Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Deichmann opinie o pracy ciąg dalszy

Polecane posty

Gość gość
Gdzie ja pracuje...to całe ,,bagienko,, to z dobrobytu chyba .Jak się nie ma co robić z pieniędzmi przy tak wysokich zarobkach!. A inni ciężko pracują za marne grosze i .... dostajemy podwyżkę po której zarabiamy mniej niż przed podwyżką. Ta szeroko pojętą oszczędność budżetu to nie oszczędność, to zwykła chciwość , wyzysk i manipulacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ja pracuje...to całe ,,bagienko,, to z dobrobytu chyba .Jak się nie ma co robić z pieniędzmi przy tak wysokich zarobkach!. A inni ciężko pracują za marne grosze i .... dostajemy podwyżkę po której zarabiamy mniej niż przed podwyżką. Ta szeroko pojętą oszczędność budżetu to nie oszczędność, to zwykła chciwość , wyzysk i manipulacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ja pracuje...to całe ,,bagienko,, to z dobrobytu chyba .Jak się nie ma co robić z pieniędzmi przy tak wysokich zarobkach!. A inni ciężko pracują za marne grosze i .... dostajemy podwyżkę po której zarabiamy mniej niż przed podwyżką. Ta szeroko pojętą oszczędność budżetu to nie oszczędność, to zwykła chciwość , wyzysk i manipulacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając to wszystko zastanawiam się gdzie ja pracuję? To całe ,,bagienko, , to z dobrobytu chyba. Jak się nie ma co robić z pieniędzmi przy tak wysokich zarobkach ! Inni za to pracują ciężko za marne grosze. Dostajemy podwyżkę po której zarabiamy mniej niż przed podwyżką. Te szeroko pojęte oszczędności i cięcie budżetu to zwykła chciwość , wyzysk I manipulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli tak dzieje sie od lat.Takie oszczednosci -czyli nikt nie zna sytuacji firmy w Polsce w Cenyrali w Niemczech.Nie chce wrozyc zle ,ale mysle ,ze nawet Prezes dzieki Zarzadowi nie wie jaka jest faktyczna sytuacja pracownikow.Ilu na sklepie ,jakie maja zarobki.Pewnie jest tak ,ze jest otoczony "siecia ",ktora zgodnym chorem popiera ciecia.Zgodnym chorem spiewa ,ze byly podwyzki .Pracownicy nie maja sie o co wsciekac ,zwalniac.Jesli by pojezdzil po sklepach i poczytal grafiki to moze by otrzezwial ...jesli by wyszlo 1/2 .Ilosc godzin jakie dostaja pracownicy ,jak oszczedzaja godziny kierownicy na wydawaniu godzin ,a pozniej wychodza dziwne sumy na zaodzczedzonych godzinach na koniec roku.Wiedza o tym Rksi i Oksi .Sami kierownicy sie tym chwala.Pozniej jest jestem the best ,mam zrobione na sklepie i tyle oszczednosci na budzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego powinni zająć się tym że zastępcy miesiącami mają tylko pojedyńczo wolne dni jak ktoś tak pracuje to wie że zwyczajnie mozna się wykończyć ,często przez jeden dzień nie jest się w stanie odpocząć a do tego notorycznie przed urlopem weekendy są pracujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo zastępcy będą mieli dużo więcej dni wolnych jak zmienia im umowy na 1/2 etatu problem zniknie dużo dni wolnych a ich pensje z marnych groszy zmienia się na głodowe zapomogi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo godzin to źle, za mało godzin też źle to się zdecydujcie gamonie chcecie więcej godzin czy więcej wolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wypowiedzi swiadcza o takim samym rozumowaniu jak naszej góry sami siebie tak traktujecie i dziwicie sie ze góra tak nas traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhy "gamonie" to twój standardowy tekst względem pracowników? gratuluje pierwszy wpis był o tym ze dziewczyna ma pojedyncze dni wolne a nie za malo a drugi wpis był o tym ze w planach jest znana etatu dla zastępców i ze za malo zarabiają . czytaj ze zrozumieniem a potem się wypowiadaj g.....u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.32 ..lubię to ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yuuupi:) Będą karty na święta!!!! P.S Kto wypełnił już nowy wniosek?? I brak pytań o 500+, zarobki męża- da się firmo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07;32 dzięki że zrozumiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do blogera mam tylko tyle f**k off j****y pedale marnie skonczysz psy szczekaja karawana jedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje się z takimi ludźmi pracować .....mobbing ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ mamy elitę... Takie słownictwo.... A kuzwa karawane to my wam juz zatrzymamy także radzę się martwić własną homofobiczna dupã. Wszyscy czekamy na wasz marny koniec . Alek pisz, pisz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homofobiczna dupa a co to juz od pedalow sobie nie mozna powyzywac jak wy mozecie kierownikom pensje i romanse wyliczac****isac o jakims murzynie? zabolalo ze was a jak wy nas wyzywacie to juz jest dobrze co wam zrobila Warszawa ze na nia najezdzacie mozecie im buty czyscic do piet nie dorastacie i dlatego z kompleksow rzucacie blotem a jak sie napisze raz dosadnie to lament ja nie jestem zadnen kierownik i mam w d***e to wasze biedolenie wezcie sie w koncu do uczciwej pracy chyba ze stanie i plotkowanie w regalach praca nazywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojooo i wylała się rzeka g****a mój drogi nie kierowniku ciężko pracujący porządny człowieku skoro tak cię boli to nasze pisanie to domyślam się ze sporo na sumieniu masz , a może tylko zwykłym niedouczonym nieczulym i nieetycznym czlowieczkiem jesteś . Mhyyy no sama nie wiem ale wiem jedno to nasze pisanie się nie skończy napewno a wiesz czemu przez takich jak ty nieustannie dostarczać nam tematy do pisania a co do wpisu o Alu i epitetach tam użytych wiesz mój drogi starający się i zasługujący na swoje stanowisko człowieczku ze to jest aż śmieszne bo kto tak bardzo może nienawidzić tego pana właściwie prościej by było gdybyś się podpisała pod tym wpisem. P.S. a swoją drogą nieźle cie przyparło ze taki wpis czyżby grunt spod nóżek szanowne pani sie usuwał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem kierownikiem durniu czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kiedy nas będą tak zbierać i stawiać przed tymi paniami juz nie mogę się doczekać:( zeby im splunąć w twarz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj jeszcze raz napisalam" nie kierowniku" czytaj jako jeden wyraz durniu i kto tu powinien czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pięknie i tacy ludzie zarządzają firma suuuuuuper ciekawe co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia napluc to mozesz w ryja swojej starej masz sto procent ze odpowiesz za ten wpis skonczylo sie bezkarne plucie na uczciwych i prawych ludzi lepiej siedz cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni raz takie szambo robił jeden kierownik w obronie wiadomo kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie strach się bac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się przestraszyłam i teraz jak będę widziała panią Ewę to będę się trzęsła ze strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 19.10 ale jak wy obrazacie ludzi to wszystko ok rozumiem juz co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie? ! błachchaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w auchan była afera o podawanie 500+ a u nas cicho sza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu się blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×