Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pati001

Ćwiczenia Mel b plus joga

Polecane posty

Witam mam na imię Patrycja i mam 16 lat.Od dzisiaj biorę się za siebie i ćwiczę aby schudnąć.Wybrałam cwiczenia z Mel b plus 2 razy w tygodniu joga.Jestem bardzo zdeterminowana do tego aby osiągnąć sukces.Narazie nie będę mieć diety 5 posiłków dziennie ponieważ nie mogę jeść o wyznaczonych porach.Ale staram się jeść zdrowo : zero fast-foodów,coli,słodkich napojów i słodyczy.Będę tutaj codziennie pisać jak mi idzie i co robiłam.Moje wymiary na dzień dzisiejszy : Waga : 80 kg wzrost: 160 cm udo: 70 cm łydka:43 cm brzuch : 96 cm talia:89 cm biust :96 cm biodra:108 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i obkup sie w umbro, maja teraz swietne rzeczy na przecenach. ja juz dzis sie obkupilam, a ty kiedy zamierzasz? nic tak nie motywuje do cwiczen jak sexy outfit sportowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia na dzisiaj Rozgrzewka Ewy Chodakowskiej Mel B - 10 minutowy trening pośladków Mel B - 10 minutowy trening nóg Mel B - 10 minutowy trening ramion Ćwiczenia na boczki z Tiffany + brazylijskie pośladki Mel B - Ćwiczenia rozluźniające i rozciągające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po treningu.Spociłam się nieziemsko i czuję,że będą jutro zakwasy.Ale bardzo cieszę się,że to zrobiłam.Wiele ćwiczeń jeszcze nie umiem,ale wierzę,że niedługo się nauczę.Niby to się wydają łatwe ćwiczenia,ale wcale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia na dziś Rozgrzewka Ewa Chodakowska Mel b Pośladki cwiczenia na boczki tiffany cwiczenia rozluzniające mel b Dziś tak krótko,ponieważ robię wyzwanie 30 dni mel b i w niedzielę tylko 20 min,ale jeszcze dokładam ćwiczenia na boczki razem to daje 30 min ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już 2 dzień po treningu.Dzisiaj zrobiłam więcej ćwiczeń,ale jeszcze nie mogę do końca,bez przerw.Ale bardzo się cieszę,że nareszcie ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mega zmęczona,ale biorę się za ćwiczenia Na dzisiaj: Rozgrzewka Ewa Chodakowska Mel b ćwiczenia na pośladki Cwiczenia na boczki z Tiffany Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam juz godzinę temu ćwiczenia,ale dziś tylko było Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 plus rozgrzewka,nie dałam rady więcej.Ale te ćwiczenia są wyykańczające,wytrzymałam do końca.Biorę udział w tym wyzwaniu 30 dni plus ććwiczenia z mel b i Ewą Chodakowską od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 dzień treningu i 2 dzień 30 dniowego wyzwania z Jilian.Dziś zrobiłam własną krótką rozgrzewkę,ćwiczenie z mel b na pośladki,Jilian wyzwanie 30 dni,mel b na ramiona.Powiem,że po tych ćwiczeniach jestem szczęśliwa i mniej zmęczona.Cieszę się,że mój pot zlewa mi się ze wszystkiego,ale zawsze te ćwiczenia tak szybko mijają z czego się bardzo cieszę.Polubiłam mel b i Jilian,miło mi się z nimi ćwiczy.Najgorzej jest wstać i zabrać się za ćwiczenia,a pózniej leci z górki.Warto,naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 5 dzień ćwwiczeń i 3 dzień wyzwania z Jilian.Ćwiczenia bardzo szybko mi mijają,ale za to bardzo poprawiają mi humor i nie czuję zmęczenia.Strasznie chciało mi się spać,jaak poćwiczyłam to zniknęło.Za dwa dni będę się mierzyć czy coś mi ubyło z cm.Dziś ćwiczyłam Rozgrzewka 6 min Ćwiczenia z mel b na pośladki 30 Days Jilian ćwiczenia rozciągające Tylko tyle dziś dałam radę zrobić,czuję się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joga jest niebezpieczna wpadniesz w gorsze tarapaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 6 dzień ćwiczeń i 4 dzien wyzwania 30 days z Jilian:Dziś ćwiczyłam: 6 minutowa rozgrzewka ćwiczenie Mel B na pośladki 30 days z Jilian Daje to 42 min ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis