Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dentysta Kraków lub Bochnia help!

Polecane posty

Gość gość

Kogo polecacie? Już tylu dentystów sprawdzilam i mam dość, chce isc do kogos z polecenia kto ma normalny stosunek do pacjentów i nie zdziera kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do przychodni ARTDENT w Brzesku i Bochni. Wszyscy specjaliści w jednym miejscu. Z bólem przyjęcie jest od ręki. Za konsultacje pacjent nie płaci. Diagnostyka radiologiczna w ramach leczenia i konsultacji bezpłatna. Dla osób chętnych podaję adres strony : www.artdent.brzesko.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzałaś Studio se+ na Batorego?? Moim zdaniem warto, to bardzo dobra klinika, tutaj masz do nich kontakt jakbyś chciała się umówić http://www.studiose.med.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjo
ja polecam klinikę dr Cichonia. Tak na prawdę obojętnie do kogo tam trafisz i tak będzie dobrze. lekarze są na prawdę delikatni i dobrze leczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dicortineff
Stomatologia Cichoń w Krakowie - na Lelewela. Gabinet jest w centrum Krakowa ;) Bardzo polecam, lekarze mega kompetentni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guginat
a bardziej w centrum coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaritBj
Pani Magda Wróblewska ze Scandinavian Clinic, w samym Centrum bo to plac Szczepański. Świetne pierwsze wrazenie, a wizyta na najwyższym poziomie. Pani doktor miła, uśmiechnięta, chętna do konsultacji, nie zbywa pacjenta. To była moja pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Lux Med mają tam naprawdę dobrych specjalistów. Dodatkowo teraz mają specjalną ofertę dla swoich klientów na pakiet stomatologiczny Komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olima

W Stomatologii dr Cichonia wszystkie moje dziurawe zęby zostały wyleczone. Jestem zadowolona z tej opieki stomatologicznej. Bardzo profesjonalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×