Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy feng shui komus z was pomogło lub znacie kogos takiego, komu pomogło ?

Polecane posty

Gość gość
co jest w tym prawda a co fałszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murca
W sumie to nigdy nie interesowałam się feng shui- ale wpadłam na tę stronkę http://twojedomoweinspiracje.blox.pl/html przypadkiem i w wielu kwestiach mnie ona uświadomiła. Jeśli posiadacie pytania co do wnętrz itp. to tam na pewno znajdziecie odpowiedzi na nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania ktora doswiadczyla
Chce tylko abyscie sie nie bawili w to Feng Shui Ja po kilku latach od zamowienia I zaplacenia za ekspertyze musze zbierac sie z wykonanych przez pewna pania szkod ktore wyrzadzila w moim zyciu osobistym .Ciezko w to uwierzyc I nie bede opisywac w tak krotkim poscie calej tej historii ale nie warto niszczyc sobie zycia przez ta smieciowa magie ktora po prostu niszczy Ludzi ...nie jestem zawistna nie robie tego aby komus zepsuc biznes ale Jak ktos sie nie zna moze wam narobic wiecej szkody niz pozytku...uwierzcie nie daj cie soba manipulowac I pozwalac by wlasnie ten zly zawital w waszym domu Wiem co pisze po prostu myslalam ze przez ta ekspertyze cos naprawie ale moje zaufanie I pozwolenie zniszczylo prawie moje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Feng Shui na serio działa. Zainteresowałam się tym tematem, bo w moim mieszkaniu czułam się źle, zawsze boląca głowa i ogólnie miałam gorsze samopoczucie, na początku sama kombinowałam i marnie mi to szło, wiec skorzystałam z pomocy specjalisty  Feng Shui Remigiusza Senska https://fengshui99.pl/, miałam tam konsultacje, która mi niesamowicie pomogła, a później byłam też na kursie i bardzo polecam. Możecie nie wierzyć, ale w mieszkaniu czuję się teraz o niebo lepiej i zawsze jestem bardziej produktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×