Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert Stereo HiFi

Dawne UNITRA jest 1000x lepsze niz wspolczesne badziewia marketowe

Polecane posty

Gość Robert Stereo HiFi

Wlasnie kupilem uzuwana wieza Diory z deckiem szufladkowym i kolumnami Altus. Dzwiek - SUPER! Milion razy lepszy niz badziewia z hipermarketu. To czemu ludzie wciaz kupuja badziewia a nie dobry polski sprzet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sa nowe a wiekszosc ludzi to debile np. moj kolega kupil skuter KINGWAY za 2300zl a ja bym wolal 1000x SIMSONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nie wszyscy mają słuch muzyczny , więc nie wszyscy usłyszą szum na tranzystorach , lub ciepłe brzmienie wzmacniaczy lampowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Masz jeszcze kasety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Stereo HiFi
Razem z wieza dostalem kilka pudel kaset w masakrycznej ilosci ok. 1000 szt. Wszystkie sa wzorcowo utrzymane, pudelka nie porysowane, tasmy nie poniszczone, itd. Spora czesc z tych kaset to oryginaly ale jest tez duzo samodzielnie nagranych przewaznie na tasmach chromowkach i tasmach typu IV metal w Dolby C. Dosc powiedziec, ze na tej wiezy takie kasety brzmia lepiej niz kompakty na moim wczesniejszym Watsonie. Dzwiek jest szokujaco wspanialy. Nie wiem kiedy ja to wszystko przeslucham. Gdybym przesluchiwal tylko jedna kasete dziennie to zakoncze odsluchy za blisko 3 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo polacy (celowo z malej litery) to holota o jednym z najnozszych na swiecie iq (okolo91) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A winyle do niej masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Stereo HiFi
Nie. Plyt winylowych mi nie dal, choc tez mial ich bardzo duzo ale mowil, ze sobie zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacofane technologicznie polskie chujostwo. dobrze ze to zlikwidowali , ze pieniądze podatnika nie marnują na takie firmeńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Fiat 125 p jest lepszy od Subaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Stereo HiFi
Fiat jest i zawsze byl wloski. W Polsce go niby robili ale i tak na wloskiej licencji. Jedynym prawdziwie polskim samochodem byla Syrena. Szczegolnie model Syreny Sport wzbudzil takie emocje, ze szok! Zwiazek Radziecki obawial sie, ze jesli Syrena Sport wejdzie do masowej produkcji to na glowe bedzie bila radzieckie samochody. Wiec ruscy dygnitarze partyjni rozkazali naszym kacykom dokumentacje Syreny zniszczyc a jedyny prototyp Syreny stopic w piecu hutniczym, by nawet slad nie pozostal. Ruscy bardzo sie bali Syreny Sport. To zagrazalo ich przemyslowi motoryzacyjnemu w Europie Wschodniej. Ech, gdyby tylko pozwolono NASZYM konstruktorom rozwinac skrzydla NASZEJ mysli technicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z UnitraClub i UnitraFan
tylko radmor!!! tylko radmor!!! tylko radmor!!! radmor radmor radmor radmor radmor radmor radmor radmor radmor radmor radmor radmor hip-hip-radmor hip-hip-radmor radmor radmor radmor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amplitunery Radmora były najlepsze to fakt ale moim zdaniem deki najlepsze robił jednak Kasprzak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Stereo HiFi
Ja kupoilem Diore i nie narzekam na decka. Wrecz przeciwnie. Odtwarza i nagrywa SUPER! Pisze o decku szufladkowym oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vintage PRL
Od około ćwierćwiecza mam ten sam zestaw grający amplituner i magnetofon Kasprzaka i do tego dyskofon Fonica a kolumny to Miltony i nie zamierzam zmieniać zestawu na współczesne goowna które goowniano grają. Po co zmieniać lepsze na gorsze? Też nie wiem czemu ludzie kupują goowna z hipermarketu skoro to goowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzdziwiony
