne co kupiłam na grouponie to usługa fryzjerska, mycie strzyżenie i modelowanie za 29 zł uważam że to przegięcie pały bo przecież 29 zł to żadna rewelacyjna promocja w zwykłym salonie fryzjerskim... ale nieraz zdarząją się niezłe okazje np. skaling, piaskowanie, fluoryzacja z 79 zł i taki zabieg niczym nie odbiega od tego w normalnej cenie czyli 200zł! także okazje są, ale są i ściemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletka29
Ja popieram takie zakupy, zawsze to taniej niż bezpośrednio choć niedawno odkryłam też coś całkiem nowego. Bundleclub jest alternatywą dla popularnych gruponów z tym, że można tam kupić pakiety kilku rzeczy bądź zdarzeń, które kupuje się jako całość. Bundleclub wywodzi się tak naprawdę ze stanów i tam taka forma sprzedaży bardzo dobrze się przyjęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam zakupów grupowych www.bundleclub.pl, oszuści straszni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycija
Ostatnio kupiłam na grouponie kupon na kilka zabiegów na twarz w Warszawie, cena była niższa od standardowej o 60% i bardzo chwalę sobie ten zakup. Zero problemów, dobra, miła i fachowa obsługa. Nie zauważyłam, żebym była traktowana gorzej z racji niższej ceny. Przeglądam od czasu do czasu kupony rabatowe z groupona i z innych serwisów w wyszukiwarce grouponów grupeo http://grupeo.pl i zapewne będę dalej kupować takie rabatowe usługi, chyba warto oszczędzać w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peo
ZANIM SIE ZDECYDUJESZ PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ ZAOSZCZĘDZISZ SOBIE NERW PÓŹNIEJ !! Banda złodziei i nic więcej !! pod każdym względem kręcą tych co kupują oferty i tych co chcą wstawić ofertę! grupon pobiera az 61.5 % od każdego sprzedanego grupona!! Wystawiający ofertę musi dać przynajmniej 50 % rabat i potem jeszcze złodziejska prowizja za udostępnienie domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schmidt
Niezły serwis. Istnieją kilkadziesiąt podobnych, choćby i http://zrealizujkupon.pl/, i myślę, że ma sens monitorowanie co najmniej 3-4 z nich. Każda oferta zwykłe trafia do kilku podobnych serwisów Bo często może być, że sprawdzasz ofertę, wszystko wygląda OK... ale jest już zamknięta. Wyczepiona użytkownikami konkurującego agregatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka32
Jak ktoś szuka ofert travel typu wycieczki za granicę lub hotel w Polsce na grouponie, travelist lub innym gruperze to teraz ma wszystkie takie oferty w jednym miejscu w serwisie http://Traveldeal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za jeb sobie w łep frako jeb*n* i nie pisz tu farmazonów ciagnij sie reklamować na onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robią wszystko aby nie wykorzystać środków promocyjnych z konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj portal groupon to -dziadostwo - nie piszę tu o ofertach tylko samym portalu . proszę zobaczyc chodżby na strony gdzie możemy wpisać opinie wszystko ukierunkowane na nowe oferty ,. A proszę wpisać w portalu groupon np słowo miejscowość : sopot i jakiś hotel -- i co i wszystko co na pomorzu łącznie z mazurami i górami sie pokazuje -- to znaczy że portal ma nas konsumentów głęboko w d......e sieje na swą reklame a hotelerze nie dbaja o nas na ich portalu -- a to my jesteśmy dawca kapitału dbajmy o nas --- pisząc to mam ochote stworzyc własna strone oipini bez reklam - ale to koszt jest przy najmniej byłby wiarygodny . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim kupicie jakiś groupon to skontaktujcie się z partnerem bo oferta, z krórej skorzystałem ja i jeszcze ponad 200 osób okazała sie bardzo odbiegająca od tej proponowanej przez firmę Groupon. Gdy złożyłem reklamacje to mnie "olano", poniżej jej treść i odopowiedź jakiej mi udzielono: "Chciałam złożyc reklamację na realizacje grouponu w restauracji...., z którego skorzystałam dnia ... Mianowicie zakupiłam u Państwa kupon, gdyz chciałam z mężem spróbować steków z tej restauracji. W ofercie bylo zapisane, iż do wyboru bedzie dowolne danie główne. Natomiast już w restauracji po zjedzeniu zupy chcieliśmy zamówić steki, lecz kelnerka poinformowana nas, iz na ten kupon z dań głównych możemy zjeść jedynie burgera(najtańsze danie) lub danie z kurczakiem, na którego jestem uczulona. Względem tego, iż już byliśmy po zupie i nadal głodni zjedliśmy nie dokońca ze smakiem oferowane burgery. Skorzystałam u Państwa z wielu już kuponów do restauracji i pierwszy raz spotkałam się z taki oszustwem wzgledem klienta." Odpowiedz Groupona: " Bardzo mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji, jednak wszelkie reklamacje należy kierować bezpośrednio do Partnera. Firma Groupon nie ponosi odpowiedzialności za usługi świaczone przez Usługodawcę, a Pani kupon został wykorzystany I stracił ważność, więc nie ma żadnych podstaw do reklamacji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo zaraziłam się kupiłam dwa kupony na bilet do kina, samo mi pobrało kasę z konta, tylko, że zamiast za dwa kupony to pobrali za pięć kuponów i teraz nie mogę odzyskać kasy. Mają bałagan, złodzieje i tyle!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ger

Nie polecam korzystania z Groupon. Wszystko jest  pięknie, dopóki nie zadajemy pytań lub - co gorsza - chcemy załatwienia jakiejś sprawy przez firmę Groupon. Nie uzyskamy odpowiedzi na swoje pytania. A gdy zażądamy usunięcia swojego konta - ze swojego konta - będą od nas żądali dodatkowych informacji, którymi sami dysponują!!! Lub odeślą was do anglojęzycznej strony, na której trzeba podawać bardzo szczegółowe dane osobowe. Pracownik biura obsługi klienta nie jest przygotowany i na dodatek będzie wmawiał klientowi, że zrobił coś, co nie miało miejsca. Przepisy polskiego prawa są pracownikom firmy obce. Na to wszystko się przygotujcie, zanim zdecydujecie się korzystać z firmy Groupon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×