Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maxx 12

Czy jestem skazany na samotność

Polecane posty

Gość Maxx 12

Witam mam 21 lat prawie 22 nigdy nie miałem przyjaciół a znajomi których miałem potrafili zauważyć mnie tylko wtedy gdy sami czegoś potrzebowali dzięki nim i kilku koleżankom które miałem moja samoocena właśnie sięgnęła poziomu zera absolutnego obecnie jest całkowicie sam o dziewczynie już dawno przestałem marzyć bo wkońcu która może zakochać się w romantyku już dawno pogodziłem się z tym że do końca życia zostanę prawiczkiem i że nigdy nie przeżyje swojego pierwszego pocałunku pewnie zapytacie po co to pisze chce poznać odpowiedz na pytanie które od dawna sobie zadaję czy jestem aż tak dziwny a może mam zbyt duże wymagania chociaż chciał bym tylko pogadać nie ważne z kim i o czym po prostu pogadać o bo na inne rzeczy jest już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wkońcu która może zakochać się w romantyku XXX Przesadzasz. Dużo kobiet chciałoby takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxx 12
Bardzo duże chciało by takiego ale jakoś nie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jaki sposób starałeś się o dziewczyn, które ci się podobały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo, nigdy nawet zadna się do mnie nie uśmiechneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście 21 lat dziadziusiu, czas bambosze kupić i szklankę na trzecie zęby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę jeszcze za młody na takie dylematy. Ja mam 27 i co mam powiedziec? Tez jestem teraz sama to tylko wyć do poduszki. Dajcie chłopcy spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxx 12
Próbowałem w necie jeździłem na imprezy nawet kuzyn dwa razy wziął mnie z sobą na spotkanie ale niestety to mi nie pomogło wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxx 12
Czasami czuje taki ból w sercu że nie mam siły wstać z łóżka bo wkońcu ile można życie w samotność nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związek nie gwarantuje tego, że nie będziesz czuł samotności... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj , pocieszam 🌼 Ja mam 22 i też faceta nie mam ale specjalnie nad tym nie ubolewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gancja gancja
a mi się marzy taki romantyczny, miły, fajny chłopak! ale dookoła sami cwaniacy przekonani o swojej doskonałości... mam 22 lata i przechodzę podobne boleści życiowe co Ty autorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxx 12
Ja po prostu sobie z tym nie radzę samotnośc zjada moje serce powoli ale systematycznie wkońcu zostanie po nim tylko pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxx 12
Większość dziewczyn mówi marży mi się miły chłopak ale gdy już macie go na wyciągnięcie ręki to i tak wybieracię innego gościa który potraktuje was jak jednorazowy automat do seksu przeleci i wyrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski cie tu chwala, wez chlopie namiar. Dziewczyny bierzcie inicjatywe i sie nie zrazajcie bo go trzeba rozkrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxx 12
Nie chciał bym aby ktoś był że mną tylko z litości nie wybaczył bym sobie tego że jakaś osoba męczy się że mną tylko dlatego bo jestem sam a pozatym czy da się znaleść miłość w internecie może i tak ale prędzej wygram szóstkę w lottka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz przestać o tym myśleć, w ogóle przestać o wszystkim myśleć i wziąć się za jakieś działanie. Powoli skupisz się na tym działaniu i zapomnisz o samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 20 lat i też nikogo nie miałam ale jakoś nie przeszkadza mi to bardzo. Chciałabym sie zakochać z wzajemnością ale wydaje mi sie to mało możliwe. Lubie swoje życie, więc nawet dochodze do wniosku, że nie umiałabym być w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxx 12
A więc mam żyć tylko po to aby wstać do pracy mam stać się maszyną bez uczuć mam żyć bez sensu bo tylko miłość może być prawdziwym sensem dla niej warto umierać i cierpieć bo jedna jej kropla może wynagrodzić dziesiątki lat bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxx 12
Moją pasją jest muzyka chciał bym kiedyś zostać djem ale to tylko marzenie które i tak pewnie się nie spełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją pasją jest muzyka chciał bym kiedyś zostać djem ale to tylko marzenie które i tak pewnie się nie spełni. xxx No i to już może być jakiś punkt odniesienia. Może jako DJ poznasz kogoś na imprezie. Czyli przez pasję do miłości. Zawsze prawdopodobieństwo trafienia na miłość zwiększy się. Coś już działasz w tym kierunku aby być DJ, aby być bliżej tego zawodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wygraj tę szóstkę, a zobaczysz jak cię będą panny kochać. Jaki będziesz wspaniały i naj... Czujesz ironię czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czytałem, że trzeba do tego mieć dobry słuch, dużo szczęścia, dużo czasu temu poświęcić, być na bieżąco, wrzucać utwory i wyjść z tym do ludzi. Trudna ścieżka, bo szkół na DJ brak, są ewentualnie kursy, więc trzeba głównie samemu dojść do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz swój problem rozłożyć na czynniki pierwsze, ile jest powodów dla których nie możesz znaleźć dziewczyny i je po kolei rozwiązać, ale na kafe nikt ci w tym nie pomoże, musisz szukać gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxx 12
Narazie nie po prostu nie stać mnie na sprzęt na który trzeba mieć przynajmniej kilka tyś szukam stałej pracy wiem że mógł bym coś robić bez sprzętu ale bez niego jest jak malarz bez pędzla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na inne rzeczy nie jest za późno . Próbuj i znajdź kogoś jak nie wymarzoną to jedną z najbardziej ci odpowiadających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość nie jest na guzik :) pojawia się niespodziewanie. Modl się, aby była wzajemna Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×