Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ona jest bi?

Polecane posty

Gość gość

miałam kiedyś koleżankę która dużo czasu ze mną spędzała , widziałyśmy sie codziennie itp itd takie bzdury z nastoletniego okresu. Kiedy poznałam swojego chłopaka kontakt się urwał. Nie widziałyśmy sie 7 lat. Dziś ona ma dziecko , jest w trakcie rozwodu , spotkałyśmy się bo wróciła do naszej rodzinnej miejscowości. Wzięłam ją na piwo z moimi znajomymi, i zauważyłam coś , czego przedtem nie widziałam. Ona patrzy na mnie jakoś tak przejmujaco, dotyka często mojej twarzy , odgarnia mi włosy ( nie jestem przyzwyczajona do takich gestów , zwłaszcza od osoby z którą tyle czasu nie rozmawiałam) Nie zwróciłabym na to uwagi gdyby nie to : Na koniec miłego wieczoru spaliliśmy blanta i przy pożegnaniu ona pocałowała mnie w policzek - tak zwyczajnie . Mój kolega skwitował to , że gdyby nie jego i mojego narzeczonego obecność, to ona by mnie pocałowała namiętniej. Zignorowałam jego gadanie...ale przeanalizowałam caly ten wieczór i rzeczywiście wydaje mi sie że te gesty jej są jakieś inne....a może mi się wydaje może zawsze taka była a ja tego nie widziałam. Czy ktoś z was wie , jak rozpoznać lesbijkę? Nie chcę jej pytać w prost. Nie chce ona mi dużo mówić o swoim życiu prywatnym, nie wiem dlaczego się rozwodzi , nie chciałam jej męczyć pytaniami. Chciałabym tylko wiedzieć , czy jakoś mogę poznać po niej inną orientację , czy to tylko wybujała wyobraźnia moje i mojego kolegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba zglupiales do reszty,z niej taka BI jak ze mnie Fli? tu mi smierdzi facetem na odleglosc,znow masz fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaznaczam , ze nie mam nic do homoseksualistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubermensch
Zapytaj po prostu skoro cię to dręczy xd nie ma sposobu na 'rozpoznanie lesbijki' xdxdxd mam kilka les kumpelek, każda z nich jest totalnie inna, nic ich nie łączy (nawet nie każda lubi cycki - szok, nie? ). Generalnie znam mnóstwo hetero lasek, które lubią całować, tulić, miziać swoje koleżanki. Po prostu tak się lepią, nie ma to specjalnego znaczenia, a już na pewno nie robią tego z myślą o związku etc. To się zwie bi curious - osoba może być ciekawa jak to jest z tą samą płcią, nawet coś tam może spróbuje, ale to nie znaczy, że jest nagle homo/bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znaczy Fli ? jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie wiesz... Czy taka dziewczyna nie zareaguje źle jakbym zapytała wprost ? no może w sumie jak się okaże że nie. i się wygłupię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym to odebrała jako komplement gdybym usłyszała takie wyznanie od osoby która mi się nie podoba. Nie ważne czy byłby to facet czy kobieta. I nie wyśmiałabym takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×