Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Hej ;) Jestem Mężatką(żeby nie było jakiś dziwnych komentarzy);p Ostatni okres miałam 26.03 według mojego kalendarzyka dni płodne zaczęły się 08.04.. Największą szansa zajścia w ciążę 14.04... 14.04był stosunek przerywany (mój Mąż chyba zdążyl wyjąć) Ale nie ma pewności... Planowany okres za dwa dni... Kiedy mogę zrobić test ciążowy? Tak poczytalam w necie o objawach ciąży nie bolą mnie piersi wcale(a nawet ma okres mnie pobolewaly). 3 dni temu pobolewal mnie brzuch jak na @ i wczoraj też ale nie tak bardzo jak to zawsze.... Coś kłuję mnie w jajniku. Brzuch strasznie boli ale nie jak na @... No i jakoś więcej śluzu mam białego... Czy To ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres często się spóźnia, więc tak szybko ciężko cokolwiek powiedzieć. Kiedy możesz zrobić test, poczytaj na opakowaniu. Chyba już coś może z niego wyjść, choć pewność uzyskasz po wizycie u lekarza. Pamiętaj, że stosunek przerywany nie jest najlepszym środkiem antykoncepcyjnym, choćby dlatego, że w preejakulacie (wydzielanym "dla poślizgu") są śladowe ilości plemników, więc nie musi dojść do wytrysku, by doszło do zapłodnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×