Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mama ma prawo mnie bić? mam 19 lat

Polecane posty

Gość gość

wczoraj pokłóciłam się z mama i doszło do tego ze zaczęła mnie bić z calych sil rekami i po glowie duzo razy i tak bylo juz nie raz ale teraz mam 19 lat to wydaje sie byc smieszne ale nie wiecie co przezylam.. pierwszy raz w zyciu sie obronilam i urwalam jej bluzke i nogami i rekami sie obranialam.. co najlepsze zrobila z siebie ofiare przed tata i powiedziala ze podnioslam na nia reke a tata dogadal jej ze tak mnie wychowala... to przepraszam mialam sie nie obraniac tak? ona jest tega wazy sto kilo nie wyobrazacie sobie ile ma sily... :(((( od wczoraj sienie odzywamy i mam niby zakaz wyjscia czaicie to? zadzwonilam wczoraj na policje zapytalam czy mozna zglosic pobicie ze mama mnie pobila to zapytali ile mam lat a gdy poiwiedzialam ze 19 to powiedzieli ze mam przyjsc na komedne... aha i nie myslcie ze mam rodzine patologiczna.. u mnie w rodzinie nikt nie pije wystarcza kasy na wszystko zyjemy na stan normalnie... :((( co mam robic? dzis przyjedzie z pracy i pewnie bedzie ze mna rozmawiac ja sie boje jej pokazac na oczy. Ona ma prawo mnie bic czy nie? jak pojde z tym na policje to mialabym przerabane od rodzicow za to :(((((( zaniedlugo wroci z pracy co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja matka to k***a a jej rodzina wrogowie jestem sierota co za s*******ny nawet mnie te k***y wysluchac nie chca 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma prawa Cię bić !!!! Absolutnie nikt i nigdy - zapamiętaj to !!!! Jak matka wróci z pracy to nie udawaj, że nic się nie stało tylko powiedz najspokojniej jak potrafisz, że jak jeszcze raz Cie pobije, to najpierw pójdziesz do lekarza na obdukcję, a potem zgłosisz to na policję i że masz nadzieję, że nie będziesz do tego zmuszona. Przeproś ją za swoje razy jakie jej wczoraj zadałaś i wytłumacz, że robiłaś to w samoobronie. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 50 lat, dwoje dorosłych dzieci i nigdy, ale to nigdy nie uderzyłam swoich dzieci. Nie jestem w stanie nawet wyobrazić sobie takiej sytuacji. To chore o czym Ty piszesz. Albo Twoja matka jest chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie rozumiem :o bije Cię za nic ? Pokłóciłaś się - o co? Wy 19-tki potraficie rozgrzać do białego :-D ...dobra żarty na bok. x Jedno sobie zapamiętaj - BIĆ Cię nie wolno ! Popatrz w necie o jaką pomoc i do kogo się zwrócić. Masz 19 lat , więc nie muszę Ci wklejać linków itd. Działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się nie obraniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×