Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to prawda ze po ciaży zęby niektórym kobietom się psują

Polecane posty

Gość gość

czy to jednak mit?w obecnych czasach kiedy się dba o nie raczej to chyba nie grozi ale pytam z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tragedia po każdej ciąży zeby lamaly mi się na kanapkach z pomidorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kwestia dbania o zęby .To chodzi o to że w czasie ciąży jest o wiele większe zapotrzebowanie organizmu kobiety na witaminy i minerały .Jeśli nie dostanie ich w wystarczającej ilości z pożywienia to " okrada "organizm kobiety , aby wyżywić płód .Zrozumiale się wyraziłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami nawet wytaminy nie pomagają. znajomej tak rozwaliło zęby, że nawet uśmiechać się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak moze sie zab złamac na kanapkach..chyba jestes chora ciężko na coś..nie wierze,że zęby mogą sie łamac podczas jedzenia chleba..zmien dilera.. a jesli to prawda to pewnie twoj stomatolog byl w szoku na takie zjawisko..moze doktorat napisac o tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża nie niszczy zębów!!! nie pleccie bzdur..bo przez was nie będa chciec miec dzieci laski tutaj!!!!!!!!!!! to efekt waszego niedbalstwa i niemycia.. jak ktos dba ,dobrze je i myje zeby itd....to nic sie mu nie zepsuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża nie niszczy zębów.każdy stomatolog to wie.tylko niedbanie o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21;17 Ale bzdury piszesz . Przerobiłam to na sobie .Od zawsze moje zęby były dla mnie bardzo ważne ,dbałam o nie bardzo .I niestety pierwsza ciąża mi je ostro podniszczyła ,przy drugiej znacznie bardziej dbałam o właściwą dietę \z pomocą dietetyczki\ i było znacznie lepiej.Zawsze udzielam rad w oparciu o własne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zniszczyla ci zeby ciąza to napraw u dentysty..plomby teraz takie sa ze nie roznia sie od zębów..co za problem??? bedziesz miec piękne zęby ..wystarczy zainwestowac w plombowanie ich itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21;30 Nie o mnie tu w temacie chodzi ,ja wiem co mam robić ze swoimi zębami .Dziękuje za radę .Odpowiadam autorce tematu na zadane pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O żeby trzeba zadbać przed ciąża a w czasie jej trwania i w okresie karmienia zadbać o dostarczenie odpowiedniej ilości witamin i minerałów a wtedy nie będzie żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tez kwestia dbania o zęby, wiele kobiet ma w ciazy obrzek dziaseł przy myciu krwiawia wiec kobieta unika mycia i próchnica szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to mit. Płód jest formalnie pasożytem i wysysa z matki wartości odżywcze, co czasem objawia się właśnie osłabieniem zębów (łamliwość, próchnica, zakażenia dziąseł, w skrajnych wypadkach wypadanie). Dzisiaj to naprawdę nie jest wielki problem, bo mamy dostęp do dentystów, możliwość suplementacji, pełne półki w sklepach itd., więc jeśli zainteresujesz się trochę tematem przed zajściem w ciążę, wyjdziesz z tego z pełnym uzębieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×