Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Czego teraz słuchacie??

Polecane posty

Gość gość
Słuchasz w ogóle czegoś prócz metalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego więc? Tylko daruj sobie takie "tru hipsterskie" przykłady, jak np. kiedyś wklejałaś tu jakąś skrzeczącą kobietę, to był bardziej jakiś pseudo-poetycki tekst mówiony przy akompaniamencie prostej melodii niż utwór muzyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hip hop, np. kaliber 44, Słoń albo Trzeci Wymiar, poza tym muzyka klasyczna, punk rock, klasyczny rock, rock progresywny, folk, folk rock, folk punk, stara polska muzyka z lat 80 w stylu Lady Punk albo Oddział Zamknięty, poezje śpiewaną itp. Księżyc, zespół który nazywasz "skrzeczącą kobietą" powstał 20 lat zanim ktokolwiek w Polsce słyszał o jakichś "hipsterach" i jak na swoje czasy był niezwykłym, jak na warunki polskiej sceny projektem neofolkowym. Nie istnieją od 1996.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.youtube.com/watch?v=8QvORUhNJt8 Jestem swoją drogą ciekawa jak skomentujesz to, skoro nawet Księżyc to dla ciebie nie muzyka :) Przesłuchaj całe, i nie martw się początkiem po 4 minucie zaczyna się blackmetalowa cześć utworu ale z czystym wokalem, zero growlu. :) Jednak prosze cie, żebyś przesłuchała całość od pierwszej do ostatniej sekundy(bo to całośc kompozycyjna), i czy to dla ciebie recytacja i wyjąca kobieta, czy muzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię, że to w ogóle nie zalicza się do muzyki, tylko to bardzo specyficzny styl, ale teraz akurat chodziło mi o inne gatunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu mam sobie "darować tru hipsterskie przykłady", jak Księżyc? Uwazasz, że ludzie tylko udają że słuchaja takiej muzyki, a tak naprawde wolą coś "normalnego" i powinni się przyznać"? :D bo tak zabrzmiał twój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chodziło mi o to czy słuchasz czegoś "normalnego" (skoro już sama tak piszesz) prócz metalu, lepiej brzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie pytam co Ty sie tak non stop o ta muzyke pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mość
ja ci niczego nie próbuję wmówić ja ciebie tylko OSTRZEGAM inaczej wejdzie ci na chatę podziemna armia klasyczna z poważnym odchyleniem modernistycznym :classic_cool: p.s. dobrze że się w porę opamiętałaś p.s.II racz zwrócić uwagę że ten utwór Szostakowicza można by śmiało rozpisać na typową instrumentację rockowej metalowej kapeli już słyszę to rżnięcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet kolędy da się na metal przerobić,była taka płyta kilka lat temu różni wykonawcy,składanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam swiateczna plyte twisted sister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metal jest dla szczeniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×