Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy do lekarza onkologa potrzebne jest skierowanie w roku 2017?

Polecane posty

Gość gość

Czy muszę iść najpierw do lekarza rodzinnego? Mam objawy, które wskazywałyby na jakiś rodzaj guza(uczcie rozpierania za uchem, nie mogę równo założyć okularów bo zaraz się zsuwają z jednej strony, czuje się depresyjnie, mam problemy z pamięcią i koncentracją, kał w kolorze beżowym). Zrobiłam badanie prywatnie. Z rezonansu bez kontrastu wyszło cytuję'' W szyszynce torbiel wielkości 9x5 mm. Ciało modzelowate oraz struktury podnamiotowe prawidłowe. Układ komorowy nieposzerzony, nieprzemieszczony. Szerokość przestrzeni podpajęczynówkowej w normie. Niewielkie przyścienne pogrubienie śluzówki w zachyłkach zębodołowych obu zatok szczękowych-przewlekłe stany zapalne. Cechy częściowego upośledzenia powietrznośc***iramidy lewej kości skroniowej- prawdopodobnie zmiany pozapalne.'' Dodam, że podejrzewałam wcześniej zapalenie mózgu, ale nie miałam pieniędzy i zrobiłam badanie dopiero teraz. Lekarze twierdzili wcześniej, że mam nerwice. Miałam leczone zęby kanałowo. Niestety nie zwracali na to uwagi. Miałam robione 2 lata temu tomografię, ale nic nie wyszło. Po kilku wizytach u lekarzy się załamałam nerwowo.Tym bardziej, że nie miałam wsparcia rodziny, która tylko po jednej z wizyt u neurologa (gdy miałam zrobione tk, stwierdził, że on już nie wie co mi dolega i powiedział bym poszła do psychologa) stwierdziła, że sobie wszystko wymyśliłam. Miałam zresztą później regularnie(przez kilka miesięcy) wykłady od mojego ojca. Po tym chodziłam sama, ale się załamałam i nie dałam więcej rady. Teraz nie wiem co robić. Boję się iść do jakiegokolwiek lekarza, bo najprawdopodobniej znowu mi nie uwierzą. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebne. Skąd jesteś? mogę polecić bardzo dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×