Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy każdy zasługuje na milosc?

Polecane posty

Gość gość

Nigdy nie byłam kochana w domu. Nie mieli tez szacunku do mnie i byli podli. Teraz czuje sie ze jestem gorsza od innych bo oni maja ludzi wokol siebie a ja nikogo nie mam. Czy zasluguje by mnie ktos pokochal? Jak sobie poradzic z niska samoocena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy. Bezwarunkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie mówią ze jestem fajna i na pewno sobie kogos znajde. Ja tylko w to nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie każdy. Wielokrotny morderca, pedofil, gwałciciel, hitler itd. nie zasługują na miłość. Jak nie należysz do teg grupy ludzi to się nie przejmuj. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adolf hitler ponoć w ogóle nie otrzymał miłości w dzieciństwie, więc dlaczego nie miałby na nią zasłużyć ? To właśnie brak miłości i akceptacji uczyniły z niego potwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jestem kolejnym Hitelerem dzisiejszych czasów... Wielu morderców miało smutne dzieciństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ludzku sama siebie oceniasz i... wątpisz w siebie. Pol ludzku inni Ciebie oceniają i... jeden się Tobą zachwyci a inni nie. Powiedzą - rzecz gustu. Więc bez sensu się też z innymi porównywać bo zawsze znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Ale... Ktoś wcześniej Cię umiłował, że w ogóle pojawiłaś się na świecie. I nad Cię Kocha. I wierzy w Ciebie, choć sama w siebie wątpisz... B/óg Cię Kocha. J/ezus Cię Kocha. Uwierz w Nich a odczujesz Ich Milość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie - czy Ty potrafisz okazywać innym miłość tak jak byś chciała aby Tobie okazywano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Umiem okazać miłość, wdzięcznośc, wsparcie, przyjaźń. Bezwarunkow. Niestety sama sie tego nauczylam bo w domu nie umieli mi tego okazac. Na szczescie już potrafie, nawet rodzinie któa mnie nie obdarzala czułością jako taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×