Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Darmowe sms i internet

Polecane posty

Gość turass
Ok to zaraz zasiadam i zamawiam starter:) 8zł w sumie nie szkoda bo na to samo wychodzi czy pojade do sklepu i spalę benzynę a tak nie muszę tracić czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony123
a ja mam pytanko apropo prznoszenia się do innego operatora. Czy żeby się przepisać to idę do swojego salonu czy do operatora do którego chce się przenieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
daj znać ile czekałeś i jak ogólne wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego co przenosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
tak- do tego, do którego chcesz się przenieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mega jesli mozna zamowic tak tani starter i przekonac sie samemu jak to dziala, jestem za! zamawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
myślę, że to dobry wybór- podziel się później opinią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, chce sie w sumie przekonac jak to jest z tym zasiegiem, co jest dla mnie bardzo wazne bo w poprzednim operatorze np nad morzem zasieg ciagle mi ginal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesiony
@zaciekawiony123 jeżeli chodzi o przenoszenie to zero problemu bo wystarczy że albo w salonie operatora do którego chcesz się przenieść zgłosisz taką chęć to oni już się wszystkim zajmą :D trwa to chyba z tego co pamiętam około tygodnia. Dają numer którego możesz używać a potem to jest ten Twój stary ale nie musisz używać zastępczego jak nie chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turass
Ja właśnie dziś odebrałem starter :) zasięg dobry, internet działa dobrze, zobaczymy ile będę wydawał na doładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
turass: a jaką opcję wybrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wczoraj zamowilam starter tez, wole przekonac sie sama jak to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turass
Zante: ja wybrałem opcje że mam za 29zł 4gb internetu i darmowe smsy i minuty. Zobaczymy czy mi starczy te 4gb bo ja dużo korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja smigam na starterze juz tydzien i moge smialo polecic, mega plus za zasieg, mam chyba wszedzie - w koncu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
4gb to sporo :) myślę, że bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku dni szperam po stronach i różnych forach, tylko nadal slabo się orientuję w temacie. Powiedzcie co to oznacza, np w przypadku tego VikingMobile, że to wirtualny operator? I jeszcze jedno pytanie mam - można sobie w nim dokupować takie paczki internetu - chyba 1GB i 2 GB. Tylko zastanawiam się, czy można te bajty dokupić z tych środków, które ma się już na koncie? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turass
No mi na razie też neta starcza a już sporo korzystam. JA nie wiem czy to też od sieci zależy ale jeżeli tak to vikings rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mobile vikings dziala na zasiegu playa, czyli masz przynajmniej pewnosc ze bedzie wszedzie zasieg i ogolnie ok:) to nowa siec na rynku ale faktycznie bardzo atrakcyjna, sama sie nad nia zastanawiam, tym bardziej ze mozna zamowic starter na stronie, no i przynajmniej wtedy sie wie co sie bierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starter moge zamowic? a wiecie jak z roamingiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no wlasnie wez ogarnij na stronie ze i roaming ma spoko ceny! duzo lepsze niz gdzies indziej, ja pamietam ze jak pracowalam 4 miesiace za granica to masakrycznie duzo to wszystko mnie kosztowalo, smsy powyzj 3 zl no a jednak sie je pisalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trozjusz
wiadomo że trzeba się trochę ograniczać za granicą żeby nie zbankrutować.. ale bez kontaktu też nie można całkowicie zostać. Patrze na te ich paczki i ceny faktycznie konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
no tak roaming jednak pożera sporo kasy... wystarczy pojechać na tygodniowe wakacje, a już podwójny rachunek ;/takie paczki są jak najbardziej opłacalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np ja jade teraz na weekend do czech w gory niby tylko 3 dni jednak mam taka prace ze potrzebuje kontaktu internetowego co jakis czas, wiec chyba na nastepny weekend kupie od nich starter by sie przekonac, bo patrzac po ofertach to chyba najlepsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
no tak... czasem potrzebuje się takiego internetu w tel, kiedy się wyjeżdża, a normalnie korzysta się z internetu stacjonarnie. Takie paczki internetu idealnie sprawdzą się w takim momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artureek
No nie powiedziałbym że tylko jak się wyjeżdża :P może to tylko ja jestem uzależniony od netu ale z tego co widzę jak jadę że każdy siedzi nosem w telefonie to chyba niee.. ja zużywam minimum 5GB miesięcznie więc takie paczki wychodzą mnie dużo taniej niż jak bym miał normalnie płacić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to w mv masz dobra opcje z internetem bo jest darmowy fb i messanger wiec nie pobiera z neta wiec mozna zaoszczedzic, a tez jest duzy pakiet internet wiec pewnie CI starczy jak tak uzywasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zante
wiadomo każdy ma inne potrzeby jeśli chodzi o internet- jedni zużywają mniej, inni więcej stąd też trzeba wybrać odpowiednią jego ilość. w vikings mobile jest sporo opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja prawie miesiac juz ich uzywam i jak na te chwile jest bardzo spoko. nie przekroczylam jeszcze limitu internetu i chyba nie przekrocze z tego co widze wiec jak za 29 zl to jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×