Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o rodzinach

Polecane posty

Gość gość

które mają 5-oro dzieci i są biedni, mają dom w okropnym stanie, czy współczujecie takim rodzinom? Ja z jednej strony tak ale z drugiej to troche głupi są ci ludzie w sensie rodzice. Po co planować aż tyle dzieci skoro ich na to nie stać?! Z drugiej strony jakby sie tak popatrzyło na te dzieci to co powiedzieć? że lepiej by było gdyby sie nie urodziły? No tak też przecież nie można bo to nieludzkie. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no chyba nie łudzisz sie ze te dzieci były planowane. planowana to była libacja po której te dzieci były poczete. nie szkoda mi tych ludzi. z resztą czy chce czy nie, płace na nich niemałe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ot , durnowaty schemat ... mam 5 dzieci , mało tego nigdy nie pracowałam zawodowo a ku twojemu zaskoczeniu mieszkamy w nowo wybudowanym domu i jeździmy 2 razy w roku na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związek d***** i fagasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To w porządku, masz dużo dzieci ale cię na nie stać. A ja pytam o te biedne, wielodzietne rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem, czy jest się czym chwalić? Tym, że jedyna życiowa umiejętność i osiągnięcie to rozkładanie nóg przed zaradnym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×