Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy dam radę z maturą ?

Polecane posty

Gość gość

Cześć Wam Mam do Was pytanie . Jak myślicie czy dam radę z maturą? Idę właśnie do pierwszej liceum, a w drugiej klasie zamierzam wybrać biol-chem i w przyszłości chciałbym studiować medycynę. Jednak nasuwa się problem mojej dysleksji która wiąże się z tym, że wolniej czytam teksty i je analizuje jak to mają zazwyczaj dyslektycy. i tu nasuwa się również kolejny problem czy w ogóle dam radę nauczyć się na maturę z biologii bądź chemii przez te 3 lata ponieważ zawsze nauka dużej mi schodziła niż innym. proszę was o o zdanie . Może macie jakieś rady ? Proszę o kom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby nie zdac matury trzeba byc kompletnym tepakiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby nie zdac matury trzeba byc kompletnym tepakiem, xx Sam nim pewnie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Dasz radę o ile przysiądziesz dobrze nad matmą. Kup sobie zadania Pana Kiełbasy i rób zadania. Biologia zazwyczaj jest b. łatwa do zaliczenia. O chemii się nie wypowiem bo nie zdawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiasz się czy zdasz maturę i chcesz iść na medycynę???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matura juz dawno za mna i serio, nie wiem jak chodzac regularnie do szkoly i klepiac przez 3 lata material maturalny mozna jej nie zdac chocby na minimum. Wystarczy byc choc troche kumatym i rozgarnietym zeby zdac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeżeli się piszę sporo takich próbnych matur, w liceum, omawia się materiał to wiadomo, ze łatwiej jest zdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no maturę raczej zdam lecz chodziło mi czy dyrektyw jest w stanie się wyrobić bo dużo czytałem na ten temat i po prostu trochę się załamałem bo niektórych piszą ze nie zdążyli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyslektyk miałobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest jakieś wyjście, jeżeli matura nie pójdzie nam tak jak chcemy dobrym rozwiązaniem są np. szkoły policealne do których matura jest nie potrzebna, oczywiście, ważne by były one za darmo np. http://www.szkola-torus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich, którzy przygotowywać się będą do egzaminu dojrzałości z matematyki mam ciekawy tekst: http://www.szukamszkoly.com/artykul/matematyka-przygotowanie-do-matury/ Przydatny artykuł, przystępnie i w prosty sposób napisany. Zapewne po lekturze stwierdzicie (tak jak ja), że matura to „pryszcz” ;) Polecam, nie tylko dla miłośników "królowej nauk" :) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×