Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pati001

Ćwiczenia Mel b plus joga

Polecane posty

Niedziela: Zrobiłam dziś 20 minutowy trening Od jutra zamierzam ćwiczyć 6 razy w tygodniu z Ewą Chodakowską i Mel B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joga jest bardzo dobra!!! Nie tak jak ktoś tu pisał. Rozbudowuje i wydłuża mięśnie i wzmacnia mięśnie. Do tego ćwiczy koncentrację i opanowanie. Buduje sprawność. Ja ćwiczę od kilku miesięcy. Nie robię tylko żadnych medytacji i takich pierduł bo tego nie potrzebuje To są ZWYKŁE ćwiczenia budujące zgrabną sylwetkę! Miliony ludzi na całym świecie ćwiczę jogę dla samych ćwiczeń i nic im nie jest! Nie róbcie paniki i nie piszcie pierduł zagrożeniach duchowych! Bzdura! Dodam że jestem wierzący chodzę do kościoła, przyjmuję komunię! Rozmawiałam z księdzem o tym i nie widzi problemu. Nie chodzę do szkoły jogi tylko ćwiczę sama z filmów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam z nowym planem Dziś była Środa zrobiłam: Ewa Chodakowska - Turbo power (trening 45 min) Czwartek:Mel B - 10 minutowy trening pośladków Ewa Chodakowska - Skalpel Piątek: Ewa Chodakowska - Turbo spalanie Sobota:Mel B - 10 minutowy trening pośladków Ewa Chodakowska - Turbo power (trening 45 min) Niedziela: Ewa Chodakowska - Skalpel Poniedziałek:Mel B - 10 minutowy trening pośladków Ewa Chodakowska - Turbo spalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwartek: Ewa Chodakowska Skalpel,nie mogłam dziś zrobić Mel B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś Piątek zrobiłam : Ewa Chodakowska - Turbo spalanie Ale nie wykonałam tych ćwiczeń dokładnie,bo nie umiem tego robić,więc muszę znalezc inne ćwiczenia Ewy,ale dotrwałam do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobota: Cały dzień byłam na mieście i nie mogłam ćwiczyć Niedziela: Mel B ćwiczenia na pośladki Jilian Mitchels level 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniedziałek: Turbo Power Ewa Chodakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtorek: Mel B ćwiczenia na pośladki Ewa Chodakowska Skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Środa: Ewa Chodakowska Turbo Power Dziś jestem zdziwiona,ponieważ nie spociłam się tak bardzo jak to było zawsze,a ćwiczyłam tak jak ćwiczę zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam i obiecuje sobie,że się nie poddam.Do końca roku zostały 2 miesiące i muszę ćwiczyć.Chcę za te 2 miesiące poczuc się inaczej. Wtorek: Ewa Chodakowska Turbo Power Środa: Mel b ćwiczenia na pośladki Ewa Chodakowska Skalpel Czwartek: Ewa Chodakowska - Ekstra Figura Piątek: Mel b ćwiczenia na pośladki Ewa Chodakowska Turbo power Sobota:Ewa Chodakowska Skalpel Niedziela:Mel b ćwiczenia na pośladki Ewa Chodakowska Ekstra Figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis było: Wtorek: Ewa Chodakowska Turbo Power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś było : Środa: Mel b ćwiczenia na pośladki Ewa Chodakowska Skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś było: Piątek: Mel b ćwiczenia na pośladki Ewa Chodakowska Turbo power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobota: Mel b ćwiczenia na ramiona i plecy Ewa Chodakowska Ekstra figura Dziś jakoś tak pózno ćwiczyłam,bo wstałam pózno i nie mogłam się jakoś zabrać za ćwiczenia Justro będzie skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heeeej Kupiłam dziś nową wagę i według niej ważę 75,7 Czyli schudłam prawie 4 kg.Od Soboty będę na diecie Vitalia.Mam nadzieję,że uda mi się na niej schudnąć.A od jutra zaczynam ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś ćwiczyłam 20 min.Wazę 74 kg,czyli łącznie już schudłam 6 kg w 4 miesiące.Od tygodnia jestem na diecie Vitalia i mam ją jeszcze na 1,5 miesiąca.Zobaczę jak będzie i może ją przedłużę.Włączam też ćwiczenia i zobaczę za tydzień ile schudłam z dietą i ćwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś ćwiczyłam : Primavera 20 minutowy trening Od jutra będę ćwiczyć cięższe treningi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś zrobiłam : Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś ćwiczyłam : Ewa Chodakowska - Turbo power Nie bez powodu nazywa się turbo power,ponieważ daje mega powera.Czuję się lepiej po tych ćwiczeniach.Będę ten trening ćwiczyć częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś było : Ewa Chodakowska - Ekstra Figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś ćwiczyłam: Ewa Chodakowska ekstra figura Jestem już 2 tygodnie na diecie i schudłam 2,1 kg A od końca lipca schudłam 6,5 kg. Mogłam od tej pory być na diecie i na pewno schudłabym 2 razy więcej,No ale nie poddaje się i walczę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan ćwiczeń Niedziela : Ewa Chodakowska Turbo power i Mel b ćwiczenia na pośladki Poniedziałek: Ewa Chodakowska Ekstra Figura Wtorek : Ewa Chodakowska Turbo power i Mel b ćwiczenia na pośladki Środa : Poniedziałek: Ewa Chodakowska Ekstra Figura Czwartek : Ewa Chodakowska Turbo power i Mel b ćwiczenia na pośladki Piątek : Środa : Poniedziałek: Ewa Chodakowska Ekstra Figura Sobota : Ewa Chodakowska Turbo power i Mel b ćwiczenia na pośladki W ten tydzień będę ćwiczyć tylko te ćwiczenia,bo bardzo mi się spodobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było : Mel b ćwiczenia na pośladki Ewa Chodakowska skalpel 2 Bardzo mnie ten skalpel 2 zmęczył,nigdy go nie ćwiczyłam,ale dotrwałam do końca,najbardziej spodobała mi się ostatnia runda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzieliście tą laseczke? www.i.imgur.com/BX8h4rC.jpg a tu wymiata na maxa!!! www.skracaj.org/onablondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś było : Mel B - 10 minutowy trening pośladków Ewa Chodakowska - Ekstra Figura (trening 45 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś było : Ewa Chodakowska - Turbo power (trening 45 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś było : Ewa Chodakowska - Turbo power (trening 45 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ćwiczyłam Ewa Chodakowska Ekstra Figura A dziś: Poniedziałek: Primavera - 20 minutowy trening całego ciała - Full Body Workout i Primavera - 10 minutowy trening pośladków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było : Ewa Chodakowska - Ekstra Figura (trening 45 min) i Rusz się z Beti - IDEALNE ćwiczenia na BOCZKI dla każdego ! 7 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było : Ewa Chodakowska - Turbo power (trening 45 min) Rusz się z Beti - IDEALNE ćwiczenia na BOCZKI dla każdego ! Primavera - 10 minutowy trening pośladków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×