Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy powinnam się martwić brakiem prezentu na urodziny?

Polecane posty

Gość gość

Jestem od roku z mężczyzną, wczoraj miałam urodziny. Przyszedł, złożył mi życzenia, dał buziaka. Moja siostra, z którą mieszkam zdziwiła się, ze mi nawet czekolady nie kupił. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę słabo, mógł chociaż kwiaty przynieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciągu tego roku razem nigdy mi kwiatka nie dał. Z okazji dnia kobiet, świąt i innych okazji tylko życzenia i całus. Ja mu dałam na urodziny pół roku temu czekoladki i scyzoryk, o którym marzył od dłuższego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej domagaj sie teraz bo pozniej nic wyegzekwujesz... daj mu delkatnie do zrozumienia nie naciskaj ...bo bedzie kwas moj maz z ktorym zyje 7 lat nigdy nie kupowal mi kwiatow,prezentow pomimo ze prosilam ,mowilam.... niemowiac juz o rocznicy slubu...kupil raz jak zrobilam awanture ze co niego za czlwoiek,zeby swojej kobiecie nie umial sprawic przyjemnosci... faceci to egoisci mysla tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzył to on o młodej jędrnej d***e do w********* i jej cycuszkach,anie o scyzoryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ktory nawet sie nie stara sprawic przyjemnosci swojej kobiecie nie jest wart zachodu...wadomo sa rozne sytuacje,mozna nie miec kasy lub pomyslu...ale mozna wzaisc kobiete na spacer wieczorem,usiasc na lawce,pocalowac,przytulic...cokolwiek..wystarcza checi... Mo tez nigdy nie ma checi,dlatego moje malzenstwo to fikcja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też jest takim egoistą. On w ogóle nie potrafi się wczuć w to, że może drobną rzeczą sprawić mi radość, mówię mu o tym, ale nie dociera, twierdzi, że on się stara! A tak naprawdę w ogóle się dla mnie nie stara! Tylko by brał, jest zupełnie pozbawiony empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musiałby być durny żeby o tym myśleć,gdyż powszechnie wiadomo,że wiekszośc z was to k***y nie warte zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już 3 mój facet- poprzednicy byli tacy sami, więc wnioskuję, ze taka męska natura- egoistyczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×