Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani w domku

??? czy wypada wieszać pranie na sznurkach na swojej posesji ?

Polecane posty

Gość pani w domku

gdzie mam dom i podwórko 800 metrów. Niedaleko jest ulica, przystanek autobusowy i chodnik. Ktoś mi powiedział że ludzie na poziomie nie wieszają prania na sznurku w ogrodzie tylko mają pralko - suszarkę i po praniu ubrania ,bielizne wiesza się w niewidocznym miejscu albo do szafy. Czy naprawdę tak jest ? i świadczy o mnie że jestem zacofana i nie postępuję jak cywilizowany europejczyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w domku i pierdolę. wywieszam pranie. majtki oczywiście ukrywam, tak, że np wiszą: ręcznik na drugim sznurku majtki i potem np koszulki :D toteż majt nie widać z ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej powieś u sąsiada
na swojej nie wypada, ale jak ty u sasiada, a sasiad u ciebie powiesicie to będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widia
ocZywiście,że na dworze! I nie przejmuj się gadaniem ludzi.Na całym świecie ludzie wieszają pranie na swoich podwórkach i nie ma problemu a jesli komuś przeszkadza to niech patrzy w druga stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
Pranie w szafie? Chyba przesada :D Faktycznie "sznurki" wyszły z mody, na ogół pranie wiesza się na stojących suszarkach. Ale dlaczego w niewidocznym miejscu? W końcu to Twój dom i robisz co uważasz za stosowne, również z praniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieszaj na dworze ,przecież nie bedzie robiła dobudówki na pralko suszarnie :D Robaczek ja też tak gacie wieszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak pranie wysuszona na świerzym powietrzu, a nie ukiszone w kącie :) uwielbiam zapach wiatru w ubraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w domku
tylko właśnie mnie to zastanawia bo sąsiedzi zamożni ludzie nie wieszają nigdy prania, czasem na stojaku mają ręczniki i to wszystko,nigdy u nich nic nie wisi, tylko u mnie zawsze jak jest ładna pogoda to wiszą bluzki, ręczniki wyprane,obrusy albo pościel itp dlaczego u sąsiadów nie wisi,zaczełam sie zastanawiać czy oni wogóle piorą ale muszą prać bo to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy zamozni to znaczy ze
"na poziomie"? Watpie ;) Wieszam na dworze jak tylko moge. Zaden plyn do plukania nie da takiego efektu jak wiatr i w ogole swieze powietrze ;) I mam w nosie co sadza inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam u siebie z tym problemu. Sznurki kupuję u http://www.czarnieckiliny.pl/ bo są tanie i wytrzymałe. Ale to zależy od piętra na którym się mieszka. Im wyżej, tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże miasto, dzielnica willowa niezbyt odległa od centrum, wszyscy wieszają za domem, w miejscach bardziej dyskretnych, nigdy przed domem. W bloku moich rodziców [6 rodzin] nikt na balkonie nie suszy prania, chyba, że na małej, rozkładanej suszarce za gąszczem kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wielokrotnie słyszłam,że wieszam majtki na pierwszym sznurku albo robie pranie w niedziele. Moja odpowiedz jest jedna ""G****o Pania obchodzi co robie i kiedy we własnym mieszkaniu" Mieszkam w bloku gdzie jest wiele samotnych wdów,które nie mają co robic i szukaja zwady. Co Pani robi na swojej posesji to Pani sprawa.Co wypada a co nie to raczej nie w gestii prania gdzie je P. wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam suszarkę za domem i wieszam normalnie z tym ze ulice mam z przodu domu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×