Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkodagadac1

Czy maz sobie za duzo nie pozwala?

Polecane posty

Gość szkodagadac1

HEj pisze po kłotni z mezem-musze sie po prostu wyżalić. Mąż nic mi nie powiedział o tym , że został zaproszony jutro na pepkowe.Jutro oczywiscie mialo wyjsc tak, że go chlopaki wyciagaja a on biedny nie moze odmowic i musi z nimi isc. Wszyscy o tym juz wiedza a mnie maz tak probował oszukac. Ja tez sie dowiedziałam od innej osoby.(Oczywiscie zgodziłąbym sie zeby poszedl.) I tu sie zaczyna: Wkurzyłam sie bo z tego powodu i cos mi sie zdaje , że on tak poprostu nie mowi mi nigdy wszystkiego i jak mu mam na 100% ufac i wiedziec czy to co mi powiedział to jest wszystko- czy tylko wygodniejsza część. Pokłociłam sie z nim o to , a ten sie uniósł , powidział ze jestem poje... i podszedł do mnie gwałtownym krokiem i mnie poszarpał. tutaj cytuje" nie wiem czy podziemy do klubu, do restauracji czy na dzi..ki -Spierda.." JA naprawde nie wiem jak mam zareagować na takie zachowanie, dzisiaj napewno sie dotego dziada nie odzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodagadac1
jak zareagowac zeby juz sie tak nie zachowywał? da sie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu powiedziała bym mu że kiedy on będzie w klubie w restauracji lub u dziwki to u ciebie będzie Roman, Franek albo Tomek. Myślę że taka odpowiedź pójdzie mu w pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia się bawi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
A ja bym mu szczeliła w twarz za takie traktowanie a szczególnie za szarpniecie, rzuciłabym mu dyszką w twarz i powiedziała że to na gumki bo od tych dziwek może się czymś zarazić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×