Co to niby "dyskofon"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompakt CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioraman
Mam pełny zestaw Diora SSL-700 a do tego gramofon Fonici i timer Polmetu. Wszystko do dziś gra ZA/JE/BI/ŚCIE :) Jak dla mnie - najlepsze audio chyba na globie ziemskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamietacie Condora? Cudny radiomagnetofon! :) Mialem ale z czasem popsulem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUCHAchachachaaaa
Bo się psuły non stop. Mój stary też kupił Condora i co pograł chwilę to zaraz do serwisu bo coś się wciąż pierniczyło. Ledwo wyszedł z serwisu to zaraz znów się spiertolił i znowu do naprawy. Dopóki był na gwarancji to naprawiali za darmo a potem płać człowieku z własnej kieszeni. Więc nie pieprzcie wszyscy jaki to wspaniały był sprzęt bo nie był kurfa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Stereo HiFi
Widocznie trafiles na wadliwy egzemplarz. Bo nie wierze zeby wszystkie Condory sie psuly. Nie mozna tak generalizowac. Uczciwie patrzac to polski sprzet nalezal do swiatowej owczesnej czolowki. Zreszta nie tylko wtedy. Powtarzam raz jeszcze: pare dni temu kupilem kompletny zestaw wiezowy Diory, ktory swoim dzwiekiem bije na glowe WSZYSTKIE wspolczesne hipermarketowe pierdziawki. To chyba cos swiadczy o klasie dawnej polskiej UNITRY, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unitra is the best
Unitra is the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chcesz kupić szpulowca Arię? Niedrogo oddam i kilka szpul w gratisie. Wszystko sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty PO
Ludzie kupują wszystko co zachodnie bo to banda durniów i lemingów głosujących wciąż na PO i komora i donka pinokio. Takie są lemingi i na głupotę nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Stereo HiFi
@ 14:18 Nie, dzieki za szpulowy. Juz i tak Diore ledwo wstawilem do pokoju. Wbrew pozorom to zajmuje jednak miejsce, oj zajmuje. I jeszcze te Altusy... Przeciez to sa meble normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Unitra znowu działa, jestem pod sporym wrażeniem ich wzmacniacza o nazwie "Edward", nazwa nieprzypadkowa, podobnie jak imię Shatyna:classic_cool: Nie kupię jednak, wole 9k przeznaczyć na części zamienne do mojego pojazdu, a będą potrzebne gdyż postanowiłem zostać sportowcem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z pracy przyniosłem Trubadura po nieżyjącym już pracowniku. Stało tam chyba ze 3 albo 4 dekady i teraz chcieli wyrzucić więc wziąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audiofil purystyczny
@ man on the moon Odwiedziłem w ubiegłym roku wystawę Audio Show w Warszafce i muszę przyznać, że doznałem szoku na widok pokoju oznaczonego znajomym logiem Unitra. Oczywiście pozytywnego szoku :) W śroku jeszcze większy szok. Spodziewałem się, że zastanę tam sentymentalne zabytki minionej epoki gierkowskiej, a tymczasem widzę zupełnie nowe konstrukcje właśnie wspomniany przez Ciebie wzmacniacz lampowy Edward i podłączony do niego gramofon analogowy Fryderyk i polskie trójdrożne kolumny podłogowe. Ceny wszystkich komponentów niestety zaporowe. Jak i pozostałych elementów w innych pokojach. Ale jak widać Polacy potrafią jednak robić sprzęt! Spodobało mi się coś jeszcze. Wszystkie komponenty są opatrzone TYLKO polskimi napisami: SIEĆ zamiast POWER, WZMOCNIENIE zamiast VOLUME, ŹRÓDŁO zamiast INPUT SELECTOR, itd. Zero debilnego wszędobylskiego dziś anglojęzycznego bełkotu. Jednak Polacy nie lemingi i swój język mają! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z gestem
Też byłem na Audio-Show. Odwiedzam wystawę prawie co roku. Tym razem udało mi się zaciągnąć tam żonę. Była akurat w ciąży więc wysłałem Ją po bilety i tym sposobem ominęła mnie gigantyczna kolejka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×