Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Deichmann opinie o pracy ciąg dalszy

Polecane posty

Gość gość

Witam wszytskich. Z racji że nie można na bieżąco dawać wpisów przenosimy wątek tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze bo firma zachowuje karygodnie a cierpia ludzie na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Al oby tak dalej muszą w końcu poniesc konsekwencje cala gora do wymiany prezes rksi i oksi może w koncu posprzataja ten bajzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kto posprząta ten chlew po tym towarzystwie? Jest ktoś kto da rade to pozbierać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno znajdą ludzi do teych porządków nie wierze żeby Niemcy wiedzieli o tym wszystkim i przymykali na to oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu góra wszystko ukrywa wątpię żeby w raportach opisywał co tu się wyprawia ale na szczęście g****a zaczyna się wylewać i trudno będzie zamaskować fetorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być nic trudnego ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zastępcach mówi się od zeszłego roku żeby im etaty zmniejszyć, prawa panie i panowie OKS? To się wylalo z waszych zebrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie aneksy dla kierowników? Musieliśmy je podpisać, zmienili nam wtedy aneksami miejsce pracy dodając dwa albo trzy inne miasta, Aleko opisał to na blogu napisał że firma robi krzywdę kierownikom że to jest skandal i co się stało, tydzień później dostaliśmy maila od prezesa który nas za to przepraszał i wycofał się z aneksów. Wystarczy że się w firmie zrobi burze taką jak Aleko zrobił z aneksami i się firma przestraszy i wycofa może tym razem też się przestraszą i porzucą pomysł zmniejszenia etatów dla zastępców? Nie mamy związków zawodowych gdybyśmy mieli nic by nam nie zrobili no to na razie można liczyć jedynie na to co będzie na blogu i dzięki temu może kolejną sprawę załatwi za nas ktoś kto już nie pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym się nie bała że mnie zwolnią to bym mu opisała co się dzieje w naszym sklepie ale jak podejme decyzje o odejsciu a jestem bliska to wszystko opowiem a wtedy zobaczycie do czego zwolna jest kierowniczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedno do dodania, za 70 godzin miesięcznie możecie mnie cmoknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widze jak kierownicy się biorą za robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość goscinnie
Od lat wiadomo ,ze zamiata sie wsxystkie swinstwa pod dywan.Ludzie ,ktorym dawalo sie w kosc odchodzili z firmy.Tak ustawialo sie reszte pracownikow ,ze to len i aferzysta.Kierownicy za pelna zgoda poniewierali pracownikami ,wieszali kartki zroznymi cennymi uwagami .Czytal Oks i Rks i co jak wylalo co sie dzialo w sklepie to potrafili w oczy mowic pracownikom ,ze nie widzieli nic na tablicy informacyjnej .Mimo ,ze sami to czytali .Juz pisze nie wierzy Rks i Oks.Inne sklepy dostaly informacje ,ze sciagac kazda karke napisana przez kierownika.Po co byly szkokenia antymobingowe -bo okazalo sie ,ze w wielu sklepow cos jest nie tak.Teraz co sie dzieje to prawdziwa twarz firmy .Prezes nie zareaguje tak jak .Jak nie reagowal przez lata na listy.Zawsze znalazl sie Ktos uczynny ,ktory tuszowal i twierdzil ,ze to wymysly pracownikow....Teraz moze zostana rozliczeni za to co zaniechali i pozwolili na takie zaniechania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Procedura anty mobbingowa powstała żeby chronić firmę przed pozwami a nie nas przed firmą ściema jakich mało z tą procedurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za obcieciem do 1/2 etatu dla zastępców ciekaw jestem czy też by tak z werwa pracowali i chodził i z podniesioną głową trzymam kciuki aby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 9.24 przykro mi ze tak piszesz musiał ci dopiec twój zastepca skoro taka jest twoja reakcja albo jesteś typowym polaczkiem który oczywiście cieszy się jak się komuś krzywda dzieje ale nie przejmuj się jak się etaty zmienia zastępcą się zwolni na ciebie spadną jego obowiązki będziesz musiał je wykonać w ramach swoich 60-70h powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram gościa z 9.45.Jestem zastępcą i tyram gorzej niż nie jeden sprzedawca , który przychodzi na kilka godzin pokręci się po sklepie aby tylko czas zleciał a ty za wszystko odpowiadasz . Nie wspomnę już o godzinach pracy na które muszę się zgodzić. Szanujmy się wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedawcy napiszcie ile zarabiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu w Nowym Dworze Mazowieckim zastępca pracowała po 10-12 godzin bo się kierownikowi budżet nie spinał a wszystko to przy pełnej akceptacji Pani Ewy, która była z kierownikiem zaprzyjaźniona. Za nadgodziny zastępca nie dostała grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe :)) Pamiętam, bo kiero nie umiał obliczyć budżetu i mu ciągle na minusie wychodziło a później się okazało że w ogóle źle było liczone i dziewczyna musiała rypać od rana do wieczora a sprzedawcy dostawali minimalną ilość godzin :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pensja za styczeń była taka wysoka że aż mi się płakac chciało, co roku jest niżej bo mniej godzin dostajemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam kulfona, kłamczuchę z wielkim nosem jak jej łgarstwa, obyś się w piekle smażyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam w Galerii Mokotów jak nowa pani kierownik która gdyby nie zwolniła swojej podwładnej już by nie była kierowniczką? Pewnie ją tam kochają tak jak w poprzednim sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały karakan z GalMoka jest tak samo uwielbiany jak w złotych był. Wredny dupowłaz ewki . Menda na krótkich nóżkach pomiatająca ludźmi. Tylko czekać aż zwolni całą załogę na wyraźne polecenie ewki i obsadzi się takimi samymi lizusami. Tylko nie spodziewa się ile pozwów ją za to będzie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I muszę potwierdzisz, sama byłam pomiatana przez tą panią... w życiu mnie tak nikt nie poniżył jak ona. Dziewczyny współczuję wam, ona podobno bogobojna... na pokaz oczywiście, bo żaden chrześcijanin tak ludzi nie traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 10.51 dla twjej informacji po zmianie umow zastępcą , sprzedawcy zarabiają za godzi dokładnie tyle samo co zastępcy różnica w pensji powstaje dlatego ze zastępcy maja dodatek funkcyjny jest jeszcze jeden mały szczegół ty jako sprzedawca masz zaplacone za każda godzinę swojej pracy ja jako zastępcą tylko za etat moje nadgodziny sa całkowicie darmowe nikt mi za nie nie placi chętnie się nimi podziele z każdym sprzedawca tylko jakoś nie ma chętnych żeby do pracy przychodzić i nie otrzymywać za to wynagrodzenia:( może ty masz ochotę na taki czyn społeczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego godzisz się na nadgodziny , ja już od około 2 lat odbieram sobie każde pół godziny które muszę zostać. Dlatego, że kierownik , który ma za nie płacone nigdy nie zostaje dłuzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co roku sprawdzając PIT upewniam się ile mniej zarobiłam do roku poprzedniego. I w tym roku wyszła różnica 4200 zł mniej : ( I tak wyglądają podwyżki w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też mniej o 1000 super sprawa podwyżki śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×