Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy spotkaliscie kiedykolwiek na żywo kogoś znanego z tv ?jak wrażenia?

Polecane posty

Gość gość

te osoby z mediów sa tak samo piekne na zywo i szczuple jak w tv?czy jednak inaczej wygladają? bo ja widzialam anne dymną pare lat temu na żywo bo kręcili u nas film w miasteczku i mówie wam jaka róznica..calkiem inna niz w tv..stara i pozmarszczana gruba twarz...bez makijazu wyglada strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widziałam tylko skoczków, byłego trenera Kruczka, zagranicznych też i to wszystko. W telewizji wielu wygląda na wyższych niż są w rzeczywistości i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widuje często znane osoby w złotych tarasach. sa niższe i szczuplejsze w realu niż na wizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam sporo osób, Kota-przystojny i inteligentny, Dygant - bardzo miła ale bardzo chuda! Kozidrak-bardzo niemiła, zadufana w sobie, Pazura - szedł bez koszulki, bardzo sexi, Ostrowską Ilonę-byłyśmy razem na zabiegach, była bez makijażu, niestety twarz wyglądała staro, Trzepiecińska-niby miła ale odpychająca, wyglądała też średnio, Bem- bardzo miła kobieta, wyglądała normalnie, Arciuch- twarz zniszczona ale miła, Ferency-on to się chyba nie starzeje :D I wiele innych na koncertach czy planach seriali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam Torresa, Joanne Bartel, bez zmian wyglądali jak w Tv. Kilku piłkarzy- ci akurat są szczuplejsi, nawet chudzi niż w Tv Kamery często przekłamują rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widuje wielu ,raczej starszego pokolenia aktorów w rynku głównym w krakowie,jeden korzysta z usług firmy w której pracuję ,bardzo sympatyczny facet chociaż w tv gra zawsze złe charaktery. wyglądają inaczej ,jak sąsiedzi ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×