Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wzrost jest taki wazny?

Polecane posty

Gość gość

Żadna mnie nie chce bo mam 172 cm a kumpel ma 188 i chyba wszystkie na niego leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wzrost nie jest istotny, mój obecny chłopak ma 173cm i świetnie nam razem :) kiedyś bardzo mi się podobał chłopak o wzroście 165cm jednak on uważał że jestem dla niego za niska :P (mam 157cm :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, kurdupel i wybrzydzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
brak kompleksów jest ważniejszy .. Kobiety nie lubią gdy ktoś poswięca więcej czasu swoim kompleksom niż im samym W drugą strone działa to tak samo .. Panna która wymiga sie od pokazywania piersi , bo ma kompleksy jest nieciekawą kandydatką na dziewczynę Fakt , że sie ma mały biust nie zwalnia od pokazywania tzytzków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz że nie :D Tak naprawdę to ci 170+ cm nie mają co narzekać, aż tak niscy nie są :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie - ja sama mam 157 cm, ale za wzrost nikt nie może:) Byłam z bardzo wysokim, ale też i z odwrotnością, to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:17 157 cm to bardzo dobry wzrost dla kobiety a jeśli do tego jest szczupła to zostawia w tyle wyższe konkurentki jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 22 17
no on uważał że jestem dla niego za niska :D choć dla chłopaka o wzroście 188cm nie byłam jakoś :P jestem raczej drobnej postury :) x do autora nie masz co sie wzrostem przejmowac ;) najwazniejszy jest charakter :) a ty jestes bardziej średniego wzrostu i znam chłopaków mający 160-170cm wszyscy maja dziewczyny a jeden z nich zmienia dziewczyny jak rękawiczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę nawet tych niewysokich, mam 164 cm wzrostu i do tej pory nie zainteresowali mnie panowie o wzroście +1.80 :D Raczej 1.70-1.75. Wiele zależy od gustu kobiety! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no on uważał że jestem dla niego za niska smiech.gif choć dla chłopaka o wzroście 188cm nie byłam jakoś jezyk.gif jestem raczej drobnej postury usmiech.gix X Hmm a moze ten wzrost to byla tylko wymówka i chodzilo o cos innego ? Bo to mi sie wydaje abstrakcyjne, co innego gdybys byla wielka i gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 22 17
wzrost byl dla niego problemem :P widzialam potem ze tylko dziewczyny od 170cm+ podrywal, zagadywal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost u faceta jest jak figura u kobiety. Wysoki facet = bardzo zgrabna dziewczyna. Bardzo niski = gruba baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×