Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy feng shui komus z was pomogło lub znacie kogos takiego, komu pomogło ?

Polecane posty

Gość gość

czy to tylko biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiązek jest multum, akscesoria kosztuja - i jak to pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to tylko zludzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie sfrustrowana
Ja znam. Moja koleżanka sprzedaje takie d*perele i nieźle sobie radzi finansowo. Jej pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zarabia na głupocie ludzi przecież to logiczne ze nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale rady z ksiązek o feng shui? czy Komus pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomoże to jedynie dla kasy inni nagabują wschodnie filozofie w naszym klimacie niezbyt się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Piotr B. dr dziennikarstwa
Co za naiwniak założył ten temat, wstyd :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w prasie nawet kobiecej a zwlaszcza ezoterycznej jest o tym mnostwo-no i ksiazek duzo jest -moze jednak to cos w tym jest? czy jak wszystko -money, money?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w latach 90 tych -jak to zaczeło byc znane to był szał a ludzie wierzyli -czy cos w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem z ..praktyki dom przez przypadek zbudowany zgodnie z zasadami feng.. wejście od południa...ma się tak ,że otwieram drzwi i zamiast pozytywnej energii - wpadają ogromne muchy i lecą na piętro...a ja za nimi...otwieram okna i je przeganiam ..przyszła moda na oczka, fontanny/czyli wylęgarnie komarów/ niestety zamiast wieczornego relaksu, pojawia się chmara komarów i trzeba uciekać do domu! mam wiele książek..i te oczka, kamieni, ...ale ...oni maja również problem z komarami, malarią... u mnie tak to wygląda a jak ktoś chce, niech wierzy dalej.. mamy inny klimat, ostre zimy, gorące lato i nie wszystko tu pasuje z filozofii wschodu a to np. w kuchni oddzielanie żywiołu ognia i wody to dla mnie oczywiste,że wygodniej mieć szafkę pomiędzy zlewem a kuchenką,żeby postawić gar z zupą czy talerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byl szał ze hohoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chinskie monety zwiazane czerwona wstązka, noszone w portfelu dla kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chinskie monety zwiazane czerwona wstązka, noszone w portfelu dla kasy? ...nie noszę jak zapracuję, to mam zapłatę i tego się trzymam jestem pragmatykiem, praktykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale podobno remedia feng shui pozwalaja miec wiecej kasy ,dostac awans podwyzke -tak glosza te poradniki-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te porady z cyklu wszytko jest na sprzedaż ..na resztę trzeba zapracować albo głową albo rękami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalecenie feng shui zeby utrzymywac zawsze i wszedzie porządek jest słuszne -ale jestem ciekawa jak z reszta dobrych rad/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam ksiazki i artykuly o feng shui z lat 90 tych -w ogole popularnosc ezoteryki -czy to juz sie opatrzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepach ezoterycznych mnostwo takich akscesoriow jest i nie sa tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście ze to jest wykorzystywanie ludzi i na tym zarabianie a jak wieżyc katolikom to przynosi wręcz odwrotny skutek biedę Wiara w moc bałwanów Zalecenia różnych szkół feng shui są sprzeczne. Zastosowanie zasad Szkoły Kompasu feng shui często nie da się pogodzić z zasadami Szkoły Form Krajobrazowych. Propagatorzy feng shui na Zachodzie starają się ukryć jego aspekt duchowy. Wiara w zasady feng shui jest idolatrią czyli bałwochwalstwem. Grzechem przeciwko pierwszemu przykazaniu. W feng shui używane są również rytuały magiczne: “Wiele łatwych do zaakceptowania przez współczesnych ludzi Wschodu inkantacji, śpiewów, obrzędów oraz tradycyjnych metod, mogłoby się zachodniemu czytelnikowi nie podobać. Są to osobiste błogosławieństwa i techniki praktykowane często w samotności, w celu spowodowania pozytywnych procesów mentalnych zachodzących w umyśle. Jedni mogą sądzić, że jest to hokus pokus, inni uznają to za akt wiary czy siłę pozytywnego myślenia. Funkcją tych rytuałów jest zwiększenie możliwości naszego odbioru, abyśmy mogli z tego procesu osiągnąć maksimum korzyści”. Tak napisała w swojej książce „Feng shui czyli sposób na szczęście” Sarah Rossbach. Również wróżbiarstwo odrzucane w Starym Testamencie i przez chrześcijaństwo w sposób jednoznaczny i bardzo zdecydowany jest częścią feng shui: „Feng shui obejmuje różne formy wróżb i czytania przyszłości”. Zatrudniając konsultanta feng shui trzeba odrzucić zarówno autorytet nauki jak i chrześcijaństwa. Trzeba bowiem porzucić racjonalizm, by uwierzyć, że “dzwonek wietrzny o pięciu rurkach przynosi pecha”. Bowiem taki sam dzwonek o sześciu rurkach ma zapewniać szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie j/w kiedyś zainteresowała mnie ezoteryka, a właściwie wpływ cieków wodnych na człowieka zakupiłam księgi uczone i nieuczona makulaturę poczytałam o promieniowaniu geopatycznym, niestety za późno na lokalizację domu.. techniki szamańskie typu skóra pod łóżko, piramidka, kasztany..nic nie dały i ja dałam sobie z tym spokój faktem jest,że wiele domów stoi na żyłach wodnych i ludzie źle się w tych miejscach czują dziś to wiem...wiele gniazd mrówek, układ drzew, schodzenie się bezpańskich kotów... temat rzeka jednak w samą moc ezoteryki nie wierze! z racji mojego odmiennego światopoglądu znam osobę, nie praktykująca, która zażarcie wierzy w feng..niestety u niej widoczne są życiowe tragedie/ samobójstwo, awantury, rozpad rodziny, długi...ale jak to mówią jedna jaskółka... mam taki gong bambusowy w ogrodzie, lubie jego dźwięk..i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie -biznes is biznes-nawet w ezoteryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prędzej pomoże neutralizacja promieniowania z cieków wodnych. jest to częsty problem i może wpłynąć znacząco na zdrowie psychiczne i fizyczne osoby śpiącej bezpośrednio nad tak zwaną żyłą, a jeśli promieniowanie przebiega np. przez lokal użytkowy to właścicielom nie uda się żaden biznes. Na pewno znacie takie sklepy, gdzie od lat interes hula bez zmian, a inne chociaż niby w dobrej lokalizacji i z ciekawym asortymentem padają po miesiącu. Nie mówię, że to zawsze wpływ cieku, ale często. Zaraz napiszecie, że to ściema albo kolejny biznes, więc tylko dodam, że ja w tym siedzę od lat i pomagam ludziom bezinteresownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×