Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćzielonacholera

Detoxen Extra na pasożyty, ma ktoś opinie???

Polecane posty

Gość gośćzielonacholera

Cześć wszystkim. Niestety mamy pasożyty, wzielismy już dwie dawki leków, za 4dni kolejna dawka. Podejrzewam, ze leki nie dzialaja jak powinny bo moje bole brzucha, ktore okrutnie mnie zniechecaja do zycia sie nie skonczyly. Czy ktos z Was stosowal Detoxen Extra? Czy ktos z Waszych bliskich znajomych ma na ten temat opinie? W internecie sa w zasadzie TYLKO pozytywne opinie... Smierdzi mi to lichwa. Jakby pisali producenci... magiczna tabletka na wszystkie choroby? Watpie :-/ Prosze o opinie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj kupilam ten detoxs zobacze czy to będzie tak dobre jak reklamują za parę tygodni napisze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej pójść do lekarza i powiedzieć że leki nie zadziałały bo Dalej masz te bóle brzucha? Wtedy może przepisze mocniejszy lek. Bałabym się kupić ten detoksem mi się wydaje że to jest bzdura a opinie piszą producenci i ich rodzina jest bardzo drogi 200 zł, a w promocji 150 ,nie dałabym się na to nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie tego to oszustwo ja się dalam nabrać jedno opakowanie było otwarte detoxenu dzwonie nie odbierają telefonu w ogóle ta firma nie.istnieje czarna magia czyste naciagacze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ostra ściema, dokładnie taka sama jak z tabletkami na powiększenie prącia. 99% pozytywnych opinii na temat tego specyfiku generuje sama firma (dokładnie tak samo jak z ww tabletkami). Jeżeli rzeczywiście ktoś by chciał oczyścić się z robaków, to lepiej niech nie robi tego za pomocą tego specyfiku, ponieważ cała ta akcja jest perfidnym oszustwem (retoryka strasząca ludzi, fałszywe komentarze, nieautoryzowane tabletki), a wobec tego wiarygodność skuteczności tego specyfiku jest zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie oszustwo już zgłosiłem na policje mam nadzieje,że ich złapią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pasożyty nafta destylowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezorny
Nie stosowałem Detoxenu, ale dla mnie to ściema, przynajmniej jeśli chodzi o pozytywne komentarze na stronie reklamującej ten specyfik. Na innej stronie widziałem identyczne komentarze od tych samych osób, w tej samej kolejności, ale zachwalające inny lek: Revitoxin, na te same dolegliwości. Jedyna różnica w komentarzach to nazwa leku, a wszystko inne (kropka w kropkę) to samo. Wygląda na to, że sprzedawca sam wstawia pozytywne komentarze, gdzie tylko się da, aby zachęcić do kupna. Nigdzie nie ma też kontaktu do firmy, co już śmierdzi z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam ten specyfik,biore juz 14 dni i nic,czyli ściema za duze pieniadze ,nawet buteleczka jest wieksza niż na zdjeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety też uważam że to ściema, mam prawo tak mowic poniewaz kupilem sobie 4 opakowania. W składzie jest tylko wyciąg z jagód acai. Po otwarciu kapsułki jest fioletowy proszek o zapachu acai. Dałem się skusić na zakup ze względu na potrzebę odrobaczenia organizmu po kontakcie z bakteriami psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam i dostałam ale bez ulotki, paragonu czy faktury, nawet bez nadawcy.od kuriera dostałam namiary i czekam na zwrot pieniędzy. Byłam na policji. Firma z Białegostoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zohan