byłam w Chorzowie w Wesołym Miasteczku.Wróciłam padnięta i nie dam rady ćwiczyć.Ale za ćwiczenia uważam,że cały dzień chodziłam po tym parku.Jutro zaczynam ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dość długo mnie tutaj nie było.Nie ćwiczyłam chyba 3 dni,ale od dziś zaczynam ćwiczyć cały czzas.Jestem już po treningu.Dziś było: Rozgrzewka 5 min Ćwiczenie Mel b na pośladki 30 day z Jilian dzień 1 Rozciąganie 1 Dzień cwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,więc jestem wczoraj niestety nie ćwiczyłam,byłam bardzo zmęczona,pracowałam od 5 rano sprzątając i myjąc kamienice,więc i tak jakby ćwiczyłam.Dziś już jestem po treningu: Rozgrzewka 5 min Ćwiczenia Mel b na pośladki 30 day z Jilian Dzień 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już po treningu: Rozgrzewka 5 minut Ćwiczenie Mel b pośladki 30 day Jilian Dzień 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jejciu jak ja nie umiem się zmotywować do tych ćwiczeń,ale zatęskniłam do tego potu i wysiłku,że muszę ćwiczyć.Dziś było Rozgrzewka 5 minut 30 Days Jilian Mel B trening pośladków Dzień 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,już jestem po ćwiczeniach,jutro jadę do wesołego miasteczka do Rabki więc nie będzie mnie cały dzień,więc jutro biorę dzień odpoczynku.W Niedzielę wieczór zaczynam dzień 3 Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Mel B trening pośladków Jilian 30 days Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up 5 min Dzień 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już skończyłam ćwiczenia po 18.Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Mel B trening pośladków Jilian 30 days Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up 5 min Dzień 3,po dwóch dniach odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po treningu.Dziś tak pózno ponieważ byłam od 5 rano na nogach do 18,roznosiłam ulotki i myłam bloki.Dziś ćwiczyłam: 5 minut rozgrzewki Jilian 30 days Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel b ćwiczenia na pośladki Dzień 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już po ćwiczeniach,jestem wyczerpana,ale czuję się świetnie.Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców #6 Dzień 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą dietę oraz ćwiczenia można zdobyć tutaj: http://pu2.pl/r/zbbdieta , Ja mam jej ćwiczenia stąd i muszę wam przyznać, że jest super! :) Efekty są mega nawet po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już po treningu,dlatego tak pózno ponieważ dopiero o 17 wróciłaam do domu,a musiałam odpocząć.Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców #6 Było warto!! Dziś dzień 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już po trening.Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców #6 Dziś dzień 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie ćwiczyłam,ale byłam w Ojcowie,szłam ok 15 km,więc to tak jakby były ćwiczenia.Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców #6 Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 Dzień 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B 10 minutowy trening pośladków Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 Dzień 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 Dzień 10 Jutro 2 level

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B - 10 minutowy trening pośladków Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 2 Dzień 11 Jesttem padnięta i wykończona,nie mogłam zrobić całego 2 levelu,trochę dopoczywałam,ale zrobiłam do końca.Mam nadzieję,że się do tego przyzwyczaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 2 Na razie chcę skończyć miesiąc z Jilian,pózniej zabiorę się za Mel b,bo nie mogę już ćwwiczyć z mel b jestem wykończona Dzień 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×