Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nalezy pic 2 l wody /dzien

czy mozna pic wode przegotowana by oszczedzic na zakupie mineralnej,

Polecane posty

Gość Nalezy pic 2 l wody /dzien

czy ona jest totalnie juz uboga w jakies skladniki odzywcze / nie oczyszcza organizmu? chce pic 2 l wody dziennie ale ciezke jest noszenie wody ze sklepu a i kasy duzo na tym idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsa
A co z kranówą? W niektórych miejscowościach jest lepsza niż mineralna z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalezy pic 2 l wody /dzien
boje sie pic kranowe, mieszkam w krakowie i jakos ta woda z kranu nie budzi tu zaufania,nigdy jej nie pilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rzeszowie woda jest ozonowana, ale też ją gotuję, choć sam prezydent mówił, że nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pij samej wody przegotowanej, bo to takie smaczne nie jest. Kup sobie jakąś herbatę owocową, typu herbapol. Będzie smacznie i zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mau
przecież 2zł kosztuje 1,5 litra wody niegazowanej, tyle Ci wystarczy na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laulenka88
nie radzę, kranowa to juz w ogole zlo, chyba, że ktoś chce się użerać w najlepszym wypadku z lambliami albo innymi świnstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trhthth
zależy gdzie, u mnie kranówa jest pierwsza klasa i można pić od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Mastera
[zgłoś do usunięcia]AgentT w biedronce to ostatnio było 5litrow za 1,55 czy cos koło tego a to byla woda mineralna? nie wydaje mi sie najpewniej zrodlana, ktora nie ma zadnych wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umrzesz od picia gotowanej bez niczego wody bo rozcienczysz caly metabolizm poprzez wyplukanie mineralow z organizmu. woda ma dostarczac mineraly i nawadniac zawiera surowa korzystne kwasy a przegotowana juz nie tworzac w organizmie srodowisko zasadowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Mastera, to była woda źródlana. Ta też ma minerały tylko mniej, a o ile to nie jest woda destylowana, to na pewno nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalezy pic 2 l wody /dzien
nie tyle "nie stac mnie", co jednak troche na ta wode idzie...powiedzmy 1.5o zl dziennie, czyli za miesiac juz 45 zł. w wielu innych krajach mozna bezpieczenie pic kranówe, a u nas? poza tym nie mam samochodu, a do sklepu mam kawalek, mimo wszyskto ciezkie to jest, ja k jesscze robie inne zakupy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalezy pic 2 l wody /dzien
Wlasnie niesmaczna jest woda przegotowana:O ohydna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewdbfuwehf
zrodlana tez jest dobra bo oczyszcza, jak sie za duzo mineralki pije to sie mozna nabawic kamieni nerkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty myślisz, że co jest w tych butelkach niby mineralnej wody? Kranówa, nic lepszego i to dużo droższa niż ta w kranie. Policz ile kosztuje 1,5 litra kranówki i na dodatek jest w domu, nie trzeba dźwigać. Jak najbardziej możesz pić tą przegotowaną z kranu i tyle ile czujesz, że potrzebujesz, a nie jak piszą, że dwa litry, to wymysł producentów wody butelkowanej. Mają niezłą kasę na tym. to tak piszą i reklamują, a ludzie słuchają, wierzą i kupują. Dla zdrowia. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewdbfuwehf
Lady Wilkinosn nie wiesz co piszesz. te 2 litry to hnie producenci wody butelkowanej wymyslili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalezy pic 2 l wody /dzien
sama z siebie lubie duzo wody pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Mastera
dwa litry PLYNOW nalezy spozyc w ciagu dnia: woda (np z mieta i cytryna), swieze soki, zupa, herbata nie musisz pic tylko wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewdbfuwehf
ale te PLYNY przeciez pochodza tez z pozywienia ktore spozywamy, warzyw, owocow. ta ilosc jest laczna srednia iloscia jakiej potrzebuje czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewrfewrfewfe
2 l wody + inne woda to nie to samo co zupa woda oczyszcz organizm,poprawia krazenie i prace nerek WODA, a nie zupa czy kawa czy inna ciecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie producenci? a niby kto? Poparte jak zwykle wnikliwymi badaniami amerykańskich naukowców z uniwersytetu? :D Oni wiele ciekawych odkryć opublikowali. Nie smakuje przegotowana kranówka? Jest dużo tanich, smacznych herbatek owocowych, nawet to lepiej niż sama woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewdbfuwehf
Lady wilkinson, jakbys miala minimalne pojecie z historii dietetyki jakis naukowiec tak wyliczyl, nie wiem czy amerykanski czy nie nie pamietam i nie chce mi sie szukac. ale nastapilo przeklamanie, bo 2 litry jest zsumowana iloscia plynow pochadzych z picia i jedzenia, a ludzie sobie wkrecili ze samych plynow 2l. za duzo wody tez nie jest zbyt dobrze pic poniewaz moze to za bardzo rozrzedzic krew, co tez nie zawsze jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W innych krajach można pić kranowe bez problemu?:-D w hiszpanii może szklankę wypiłem i nabawiłem się duru brzusznego więc śmiało:-D jedź do tych innych krajów i pij tej kranówy ile dusza zapragnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalezy pic 2 l wody /dzien
chocby w niemczech , we wloszech, w krajach skandynawskich, w australii. nigdy sie nie zatrulam,wszyscy piją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
Nalezy pic 2 l wody /dzien wcale nie 2 litry, żeby wyliczyć odpowiednią ilość wody trzeba swoją wagę pomnożyć razy 0,03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomecetylko
w szwecji sie pije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można np. wykopać studnię i wtedy na pewno sporo zaoszczędzicie. My tak zrobiliśmy to najlepszy sposób. Studnie kopali nam oni http://www.hydroel.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije wode mineralna z butelki oczywiście szklanej bo woda w butelce plastikowej jest niezdrowa oraz wode przegotowana z kranu. Picie wody cieplej jest zdrowe ja pije ja z cytryna a czasami nawet z miodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×