Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy studia na awf wychowanie fizyczne sa naprawde bardzo trudne??

Polecane posty

Gość gość

bo kolezanka ,ktora jest nauczycielem wf i ma magistra wychowania fizycznego na awf w krakowie chwali sie ,że takie trudne studia i egzaminy jak na medycynie miala..czy to prawda??ona wszystkim wkolo opowiada jak bylo trudno i ,że wiele osób odpada tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudne wątpię, a już na pewno nie jak na medycynie :o I co po takich studiach można robić zostać co najwyżej nauczycielem wf-u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa jedne z gorszych studiow. bo 1. Praca po tum zadna. No chyba ze nauczuciel wf albo fizjoterapeuta 2.to sa proste studia 3. Egzaminow wstepnych juz nie ma. A jak byly to na pewno nie as tak trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretyni !! ja skonczylam awf i jestem nauczycielem wf a do tego instruktorem fitness i mozna kursy dorobic i sobie pracować nawet jako ratownik na basenach..wiec gowno sie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ratownik na basenach :classic_cool: zazdroszczę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez na te studia ida idioci bo sa tak proste, no i potem po nich pracy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha zeby byc ratownikiem czy instruktorem fitness nie trzeba miec studiów skonczonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skonczyliscie debile te studia ze tak wiele wiecie o nich?? ja znam mega mądrą dziewczyne ,która naprawde zna biegle kilka języków i do tego jest tak oczytana i tak sie wypowiada ,że kazdego zagina i ona jest po takich studiach ..więc jak sie ma to wasze stwierdzenie ,że to studia dla idiotów?? no jak ,pytam i odpowiedzcie.... idiota to ten ,który cos takiego pisze i ocenia czlowieka przez pryzmat kierunku studiów.. a moze ktos ma taka pasje ze to kocha i dlatego idzie na takie studia a nie dla prestizu albo ze mamusia kaze na prawo.. wstyd mi za was idioci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
awf jest trudne tylko dla niewysportowanych, jak jesteś matołkiem ale mocarnym to dasz radę :) na medycynie odwrotnie, możesz być słaba, niewsyportowana, ale mieć łeb nie od parady musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to ciekawe ktoś tyle lat studiuje wychowanie fizyczne żeby do emerytury pierdzieć w stołek i nic nie robić jako nauczyciel wf-u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tu nie ocenia ludzi a studia, a ze awf jest prosty to kazdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretyni z was jak nie wiem a co mozna robic po filozofii ?a ja znam jakos wielu po filozofii i oni wszysyc maja super prace i kase bo pracuja w korporacjach i od razu ich tam wzieli.. jakos filozofowie maja prace ... to czeu obrazacie awf jak po tym jest wieksza szansa na prace bo mozna sie ustawic jako nauczyciel i w budzetówce pracowac..praca pewna i dodatki i 13stki i wakacje.. wiec zyc nie umierac... skoro po filozofii jest super praca to czemu po awf nie moze byc?? mozna tez pracowac jako przedstawiciel medyczny albo naukowy i leki promowac..kolega tak pracuje po awf i zarabia 6 tysiecy miesiecznie.. zazdrosc was zżera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez stwierdzenie idiotów miałam na myśli ludzi którzy nie myślą o przyszłości. To są studia bez perspektyw. Można po nich zostać co najwyżej nauczycielem wf-u a najczęściej zostanie bezrobotny. Rozsądny człowiek nie wybierze takich studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj uklad na sciezce na 5.0 rundak fiflak fiflak salto lamane w tyl, lub druga sciezka salto w przod do rundaka salto w tyl i z rozbiegu salto do salta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczycielów potrzeba coraz mniej. Nie każdy po takich studiach dostanie pracę w szkolę. Przedstawicielem medycznym może zostać każdy wystarczy mieć gadane nie trzeba kończyć żadnych studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
