Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to by skreśliło faceta??

Polecane posty

Gość gość

Poznałam fajnego faceta, dużo rozmawialiśmy, powiedział, że jest po rozwodzie, że ma dzieci itd. Wszystko pięknie ładnie, spotkaliśmy się kilka razy i... No właśnie. Jest jedno ale. Dzieci. Teraz się okazało, że ma 7 dzieci!! Ograniczyłam z nim kontakty bo ta wieść mnie po prostu zszokowała. On wysłał mi dziś smsa, że jestem niesprawiedliwa skoro z powodu takiej "głupoty" odsuwam się od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzychylna
prowokoacja :D ale gdyby to byla prawda to wialabym od tej patologii gdzie pieprz rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wymysł ale autentyk. Facet jest przed 40tką, pierwszego dziecka dorobiła się jako niespełna 18latek. Wszystkie te dzieci ma z jedną kobietą. Rozwiedli się rok temu. Czuję się tak jakby mi cegła na głowę spadła. Rozumiem jedno dziecko, dwa, trzy... Czwórka to już bardzo dużo ale siedem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojna blisko. Cza robić dzieci . Jak nas wybija to moze ktos ponas odbudoje ten kraj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak z ciekawosci, ile gosc placi alimentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile płaci ale też mnie to zastanawia... A pytać raczej nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obciągłaś mu juz z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzychylna
co to za dzieciorob... :O to twoje zycie, ale ja bym spieprzala co sil w nogach. a moze on jest ze wsi i sam ma siedmioro rodzenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w zwiazku z facetem, ktory ma jedno dziecko z poprzedniego zwiazku i powiem Ci, ze to juz jest duze obciazenie i balast dla zwiazku a co dopiero 7 dzieci! Jesli jestes mloda to nawet sie nie zastanawiaj tylko kopnij go w tylek i szukaj wolnego rowiesnika, z ktorym stworzysz normalna rodzine. Dodatkowo facet jest chyba niepoczytalny jesli twierdzi, ze fakt posiadania 7 dzieci to blahostka dla potencjalnej nowej parnerki...raczej nie wroze mu znalezienia dziewczyny, ktora to zaakceptuje. Wejdz sobie na forum dla rozwodnikow na kafe i poczytaj tam watki jak takie zwiazki wygladaja...A na koniec zycze Ci szczescia w poszukiwaniu kawalera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w zwiazku z facetem, ktory ma jedno dziecko z poprzedniego zwiazku i powiem Ci, ze to juz jest duze obciazenie i balast dla zwiazku a co dopiero 7 dzieci! Jesli jestes mloda to nawet sie nie zastanawiaj tylko kopnij go w tylek i szukaj wolnego rowiesnika, z ktorym stworzysz normalna rodzine. Dodatkowo facet jest chyba niepoczytalny jesli twierdzi, ze fakt posiadania 7 dzieci to blahostka dla potencjalnej nowej parnerki...raczej nie wroze mu znalezienia dziewczyny, ktora to zaakceptuje. Wejdz sobie na forum dla rozwodnikow na kafe i poczytaj tam watki jak takie zwiazki wygladaja...A na koniec zycze Ci szczescia w poszukiwaniu kawalera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje wnieść do sejmu projekt, by facet, który ma więcej niż 4 dzieci i nie potrafi na nie zarobić (lub uchyla się od płacenia alimentów), był z urzędu KASTROWANY. To rozwiązałoby wiele problemów :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Proponuje wnieść do sejmu projekt, by facet, który ma więcej niż 4 dzieci i nie potrafi na nie zarobić (lub uchyla się od płacenia alimentów), był z urzędu KASTROWANY. To rozwiązałoby wiele problemów . xx A ja bym wniosła o kastrowanie ludzi głupich takich jak ty :) Bo jeszcze facet może się dorobić i w końcu będzie go stać na dzieci, a z głupotą to już niewiele można zrobić, więc lepiej żeby się nie rozsiewała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja wniósłbym o przymusowej eutanazji dla takich ja Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz się okazało, że ma 7 dzieci!!" xxxxxxxxxx Tak, to całkowicie skreśla faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>A ja bym wniosła o kastrowanie ludzi głupich takich jak ty Bo jeszcze facet może się dorobić i w końcu będzie go stać na dzieci, a z głupotą to już niewiele można zrobić, więc lepiej żeby się nie rozsiewała<<< To czemu nie dorobił się wcześniej? Takie prymitywy nigdy nie zmienią się, więc nie rozumiem: czemu ich bronisz? W Szwecji odbierano nawet jedno dziecko rodzicom, którzy nie potrafili samodzielnie funkcjonować i poddawano ich sterylizacji. Dzięki temu Szwecja stała się jednym z najbogatszych krajów świata. Dorobi się... :D już to widzę... :D najwyżej kolejnych dzieciaków z odebranym dzieciństwem i przesr_nym startem w dorosłe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz zmahalem 14 benkartow i mozecie mi tylko nadmuhac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To facet musi nieźle zarabiać, albo niezły wyrok niedługo odsiedzi jeśli nie płaci alimentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×