Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pati001

Ćwiczenia Mel b plus joga

Polecane posty

Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 2 Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców #6 Dzień 13 Padam na ziemię,ale czuję się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj przyjechali goście,więc nie mogłam ćwiczyć,ale Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców # Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 2 Dzień 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow jestes niezwykle wytrwala! zazdroszcze i zycze powodzenia! :) i nie poddawaj sie! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 2 Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców # Już polubiłam te ćwiczenia,ale czas bardzo szybko upływa i chciało by się jeszcze więcej ćwiczyć Dzień 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joga powoduje choroby psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 2 Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców # Dzień 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 2 Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców # Dzień 17 Jeszcze 3 dni i następny level!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było: Rozgrzewka 5 minut Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 2 Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców # Dzień 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj był dzień wolny,Dziś było: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 2 Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców # Dzień 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj niestety nie ćwiczyłam,nie miałam totalnie siły,ale Dziś było: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 2 Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców # Dzień 20 Jutro nowy level,ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 3 Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców # Dzień 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK,Więc wracam jutro z ćwiczeniami,dużo się u mnie działo i niestety nie mogłam ćwiczyć.Ale od jutra wróce ze zdwojoną siłą.Na razie ćwwiczę te 9 dni 3 levelu,a potem coś wymyślę innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 3 Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców # Dzień 22 Za 8 dni znajdę sobie różne ćwiczenia i na każdy dzień sobie rozpiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 3 Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców # Dzień 23 Strasznie szybko mi te ćwiczenia przeleciały.Kocham ćwiczyć <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś było: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 3 Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców # Dzień 23 Dziś tylko tyle udało mi się zrobić,ponieważ nie miałam za dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraaacam!!! I już nie odejdę.Znów miałam taki okres,że trudno było mi zacząć,ale ułożyłam plan na tydzień i co tydzień będę dodawać nowe. Niedziela: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców #6 Poniedziałek: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Mel B - 10 minutowy trening pośladków 20 minutowy trening na spalanie TURBOspalanie EXTRA - 7 minutowy trening-wyzwanie na spalanie tłuszczu Wtorek: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Ewa Chodakowska - Skalpel Środa: 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 Mel B - 10 minutowy trening pośladków Czwartek Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Trening # Brazylijskie pośladki cz. 1 Total Fitness 6 minut [Ewa Chodakowska] Ewa Chodakowska - Turbo spalanie Piątek:5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II 5 Minute Butt and Thigh Workout for a Bigger Butt - Exercises to Lift and Tone Your Butt and Thighs 20 minutowy trening na spalanie Trening na szczupłe uda i pośladki Odchudzanie Primavera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela zakończona : Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców #6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek zaliczony : Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Mel B - 10 minutowy trening pośladków 20 minutowy trening na spalanie TURBOspalanie EXTRA - 7 minutowy trening-wyzwanie na spalanie tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtorek zaliczony: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Ewa Chodakowska - Skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś nie ćwiczyć,ale powiedziałam sobie,że nie mogę się poddać!! Nie teraz,i oto zrobiłam dzisiejszy trening: Środa: 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 Mel B - 10 minutowy trening pośladków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziś nie mogłam zrobić ćwiczeń Ewy,ponieważ pobudziłabym wszystkich,ale zrobiłam dziś: Czwartek Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II Trening # Brazylijskie pośladki cz. 1 Total Fitness 6 minut [Ewa Chodakowska] Trening # część 1 # 6min [Ewa Chodakowska] Trening # część 7 # 6 minut [Ewa Chodakowska WYZWANIE!! WEWNĘTRZNE PARTIE UD!!! Ewa Chodakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek zaliczony: Jutro dodam nowy plan na tydzień Piątek:5 minutowa rozgrzewka przed treningiem II 5 Minute Butt and Thigh Workout for a Bigger Butt - Exercises to Lift and Tone Your Butt and Thighs 20 minutowy trening na spalanie Trening na szczupłe uda i pośladki Odchudzanie Primavera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota:Dzień wolny Niedziela: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem Ewa Chodakowska - Turbo power (trening 45 min) Poniedziałek: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B - 10 minutowy trening pośladków Jillian Michaels: 30 Day Shred Workout- Level 2 Wtorek: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem Ewa Chodakowska - Ekstra Figura (trening 45 min) Środa: 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem Jillian Michaels: 30 Day Shred Workout- Level 3 Mel B - 10 minutowy trening pośladków Mel B - 10 minutowy trening nóg Czwartek:: 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem Ewa Chodakowska - Turbo power (trening 45 min) Piątek: : 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem Trening # Brazylijskie pośladki cz. 1 Total Fitness 6 minut [Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska - Ekstra Figura (trening 45 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trening dzisiejszy już zrobiłam: Niedziela: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem Ewa Chodakowska - Turbo power (trening 45 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati001
Już po ćwiczeniach Poniedziałek: Primavera - 5 minutowa rozgrzewka przed treningiem Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism: Cardio Warm Up Mel B - 10 minutowy trening pośladków Jillian Michaels: 30 Day Shred Workout- Level 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie mogłam wejść na forum i nie wiedziałam co mam ćwiczyć więc wykonałam inne ćwiczenie Środa: Ewa Chodakowska-Skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota: Również dziś ćwiczyłam 20 minutowe ćwiczenia,czuję już,że ciuchy ze mnie spadają,spodnie których nie mogłam kiedyś ubrać,ubrałam i są za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×