Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
rafi7578

kierownik chce mnie wysterować czy iść z tym do dyrektora

Polecane posty

Pracuje w dużej firmie ,po dwóch latach w firmie zdobywałem nowe umiejetnosci. Odbywałem przyuczanie do nowego stanowiska ,ale miałem przerwane zostałem oddelegowany do innego dzialu na 3 miesiące żeby wesprzeć dział w którym pracuje docelowo .teraz wróciłem do swojeg działu i pytam się kierownictwo że chciałbym dokończyć przyuczanie do nowego stanowiska ,oni odpowiedzieli że jak najbardziej że będę kontynuował A  dzisiaj dowiaduje się że osoba która pracuje kilka miesięcy( kuzyn kierownika) będzie ona się tego uczyła a mi nie będzie dane dokończyć tego szkolenia .Czy warto iść z tym do dyrektora że jestem spychany a obiecywane było co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym poszedł, to zahacza o nepotyzm ze strony kierownika, jeżeli dyrektor jest kumaty to rozwiąże tę sprawę na Twoją korzyść, a jeżeli jest bucem to jeszcze Cię zwolni... WSZYSTKO ZALEŻY OD LUDZI... jacy są... a konkretnie w tym wypadku "pan" dyrektor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyrektor generalnyjest nowym dyrektorem od tego roku. W naszym dziale,(ankieta dotycząca pracy (zadowelenia  itp ) ,anonimowa wyszła w naszym dziale najgorzej  ) nie jest dobrze sam dyrektor  na spotkaniu z wszystkimi pracownikami całej firmy że musi się przyjrzeć się menadżerom tego działu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszej firmie są związki zawodowe temat delikatnie poruszyłem szefowi związków ,wiec zdaje sobie sprawę że mogę sobie zaszkodzić ale też zależy mi  na uczciwości traktowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli uważasz że gra jest warta świeczki to zaryzykuj i idź do dyrektora powiedzieć mu o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×