Polecam Urządzenie zapper z firmy Mediflowery. Informacje znajdziecie na stronnie producenta oraz filmik - wywiad z współtwórczynią urządzenia. Jest to jedyne urządzenie na świecie, które posiada atest i udowodnioną laboratoryjnie skuteczność. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez to kupilam na te robaki i to w ogóle nie działa proszę podać mi adres gdzie to jest bo nie odbierają telefonu jak tak mogą nabierać ludzi tym powinna zająć się.policja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie objawy zanieczyszczonego organizmu, to nie koniecznie jest to wina toksyn:) Często problem leży w psychologii. Niekonwencjonalne metody pomagają, joga, medytacja, relaksacja. Wielu ludzi to traktuje źle, bo nie próbowali. Gotowe produkty można nawet przetestować http://gerelaxis.pl nagrania do medytacji relaksacyjnej, mi to akurat pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Właśnie dzisiaj otrzymałem w cenie promocyjnej 200 zł.Kupiłem na podstawie artykułu reklamowego na wp.pl zaslepiony wskutek wieloletniej nieskutecznej walki z pasozytami,a revitonex dawał nadzieję!Po wnikliwym obejrzeniu opakowania zauważyłem napis wyprodukowano dla:G.M.LTD WILTON ROAD itd.Sprawdziłem jest to adres firmy w Anglii - 1osobowej na czele z Dyrektorem oczywiście Polakiem urodzonym w 1994r,wcześniej ta "firma" handlowala komputerami!!O wynalazcach zaś cudownego leku tj.o p.Mironku i p.Paradowskim(ponoć "lekarz")nic nie można znaleźć w necie.PODEJRZEWAM SPRYTNE WIELKIE OSZUSTWO dlatego opisuję te fakty aby inne osoby nie dały się nabrać.Sprawa powinna zainteresować organy ścigania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIC NIE POMAGA!!!...OSZUSTWO I TYLE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam GERELAXIS, takie nagrania relaksacyjne. Ułożyłam sobie też dobrą dietę i po miesiącu jak młoda bogini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgościnna
bardzo zalecany jest dexavelan na pasożyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na pasożyty kiszonki, np ogórek, czosnek, cukinia. Zrobisz samemu za tz guziki. Na litr przegotowanej wody 2 łyżki płaskie soli cukinia na plastry czosnek dużo zalewamy zakręcamy. Ja wypiam nawet wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IQM Białystok , ul. Reymonta 11 takie info od kieriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za pomyłkę we wczesniejszym wpisie. IQM ul. Reymonta 1a , 15-717 Białystok. Takie info od kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sudeciak
Jestem zbyt stary by wierzyć w medykamenty do końca. Polecam stary sprawdzony sposób. Wpiszcie w Google : Kurki właściwości. Przepisy lecznicze. Życzę miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pado12
Miesiac temu zamowilam ten cudowny lek i do dzisiaj nie mam ani leku ani pieniedzy! Telefony nie dzialaja,jedynie droga mailowa czasami odpowiedza,ze przeleja pieniadze.Wedlug mnie jest to oszustwo i kanciarstwo!!! Dzisiaj zglaszam to na policje.Przestrzegam was wszystkich,to sa oszusci i zlodzieje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo Nia
Czy ktoś z Was odesłał do Białegostoku ten specyfik i otrzymał zwrot pieniędzy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ludzie są głupi. Na wszystko daja się nabrać. Macie problem to do lekarza lub do piekarza jak lubicie naturę. Przynajmniej będzie wiedział co zalecic. Głupota ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoleński Bogusław
Ja kiedyś czytałem tą reklamę, po czym napisałem komentarz w formie ostrzeżenia naiwnych o oszustwie. Jak widzę komentarz został usunięty. Dziwię się, że tacy oszuści nie są ścigani z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehuu
potwierdzam - to lipa, oszustwo, dałem się nabrać, zamówiłem 2op, otrzymałem jedno, nikt nie odbiera tel, etykieta z drukarki laserowej bez kodu paskowego, strach to łykać, zrobiłem głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga ta firma to oszuści!!! Po przeczytaniu komentarzy na tym forum odwołałam od razu zamówienie, o oni mimo to napisali że go ślą, więc skutecznie przekierowalam przesyłkę, oni ja dostali a pieniędzy nie chcą zwrócić!!! Nie odpowiadają na meile nie odbierają listów i telefonów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detoxen Forte to ściema. Jeśli ktoś oglądał film Botoks, to wie o czym mowa. Koncerny farmaceutyczne żerują na naiwności ludzkiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zielona herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×