awf prosty??? bez jaj!!!!! wielu moich znajomych wywalono z tych studiów.i mowie serio. nie dali sobie rady.biochemia i anatomia tam przeciez jest na poziomie takim jak medycyna.kroi sie nawet żaby na jednym z przedmiotów. jezeli kroi sie żaby to chyba trudne to studia. fizjoterapia tez jest na awf a fizjoterapeuci to sa lekarze prawie. u mnie na wsi fizjoterapeuta jest uwazany za lekarza więc nie pieprzcie ze awf zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Ciebie na wsi :D nie rozśmieszaj ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam jeszcze raz kretyni was. czemu wiec po filozofii jest praca??i to dobrze platna>? ostatnio nawet ogloszenia znalazlam i bylo napisane ze korporacje poszukuja najchetniej filozofów do pracy. wszyscy znajomi po filozofii maja super prace więc co wy sracie..a niby filozofia to kierunek bez przyszlosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynie a kto tu pisze o filozofii. Czytać nie umiesz o czym jest ten temat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam to i nie wierzę!!!!!!!!!!!!! justyna kowalczyk ma doktorat z wf!! i jest absolutnie wychwalana i kazdy ja szanuje za to i ludzie pisza w komentarzach ,że justyna jest tak mądra i inteligentna.i to widac..justyna zna biegle języki i wyslawia sie wspaniale..jest oczytana..jest to osoba niezwykle mądra i cale zycie miala srednia 5,0 w liceum itd..a na studiach tez .. i jakos z niej sie nikt nie smieje ze skonczyla studia dla idiotów..kazdy mowi jaka jest inteligentna.. i co wy teraz na to powiecie?? hipokryzja az bije z was w takim razie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filozofia to zupełnie inna bajka, tam tępe landrynki nie idą, a jak idą to po semestrze albo dwóch wylatują, bo to studia dla pasjonatów i ludzi naprawdę na wyższym poziomie, ewentualnie kujonów co przemkną jakoś... a awf :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze o filozozofii jest praca i to super praca nieraz. tio czemu skreslacie awf?? odpowie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha fizoterapeuta nawet nie stał koło lekarza a Kowalczyk taka jest inteligentna ze wlazła zonatemu do łózka, rozbiła rodzine i bedac w ciazy chodziła na treningi haha istny okaz idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Justyna Kowalczyk po za tym że skończyła takie studia ma talent. Samo skończenie studiów nic nie znaczy. I co ma jej inteligencja i oczytanie do tego jakie studia skończyła :o Jak ktoś zamierza robić karierę sportową to niech kończy takie studia. W przeciwnym wypadku do emerytury może co najwyżej użerać się z bachorami w podstawówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego przekonanie ze na filozofie nie ida landrynki tępe. pytam serio.. wiem ,że na religioznawstwie na ujocie sa tacy ludzie ,ze masakra..sami pasjonaci i intelektualisci i brak tam faktycznie landrynek ale czemu tak jest nie wiem.. ale przeciez te studia tez nie zapewniaja tak pracy a jednak traktujecie je lepiej niz awf.. pytam serio was..czemu dla was filozofia jest lepsza od awf?? skoro tez nie jest to kierunek po ktorym mozna przebierac w ofertach pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby studiujące filozofię to zazwyczaj ludzie z dużo większą wiedzą, pasją i szerszymi horyzontami myślowymi.Można ich zdolności wykorzystać w wielu dziedzinach.Osoby po AWF potrafią zrobić więcej pompek i pewnie też zrobią salto, ale przyznasz, że są to mało przydatne zdolności na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale znaja sie na anatomii i biologii czlowieka moga pracowac jako przedstawiciele naukowi firm medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A absolwenci rehabilitacji ruchowej na AWF-ie? Mam w planie wybrac sie do pewnej kobietki, ktora to konczyla, ale nie wiem, czy to ma sens? Czym to sie w ogole rozni od fizjoterapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac na studia i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Ppy6mJsIwxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rehabilitacja to pojecie najszersze i w nim zawiera sie fizjoterapia i fizykoterapia. Jak nazywa sie ta kobieta, bo ostatnio to jest glownie wykwit ale fizjoterapeutow, a nie rehabilitantow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×