Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Darmowe sms i internet

Polecane posty

Gość gość

Hej, właśnie wypowiedziałam umowę na abonament telefonu i szukam jakiejś fajnej oferty na kartę. Dużo SMSuje i sporo korzystam z internetu. Polecacie jakąś tanią ofertę na kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też właśnie szukam czegoś na kartę, jak znajdę to tu napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimm22
w viking za 24zł masz nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci oraz pakiet internetu, ważność takiej oferty to 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO - fajny wątek :) Też niedługo będę musiała dokonać takiego wyboru, ale lubię podejmować świadome decyzje, a nie takie pod presją (np czasu). Będę tu zaglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kijanka, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimm22
to wbrew pozorom nie jest łatwa decyzja... po co też przepłacać albo być uwiązanym na rok czy dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldusia
serio? za taka cene? a ile jest tego internetu, kurcze to ja chyba przeplacam juz wlasnie przed wczoraj kolezanka powiedziala mi ze placi tez maks 30 zl a ma tam wszystko. czas chyba zmienic operatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazipęk jestem :) Też mam takie odczucia, że jedziemy z przyzwyczajenia na starych zasadach, a może warto rozważyć tańsze propozycje. Szczególnie jeśli nie jest to umowa na lata świetlne, tylko po tym miesiącu np możesz sobie bezkarnie zrezygnować, jak coś Ci nie będzie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhulacz
hmmm tak czytam i czytam i chyba sam przejdę na inną sieć... a można jakieś pakiety dodatkowe wykupić w razie jakby internetu nie starczyło>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldusia
no ale Wy w ogole macie pomysl na co przejsc? gdzies na karte tak? by juz nie wiazac sie z abonamentem? tylko kurcze chyba warto by bylo przejsc na cos pewnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Virgin Mobile - SMS no limit i net 5 GB za 29 zł/mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie play , zzera kase, mialam dwa zlote na koncie a nie moge nigdzie dzwonić, i nie tylko ja, oczywiscie chodzi o inne sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie na kartę bym chciała przejść. Z play moja znajoma też miała przejścia, nju mobile mnie odrzuca tak po prostu, ale serio zaciekawiły mnie te oferty mniej znane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldusia
nim22, a Ty uzywasz tej oferty Viking??? cena kuszaca 24 zl? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest Virgin Mobile? To nie dawna Era?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Virgin to tzw. wirtualny operator. Działa na infrastrukturze Playa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
vikings to wirtualny operator, który działa na zasięgu Play. mają naprawdę atrakcyjną ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhulacz
no to faktycznie gigabajty ma w dobrej cenie w porównaniu z innymi. Chyba kupię starter. Oni mają jakiś salon czy gdzie się kupuje ich startery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turasss
Ale oni korzystają też tak jak w play korzystają z LTE? Bo jak tak to na prawde nieźle jeżeli spojrzeć na ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
tak korzystają z zasięgu jaki oferuje Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:19, nie wiem, o którego operatora pytasz, ale każdy starter znajdziesz na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
sim vikings można zamówić u nich na stronie. z tego co wiem jest darmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś mi się obiło, że ktoś już zamawiał właśnie ze strony Vikings i że przyszło szybko i bezproblemowo. Ktoś z Was zdecydował się już na którąś z ofert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhulacz
No widzę że na allegro są w dobrych cenach ale znalazłem w sumie na ich stronie do zamówienia starter za darmo tylko za przesyłkę. Na allegro też dochodzi przesyłka więc zamawiam przez ich stronę - przynajmniej mam pewność że dojdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turasss
Aha, no wiedziałem że z zasięgu play ale nie wiedziałem że to jest jednoznaczne z tym że mam internet LTE. W takim razie chyba zamówię na próbę bez przenoszenia numeru na razie żeby spróbować. Czy ktoś już przenosił numer z karty na kartę tylko sieci inne? Jest z tym dużo zamieszania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
tak płaci się za przesyłkę 8zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz zadneo problemu jak zmieniasz siec, na spokojnie, ja raz zmieialam, musialam tylko miec zarejestroway numer, a teraz wlasnie bede zmienia na mobile vikigs, dobra cena bez kitu a po co przeplacac jak dziala jak wszedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
można oczywiście przenieść numer i nie ma z tym żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×