Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yttryr

czy ktos kupowal kiedy olejki zapachowe ???

Polecane posty

Gość yttryr

fajnie pachna ? bo ja sobie zamówiłam dzisiaj o zapachu muffinki , koktajlu truskawkowego i rózowego cukru(pink sugar ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yttryr
mam zamiar spożywać je z herbatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yttryr
nie one sa chyba do wyboru perfum , ale zaskoczyly mnie te zapcchy ze z ciekawosci kupiłam :D nie wiem czy w czyms je rozpuszczac czy bezposrednio mozna nimi skropic ubranie ?:D bede pachniec maffinka ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię ażeby te olejki miały ładny zapach. Będą chemiczne i na pewno nie będą w 100% odzwierciedlały oryginału czyli prawdziwego koktajlu. Już lepiej kupić jakiś olejek lawendowy czy coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zviezda
ja kupowałam,olejek eukaliptusowy,pomarańczowy,lawendowy, te ładnie pachną innych jeszcze nie próbowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yttryr
tez mi sie tak wydaje :Dale co tam jeszcze skusily mnie te kolorowe wizualizacje ahh :D zobaczymy ..ale jak któras miala z takimi doczyniania to niech sie wypowie D: bo nie wiem czy przez swietami dojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvgergrgreg
ja mam olejek morski, pomarańczowy, kawowy i zieloną herbatę i wszystkie są okropne ( no może kawa ujdzie (, nie myśl że ot takie zapachy jak np. balsamy o takim aromacie. olejki sa smrodliwe, duszące i nie nadają się do nakładania na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yttryr
to co z nimi robic ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvgergrgreg
trzymać głeboko w szafie :-D ja kawowym skraplam szmatke jak przecieram meble w kuchni, reszty nie tykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yttryr
szczerze to jeszcze łudze sie ze beda zajebiscie intensywnie pachniec jak bomba czekoladowa albo cukiernia lub sa owocowy i ze wystarczy kropelka na ubranie zeby faceci sie za mna oblizywali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaT
ja kupowałam, kupuję i kupować będę :) są super! no i do tego są mega wszechstronne w swoim zastosowaniu :) jeśli chodzi o zapachy to wszystko zależy od tego co kto lubi i co komu dolega:) ja najczęściej kupuję olejki przez Internet na stronce dr Beta :) bo chyba jest najtaniej, a kupuję tego sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam olejki :) szczególnie długie kąpiele o zapachu lawendy swoje zapasy uzupełniam przez internet, odkryłam już jakiś czas temu właśnie dzięki kafeterii ten sklep - http://www.e-kalia.pl/olejki.html ceny bardzo sympatyczne, błyskawiczna wysyłka no i te zapachy uzależniające! testuję wszystkie po kolei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztuczne kompozycje to także ciekawa propozycja. Szczególnie jeżeli dla kogoś najważniejszy jest zapach i nie zamierza ich stosować przy masażach ja polecam te ze stronki http://ww.aromas.pl Naturalne oczywiście mają wiele zalet, też używałam ale zdrowotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ja często kupuje te olejki je w rosmanie, moim faworytem jest dzika orchidea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyEssex
Ja olejki kupuje ostatnio nałogowo. Polecam te o zapachu Świątecznym (słodki zapach piernika, z którym jednak nie należy przesadzić). Z wypróbowanych mam jeszcze Ylang Ylang - zbyt intensywny jak dla mnie i Owoce Leśne - te ładnie pachną, ale są cukierkowo słodkie, a nie lekko kwaskowate jak powinny pachnieć. Polecam olejki naturalne, eteryczne - tu zapach jest znacznie lepszy no i dochodzą do tego inne zalety jak możliwość wykorzystania tego w kremach, balsamach, kąpielach czy jako środki lecznicze do wdychania czy nacierania. W wyborze znaczenie ma też firma, niektóre produkty są bardziej inne mniej chemiczne i czasami jedna "pomarańcza" drugiej nie będzie równa. Najlepiej próbować lub pójść do sklepu osobiście o ile ktoś ma go w pobliżu. Z polecanych, z tego co słyszałam najlepsza jest "gorzka pomarańcza", kwestia jednak gustu. A Wy co wypróbowaliście? Na których zapach się zawiedliście, a które okazały się trafione? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejki zapachowe dodane do oliwek kosmetycznych idealnie nadają aromat podczas masażu ciała. Partnerki(a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zouuuuza
Idealne do masażu, idealne do odświeżenia mieszkania. Zależy też, gdzie kupujesz. Radzę trzymać się z dala od wątpliwej jakości, nienaturalnych olejków, które poznasz po… cenie :) Nie piszę, że naturalne olejki to kolosalny wydatek, no ale na pewno nie zapłacisz piątaka za pół litra :D Polecam eskep z certyfikowanymi olejkami www.homearoma.pl albo apteki, tam też kupicie certyfikowane olejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejki maja to do siebie ze sa bardzo aromatyczne i w domu jeszcze po wylączniu np. kominka zapach utrzymuje sie naprawde przez bardzo długi czas. Powiem Wam ze ja też to bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmmska
Ja własnie też mam od nich ten mały kominek, dokupuje tylko świeczki i olejki. Tworzy sie d**er atmosfera w domu. Naprawde fajne i romantyczne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny pomysł na preznet świateczny, ze też wczesniej po prostu na to nie wpadłam. Moim zdaniem jako dodatkowy, mały prezent sprawdzi sie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kupić naturalne olejki eteryczne.Zapachowe to chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz własnei jest ten czas kiedy na pewno warto jest kupic takie olejki razem z kominkiem. Zwłaszcza ze już za chwile walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda co do tych sposobów na usunięcie nieprzyjemnego zapachu. Wkładki nie sa drogie wiec mozna je czesto wymieniac i sa bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×