Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glyui

Czy naprawdę podobają Wam się otyli faceci?

Polecane posty

Gość glyui

Jest to dla mnie niepojęte jak komuś może podobać się otyły facet. Ile nadwagi akceptujecie? 20kg? 30? Może wstawicie zdjęcie jakiegoś "misia"? Czy nie lepszy jest facet umięśniony, o szerokich barach? No proszę Was, której kobiecie może się nie podobać taka klata?! http://i.pinger.pl/pgr89/50e7bd52000240b54b8a112b/klata.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale bulwers:D mi sie podoba ten facet, owszem, ale tez podobaja mi sie miski z ladna buzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3894789487230174
nie podoba mi się nic związanego z otyłością! :( facet ma być dobrze zbudowany, a nie otyły. ponosi mnie taki na rękach 5min i spoci się jak świnia, błagam :/ gdzie tu męskość? kobiety, co na prawdę widzicie w tych facetach? już nie mówię o takich mięśniach jak ze zdjęcia, ale jakieś mięśnie przydałyby się facetowi, a nie oponka tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
No dokładnie, ja nie jestem w stanie pojąć jak komuś może podobać się tłuścioch. Też nie przesadzam i nie mówię, że każdy facet z klatą bardziej lichą niż ta ze zdjęcia jest nie do zaakceptowania, takie zdjęcie mi akurat wyszło, pierwsze z brzegu :) Ale co jest temat o wadze to już pełno kobiet co lubią 'misiów', szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
co chłopaki, spędzaliście dnie i noce na siłce, a wasze panienki marzeń prowadzają się ze spaślakami:D:D:D widzicie jednak super klata nie zawsze wystarczy - a kaloryfer kola na 1 zdjęciu dziwnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3894789487230174
jak można mieć taki wystający brzuch? nie zaakceptowałabym tego, nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
Ci ze zdjęć nie są jeszcze najgorszy ale i tak, moim zdaniem, za dużo tam tłuszczu, za mało mięśni. Facet powinien dobrze umięśniony żeby chronić swoją kobietę. Tak nakazuje instynkt przetrwania. Jak grubasa zacznie gonić tygrys szablastozębny to nie ma szans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niika0
mi sie nie podobaja grubsi faceci, nawet wszyscy mi mowi ze lubie przesadnie chudych, no ale juz tak mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
myślę, że taki Roy Nelson zabiłby tego chłopaka z 1 zdjęcia bez większego problemu...to czy jest gruby nie ma nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
Ale ja tu nie mówię nic o zabijaniu kogokolwiek, zresztą jakiś bokser czy kto to tam jest to przecież co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3894789487230174
tu nie chodzi tylko o to kto kogo by zabił, tylko też o odczucia estetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
gly - no to nie podnoś kwestii samoobrony czy obrony kobiety jeśli chodzi o wrażenia estetyczne, to nie jestem kobietą, nie wiem, co się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;kmj[o'mj[
lubie miskow;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3894789487230174
"miśki" kojarzą mi się z facetem przesiadującym z piwem przed telewizorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
dokładnie, mi też 'miśki' kojarzą się zaniedbanymi, leniwymi facetami spędzającymi cały dzień przed telewizorem. Wiadomo, że ten tłuszcz nie bierze się z powietrza. Jak się człowiek nie obżera jak świnia to nawet bez szczególnego wysiłku fizycznego można utrzymać normalną sylwetkę. A jak do tego dodać siłownię raz w tygodniu to już jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
3894789487230174 - ale kto to jest "misiek"? "misiek" to może być bardzo aktywny, a może faktycznie być kanapowcem...uściślij może kogo tak określasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3894789487230174
"misiek", czyli osoba otyła z brzuchem, o których cały czas jest temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jakbyś mnie znała
zdesperowana, to ty w linku? ładny uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
jak w tytule - facet z nadwagą, otyły. Zamiast mięśni zwisający tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież i tak nie poznasz
pod ubraniem jak wygląda dany facet. może ogólne zarysy. u mnie np. nie widać różnicy +- 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
no dobra, ale z nadwagą czy otyły to nie musi przecież oznaczać tłusty. jest wiele osób które wg BMI są spaślakami a mają super sylwetkę. z drugiej strony znam i taką która jest szczupła, BMI na bank w normie,a ma wystający brzuch jak laska w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
No mi właśnie chodzi o wygląd, nie o ilość kilogramów czy BMI, bo dobrze wiem, że wygląda przeróżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
No mi chodzi o wygląd, a nie o ilość kilogramów czy BMI, bo wiem, że w rzeczywistości wygląda to przeróżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3894789487230174
no, ale skoro nie widać w ubraniu tej "otyłości" to znaczy, że nie jest tak źle, po prostu facet może być lepiej zbudowany, ale wystający brzuch zawsze rzuca się w oczy i o tych miśkach mówimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×