Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubionaismutna

czy to jest normalne???

Polecane posty

Gość zagubionaismutna

mam 20lat, nieskończoną szkołe, faceta od 1,5roku i marze o dziecku kochamy się i zawsze mamy jakieś zabezpieczenie bo mój facet nie dopuszcza wpadki, ale ja wręcz przeciwnie- bardzo bym chciała nie mamy nic- mieszkania, pracy, nawet wykształcenia porządnego (ja 20lat zaraz po maturze, on 21 na 2 roku socjologii:O) jestem nienormalna chyba... ale chciałabym mieć bobaska:) przecież jak się ustatkujemy (dobre zarobki, praca, dom) to bede już mieć ok.35 lat i to będzie za późno na dziecko! kurcze wiem odbija mi... musiałam się wygadać.. wspominalam coś mojemu facetowi a on nawet mi sie jeszcze nie oświadczył bo mówi że nie ma kasy na pierścionek- tak choćby pierścionek byłby najważniejszy, no ale w sumie sie nie dziwe- dostaje 50zł kieszonkowego i nie zarabia... chyba mam chandre... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka piczka
glupia jestes, wyszalej sie a o dziecko pomysl jak juz bedziecie cos mieli. musisz mu zapewnic byt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia samosia25
to jest nienormalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaismutna
no wiem wiem... i mimo że jestem tego świadoma to mam taką wewnętrzną potrzebę mieć swoją małą istotke... chyba odezwał się we mnie instynkt macierzyński ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaismutna
no ale nie myślcie sobie że ja robie wszystko w tym kierunku- wręcz przeciwnie... raz gdy kochaliśmy się bez gumki to panikowałam miesiąc:P chodzi mi o to że wiem że nie moge mieć na razie dziecka bo byłaby to teraz tragedia, ale chciałabym tak 'w duchu' :) rozumiecie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeeeeeeeeeeeee
naprawde chciałabyć? to troche dziwne w tym wieku.. czujesz sie na to gotowa? bo ja mam 29 lat i już powinnam a sie boje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaismutna
no wiem że sobie nie poradze, bo nie mam ani kasy ani wykształcenia ani warunków- jedyne co mam to kochającego faceta, za którego jestem 10000000000% pewna:) a i tak mam wewnętrzną potrzebe i wiem że gdybym miała odpowiednie warunki ku temu to bym sobie poradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjhgfvghvgh
zagubiona i smutna - faceta nigdy nie mozesz byc 100000000% pewna moja droga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaismutna
uwierz mi że moge- to że Ty masz jakieś wątpliwości to już Twoja sprawa- najwidoczniej spotykałaś debili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie to jest normalneinni do tego dojrzewają wcześniej a inni później,ja też tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaismutna
_Jabłko_ a ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle co ty i tez sie z tym dziwnie czuje jak taka mloda osoba moze o czyms takimmyslec a jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaismutna
hehe:) a masz faceta? długo? sorry że Cię tak wypytuje... ale ciekawi mnie to ze nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaismutna
no ja mam 1,5 roku faceta, bardzo sie kochamy i planujemy wspólną przyszłość a jak u Was z sexem? mówiłaś mu o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sam chce mieć bobaska :)ale ja sie troche tego boje co powie rodzina i wogóle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaismutna
a jak wygląda Wasza sytuacja materialna? mieszkacie razem? co robicie? (jakie studia, praca?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z chlopakiem 4 lata mam 22 lata i jakeis 2 lata temu przyzywalam to co Ty, jak raz myslalam ze jestem w ciazy to sie nawet cieszylam i smutno mi sie zrobilo jak okazalo sie ze nie, ale teraz wszystko sie zmienilo, poczekam jeszcze nie chce miec bobaska... Tobie tez sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest zagranicą ja wsumie też paluje rzucić studia i jechać do niego także pieniądze nawet są nie jest tak źle,ale jednak czegoś się bojęze sobie nie poradze i wogóle.wiesz ja juz musze spadać chetnie bym z Tobą amienila jeszcekila słów,mam nadzieje że się jescze zgadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaismutna
no mam nadzieje że to sie zmieni, ale jak bede miała ok25 lat to powaznie o tym pomyśle ;) Jabłuszko- dziękuje Ci bardzo za rozmowe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×