Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MACIEJ 15

czy tak moze byc napisane podanie do szkoły sportowej

Polecane posty

Gość MACIEJ 15

Do dyrekcji szkoły LICEUM SPORTOWEGO NR 5 W WARSZAWIE Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do klasy I o profilu sportowym z językiem francuskim i niemieckim. Prośbę swą motywuję wielkim zainteresowaniem do sportu. Od początku nauki w gimnazjum, jestem aktywnym członkiem zajęć pozalekcyjnych o tej tematyce. Posiadam tytuł najlepszego sportowca i zdobyłem 5 złotych medali, 3 srebrne i 3 brązowe. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. PROSZE O POPRAWIENIE MNIE JESLI COS JEST NIE TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACIEJ 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze data musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flurry.
Imie Nazwisko .....................................Warszawa dn. Adres .......................................................Dyrekcja .......................................................LICEUM SPORTOWEGO .......................................................NR 5 W WARSZAWIE .......................................................Adres szkoły .........................PODANIE ...Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do klasy I o profilu sportowym z językami francuskim i niemieckim. Prośbę swą motywuję wielkim zainteresowaniem sportem. Od początku nauki w gimnazjum, jestem aktywnym członkiem zajęć pozalekcyjnych zwiazanych z rozwijaniem sprawnosci fizycznej. Posiadam tytuł najlepszego sportowca i zdobyłem wiele wyróżnień w tej dziedzinie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. ............................................................Z poważaniem ............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×