Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tutaj dziewczyny które szukają pracy?? Gdzie można teraz znaleźć szybko z

Polecane posty

Gość gość

Czy tylko ja mam ten problem? Wysyłam te CV i wysyłam, właśnie wróciłam z rozmowy w jednej sieciówce ale czarno to widzę… Już brakuje mi pomysłów co robić. Jestem studentką zaoczną, cv już chyba we wszystkich sklepach zostawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracę to głównie po znajomości się dostaje niestety. Bez tego licho. No chyba, że jest się fachowcem, specjalistą w jakiejś dziedzinie. Popytaj wśród znajomych, czy nie wiedzą czasem kto szuka do pracy. Wiem, smutne to, ale niestety prawdziwe. CV być może powinnaś trochę zmienić, skoro nie odzywa się nikt. Powinno być dostosowane zawsze do oferty pracy, a nie cały czas to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnej pracy nie dostałem po znajomości. Zwykle łatwo można dostać pracę fizyczną lub w sklepach typu Lidl, Biedronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
w technice jest ogromne zapotrzebowanie kobiet , kobiety na dziale produkcji przy produkcji krosów elektrycznych, wiązek kablowych , elementów mechanicznych , czyszczeniu i szlifowaniu elementów , Pracodawcy z grupy AUTOMOTIVE aż 'piszczą' za kobietami i bardzo chcą kobiety zatrudniać do pracy przy elementach powtarzalnych i pracy często monotonnej a pracy nie brakuje w woj. mazowieckim, śląskim, małopolskim , opolskim , itd. zarobki na produkcji większe , niż w handlu i premie są , tylko czy zgodzisz się na paznokcie bez lakieru ? a może uważasz , że Kilogram handlu jest lepszy od jednej Tony pracy na produkcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj ja niedawno też to przechodziłam :D Cierpliwości! Udało mi się znaleźć pracę tak jak chciałam na recepcji, w centrum medycznym (enel med) – jeśli jest w Twoim mieście to polecam, naprawdę spoko warunku w porównaniu do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuDodam
Witam. Jeśli szukacie ogłoszeń o pracę w kraju lub zagranicą to proponuję zaglądnąć na http://tudodam.pl/praca Można znaleźć sporo ciekawych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×