Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PANGAG

czy PiS rozkręci polski przemysł i gospodarkę ?

Polecane posty

Gość PANGAG

Moim zdaniem tylko PiS I ludzie z PiS, są w stanie uwierzyć w lepsze jutro i są w stanie zagwarantować, że ono będzie dla Polaków, Nam jest potrzebny Prezydent, który podpisując Ustawy sejmowe myśli o Polakach , nam jest potrzebna Premier, która walczy o Polaków i ich dobro , jak walczy o dobro Niemców Angela Merkel , jak widać, słychać i czuć Angela Merkel wywalczyła aby Niemiec był bogaty i zarabiał Euro pieniądze a obecny rząd Polski zrobił wszystko co możliwe aby polskie firmy wygasić i zlikwidować na żądanie pani Merkel , 6 milionów , 5 milionów nadal się zastanawia pracując, czy jutro otrzyma wypowiedzenie pracy , teraz jest moda na wywalenie z pracy z dnia na dzień Dlaczego Polak musi szukać pracy w Niemczech, w Danii, w Holandii lub w UK za 400 Euro miesięcznie panie Tusk i panie Komorowski i pani Kopacz ? Czy w wieku 50 lat muszę pójść pod Pendolino mając uprawnienia - książka sanepidowska - uprawnienia na prowadzenia widlaka - eksploatacja urządzeń energetycznych powyżej 1 kV - dozór w energetyce powyżej 20 kV i nie ma dla mnie pracy w Warszawie , w woj. śląskim a Pracodawca powiedział wprost , w wieku 50 lat to już trumnę sobie kup zgredzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>czy PiS rozkręci polski przemysł i gospodarkę ?<<< x Tak :D. x Tylko potem nie będzie wiedział: jak skręcić to wszytko z powrotem :P x i wszyscy zgodnie wylądujemy na śmietniku :( :( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkręci gospodarkę zwiększając liczbe emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Czy w wieku 50 lat muszę pójść pod Pendolino mając uprawnienia - książka sanepidowska - uprawnienia na prowadzenia widlaka - eksploatacja urządzeń energetycznych powyżej 1 kV - dozór w energetyce powyżej 20 kV i nie ma dla mnie pracy w Warszawie , w woj. śląskim a Pracodawca powiedział wprost , w wieku 50 lat to już trumnę sobie kup zgredzie<<< x To może w złym miejscu tej pracy szukałeś, albo kokosów żądałeś, bo akurat dla elektryków z uprawnieniami pracy na Śląsku jest całkiem sporo. Kolega jest 4 lata młodszy od Ciebie i pracując jako elektryk, narzekać nie musi (choć kokosów również nie zarabia :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaguś wróciłeś ? :D hurrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaguś ty na rencie jesteś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANGAG
popatrzcie , kiedyś w latach szkolnych będąc w technikum miałem tak zwane warsztaty mechaniczne i elektryczne, przy tokarce uczyłem się zawodu mechanika , przy silnikach , generatorach uczyłem się przezwajania i obliczania zwojów drutu miedzianego , obecnie jest tak, gdy dopadnę stary silnik albo agregat spalony to liczę, ile z tego spalonego silnika odzyskam miedzi a rdzeń idzie na złom , 30 lat temu wszystko było odzyskane i po przezwojeniu silnik albo prądnica była jak Nowa i pachnąca nowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1, PANGAG bije cię intelejtem i w pzeciwieństwie do ciebie jest tutaj lubiany. Już nie chodzi nawet o sprawy polityczne tylko o samą kulture. Pozdro Gagu z Kujaw. A bieńkowska sama wyleci na bezrobocie, tak samo jak te 800 osób razem z tobą z lotniska Chopina. PO to szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*intelektem *przeciwieństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PANGAG jet tu bardzo lubiany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja głosuję na PiS i Gaguś też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio1, PANGAG bije cię intelejtem<<< x Za co on mnie tym "intelejtem" chce bić :P ? x >>>Pozdro Gagu z Kujaw.<<< x Dlaczego mieszkaniec Kujaw szuka pracy w Warszawie lub na Śląsku ? Może mu dojazdy nie pasowały :P ? x >>>A bieńkowska sama wyleci na bezrobocie, tak samo jak te 800 osób razem z tobą z lotniska Chopina.<<< x Wypowiedź Bieńkowskiej mnie oburzyła, ale zdradź mi: czym ma wylecieć z Chopina te 800 osób, bo nawet do Dreamlinera mieści się tylko 250 :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawiłem gamoniu swoje błędy poniżej. Nie usiłuj być na siłe śmieszny, bo jesteś tylko i wyłącznie żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) nie martw się Gagusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śmieję się z Ciebie, ani PANGAG-a, ale zadałem konkretne pytanie o sens szukania pracy na Śląsku lub w Warszawie przez mieszkańca Kujaw. To jest dla mnie cokolwiek niezrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANGAG
technologia produkcji kondensatorów elektrolitycznych w zakładach na Służewcu w Warszawie przewyższała Chińczyków i dzisiaj kondensator elektrolityczny po 20 latach 'trzyma parametry' a chiński bubel ma upływność po trzech dniach produkcji, Polska miała elektronikę na najwyższej technologii , energetykę, chemię i zakłady produkcyjne, kierowcy rajdowemu sprzedano za grosze zakłady chemiczne w Oświęcimiu i teraz Michał Sołowow jest po Kulczykach najbogatszym Polakiem , jakieś tam z****** studia skończył i wielki biznesmen , na którego teraz pracuje ponad 2000 Polaków i za złotówkę chce kupić kopalnię Brzeszcze , kto doprowadził do tego aby taki 'gnój' kupił kopalnię Brzeszcze za grosze ? https://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_So%C5%82owow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>kto doprowadził do tego aby taki 'gnój' kupił kopalnię Brzeszcze za grosze ?<<< x Zapewne, jak w innych przypadkach ZWIĄZKI ZAWODOWE, które popierają PiS. Swojego czasu, rozłożyły wiele zakładów branży elektrycznej i o tym każdy elektryk wie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak kiedyś chwaliłeś PO a widzisz, widziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Chopina to bieńkowska kazała zwolnić z tego lotniska 800osób w tym Gaga. I jej przydupasy to zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i później Gaguś się zmienił i posmutniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Co do Chopina to bieńkowska kazała zwolnić z tego lotniska 800osób w tym Gaga. I jej przydupasy to zrobiły.<<< x To ma konkretny powód, by jej nie lubić. x Mnie Bieńkowska kojarzy się tylko z chamską wypowiedzią. x Takie, jak ona na bezrobocie nie trafiają :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa już to widzę jak rozkręci tą gospodarkę. Już kiedyś rządzili i guzik zrobili. Ale przynajmniej nie nakradli jak to zrobiła PO-PSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ale przynajmniej nie nakradli jak to zrobiła PO-PSL.<<< x bo: x NIE ZDĄŻYLI x i nie chcieli podzielić się ŁUPEM z innymi partiami :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś chce coś dodać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahahaha. Jasne, pis polski przemysł i gospodarkę to przekręci, a nie rozkręci. Dobry jesteś. Uśmialam się jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw pis musi posprzątać ten bałagan co platforma narobiła i dług spłacić 300 mld usd dług gierka 20 mld usd spłacaliśmy 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×